Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Dobrą partię tanio sprzedam

Dobrą partię tanio sprzedam

tadeusz / .* / 2005-03-11 12:54
Komentarze do wiadomości: Dobrą partię tanio sprzedam.
Wyświetlaj:
Anonim / .* / 2005-03-14 09:28
Autor jest w bledzie - byc moze niechec do lewicy (ja ich wszystkich mam w ...) tak go nastroila.Allegro umozliwia handel po sieci. OK.Jendak nalezy pamietac - jesli sredni obrot miesieczny przekracza 1.000 pln, to nie jest to Kowalskik co sprzedaje niepotrzebne zeczy z domu.Jest to lewa firma i tyle. Jak kazdemu oszustowi - nalezy dobrac sie do tylka.Niech nikt nie mowi, ze panstwo to zlodzieje - to kazdy wie i zna od dziecka. To nie jest argument.
Niii / .* / 2005-03-24 15:43
Ale pitolisz gościu. Jak sprzedalem stara lodowke 1 sztuka za 800zł To co też jestem handlarzem?? Juz kolejne 200zł to nie problem raptem w sklepie 4 plyty kompaktowe z muzyka tyle kosztuja.
silver / .* / 2005-03-24 15:50
Unosisz sie a nie masz racji, chodzilo mu o obrot miesieczny. To co teraz sciga fiskus jest nieuczciwa konkurencja w czystej formie. Zapytaj sie kogos z San Francisco jak i ile razy ich kontroluja. To bedzie szok, bo widzisz akurat o to kazde panstwo dba. A ze nasi zawsze w tyle, to juz inna bajka.
jaś / .* / 2005-03-13 18:21
który dobrze naświetla sytuację w naszym państwie. Pokazuje (przecież tylko część) paradoksy systemu państwowego RP.Polityka podatkowa tego państwa jest nastawiona na wprost nieludzki drenaż kieszeni obywateli, którzy są coraz biedniejsi. To państwo jest do wymiany!
helmut / .* / 2005-03-16 11:28
Tak, to państwo jest do wymiany, ale się na to nie zanosi. Społeczeństwo widzi wybawicieli w starych Giertychach, Kaczyńskich, Tuskach i innych, którzy już wielokrotnie próbowali naprawiać (bezskutecznie) to państwo. "Widzę ciemność" jednak. Najlepszym wyjsciem byłoby zbojkotowanie wyborów. Takiej możliwości nie widzę jednak, bo ciemnota kościelna, wyjdzie z kazań i zagłosuje na swoich - równie ciemnych. To nie nie Niemcy i XXI wiek, a Polska i XVI. Mósimy przez to przejść, jak przez slamsy pod Warszawą i pare rewolucji. Historia jedynie nas uczy tego, ze nie umiemy wyciągać z niej wniosków.
Przemo / .* / 2005-03-13 15:47
..do spraw śledzenia aukcji allegro!!! - to bedzie najlepszy pomysł: będzie co w TV oglądać, politycy będą mieli zajęcie, a wynik - a kogórz on będzie interesował - jesli takowy w ogóle powstanie....
BP / .* / 2005-03-13 13:36
Polska lewica jest podzielona na trzy główne partie.W kazdej partii działają po trzy główne nurty: postkomuniści, postsolidarnościowcy i nawet w szczątkowej formie poststalinowcy. Wszystkich ich łączy niedopuszenie do utworzenia w Polsce klasy średniej, lecz wzocnienie olgarchii.
helmut / .* / 2005-03-12 21:09
Chłopie, Frasyniuk niczego nowego nie stworzył! Wiem, że nie pamiętasz, bo dotknięty jesteś amnezją starczą. Frazyniuk należał do UW (może nawet dalej należy, ale skompromitowane partyjki mnie nie interesują), zauważył, że jego koledzy z AWS-u uratowali swą polityczną skórę, metodą przemianowania i rozczłonkowania AWS-u na PiSy i POsy, to chce spróbowac sam dostać się podobną metodą do sejmowego koryta. A von mi stąd...
ob / .* / 2005-03-12 19:06
W małopolsce są do sprzedania na liście PO miejsca od 7 w dół, ciekaw jestem tylko czy ci jelenie załapia sie do sejmu i ile musza zapłacić za takie miejsca i kto ich będzie sponsorował jeżeli nie bedzie okręgów jednomandatowych to zawsze ędziemy mieć w sejmie tylko zasłużonych, oplaconych albo "sponsorowanych" dlatego teraz należy dopisać nowy tytuł "dobre miejsce dobrze sprzedam" i nie mama mna myśli pucharu Polski w czymkolwiek.
Marta / .* / 2005-03-12 16:33
Wielokrotnie na allegro ogłaszają się hurtownie nastawione na masową sprzedaż bez pośredników .A skoro tak - powinni płacić podatki , jak każdy , kto prowadzid ziałalność gospodarczą . a tak naprawdę najwięcej sprzedających to ludzie , którzy "bawią " się w handlowanie . Wyprzedają rzeczy im niepotrzebne . Osobiście na allegro kupiłam to , czego nie było w sklepie w najbliższej okolicy. Lubię kupować na allegro , chociaż nigdy niczego nie sprzedałam , bo nie wystawiałam.
helmut / .* / 2005-03-12 21:15
... no i płacą! Wielokrotnie tam kupowałem i otrzymywałem paragon lub fakturę. Tych co sprzedają niepotrzebne rzeczy za grosze jest masa, ale często ich dochód nie przekracza 1000 złotych, anawet jesli o kilkaset złotych więcej to państwo na tym nie zarobi. Myślę, że należałoby zająć się poważniejszymi przestępcami gospodarczymi, łączni z tymi, którzuy kradną zgodnie z prawem, przemianowując placówki handlowe co trzy lata, np: Sesam na Albert.
Jacek / .* / 2005-03-12 10:40
Myli się ktoś pisząc że allegor to ludzie którzy sprzedają stare buty. Wystarczy wejśc na dział z aparatami lub sprzętem video. Wszystko jest nowe sprowadzone z niemiec lub austrii, a nawet z USA.
tadeusz / .* / 2005-03-11 12:54
Może sie mylę, ale rozwiązanie tego problemu widziałbym w głosowaniu na ludzi, a nie listy partyjne. Aktualnie jest tak, że partia wystawia swoja listę kandydatów w wyborach i o wejściu do parlamentu nie decyduje ilość głosów oddanych na konkretnego człowieka, tylko jego miejsce na liście. Zapewnia to starym wyjadaczom, że jako "zasłużeni" a wpisani na pierwszą pozycję zawsze wchodzą do parlamentu. Pozostali z listy sa często figurantami mającymi uwiarygadniać "zasłużonego". Właściwie to członków czy działaczy danej partii w terenie wogóle nie widać i nic o nich nie słychać. A jak nie słychać o podejmowanych działaniach na rzecz wspólnot lokalnych i nie wiąże się tej działalności z konkretnymi nazwiskami, to ludzie głosuja na szyldy partyjne. Trudno głosować na ludzi, których sie nie zna. Mówię tu ośrodkach poniżej 100 tys. mieszkańców.
wolny / .* / 2005-03-11 22:50
Toz to proste glosowac na byle kogo byle byl ani z prawa ani z lewa. Gorzej byc nie moze. a partyjnym kolesiom dziekujemy

Najnowsze wpisy