Forum Forum nieruchomościRynek nieruchomości

Dobre biura nieruchomości w Poznaniu

Dobre biura nieruchomości w Poznaniu

-Mobius- / 85.221.172.* / 2008-06-27 13:16
Mój wybór padł na biuro Henclewski Nieruchomości - korzystałem ostatnio i jestem bardzo zadowolony. Mam kilka nieruchomości i robiłem porządne rozeznanie w biurach. Zależało mi na profesjonalizmie i ofercie na wyłączność bo nie mam czasu by latać po pośrednikach tym bardziej że wiele "biur" to partacze/ściemniacze/naciągacze.
Obsługiwał mnie młody facet - Michał, nie dość że gość zrobił mi de facto wycenę za free - dobrze trafiliśmy z ceną w rynek, to mieszkanko sprzedał stosunkowo szybko, do tego totalnie profesjonalna obsługa. Mogę spokojnie polecić.
Wyświetlaj:
elaK / 109.173.153.* / 2019-02-19 13:55
Van Hausen polecam sprzedaż odbyła się błyskawicznie z pełnym profesjonalizmem, przy okazji sympatyczny Pan pośrednik z dużą dawką pozytywnych emocji
Mateusz_90 / 89.228.143.* / 2018-12-25 19:48
Osobiście bardzo polecam współpracę z biurem INVENTUM NIERUCHOMOŚCI, a w szczególności z Panią Eweliną Matyjasik-Lewandowska. Posiada ogromne doświadczenie oraz wiedzę w zakresie nieruchomości. Jak również duże zapasy cierpliwości wobec wymagających klientów. Współpraca przebiegła bardzo pomyślnie, towarzyszyła mi podczas podpisywania umowy notarialnej oraz cały czas utrzymuje ze mną kontakt, aż finalnie będę mógł odebrać od dewelopera klucze do swojego mieszkania.
GrzegorzKonecki / 5.173.160.* / 2018-12-19 19:19
Ja 2 razy korzystałam z usług agencji twoj-posrednik. Prowizje mają standardową, a obsługa klientów na najwyższym poziomie. Polecam każdemu, kto bezskutecznie probuje sprzedać swoją nieruchomość.
Zofia89 / 79.186.53.* / 2018-12-10 14:20
Polecam biuro o nazwie Poznańskie Nieruchomości. Do każdego klienta potrafią podejść indywidualnie, nie tylko sprzedają nieruchomości, ale są także mediatorami przy sporach. Moja sytuacja była trudna, wraz z rodzeństwem odziedziczyliśmy mieszkanie po rodzicach i pomimo sporów i zatargów Pani pośrednik potrafiła z każdym z nas osobno się dogadać, tak, że przyszliśmy do notariusza na gotowe. Wycena mieszkania była darmowa, cena wpasowała się w rynek, dzięki temu klient dosyć szybko się znalazł. Obsługa w pełni profesjonalna, a przy okazji bardzo miła i serdeczna.
Polecam każdemu z czystym sumieniem
Wojciech_Michalak / 85.221.138.* / 2018-12-04 03:03
Trudno znaleźć pośrednika, który wykaże tak duże zaangażowanie w poszukiwania jak Pan Tomasz Lewandowski z biura Inventum Nieruchomości. Jesteśmy bardzo zapracowani, w związku z tym powierzyliśmy mu poszukiwania domu. Przede wszystkim skuteczność w działaniu, uczciwość oraz pełne zrozumienie naszych potrzeb. Dzięki współpracy mogliśmy zobaczyć kilka nieruchomości niedostępnych na portalach ogłoszeniowych i właśnie jedną z nich udało nam się kupić. Przed podpisaniem umowy przedwstępnej biuro Inventum zleciło szczegółowe sprawdzenie stanu technicznego domu, co dało nam duże bezpieczeństwo przy zakupie.

Szczerze polecam współpracę z Panem Tomaszem!
justyna specjalistka ds nieruchomosci / 5.133.251.* / 2018-11-02 18:53
Polecam swoją pomoc przy wyszukaniu mieszkania Twoich marzeń.
Jak również oferuje swoją pomoc przy sprzedaży nieruchomości.

A także możesz u mnie też uzyskać pomoc przy zaopiekowaniu się mieszkaniem na wynajem

Jak również mogę zaoferować swoją pomoc przy przygotowaniu mieszkania do sprzedaży

Poznaj mnie a przekonasz się że Warto skorzystać z moich usług

Zapraszam Justyna Kusiak

Tu jest moja strona

https://www.facebook.com/JustynaKusiakSpecjalista/
b_bacha / 188.164.149.* / 2018-10-17 13:32
Dwa razy korzystałam z usług biura nieruchomości i za drugim razem trafiłam do agencji Twój Pośrednik. Obsługa klienta na najwyższym poziomie, ogromna przepaść w podejściu do klienta w porównaniu z pierwszym biurem, które mnie obsługiwało. Jeśli ktoś będzie szukał profesjonalnego podejścia to mogę ich polecić!
Abranska100 / 2018-09-30 14:40
Dom w Konarzewie sprzedany w miesiąc , polecam
Znalazłam tutaj informacje o biurze Home Development z Dąbrowki koło Poznania.
Błyskawiczna transakcja , śliczne zdjęcia.
Trochę mnie Pan pośrednik denerwował wyganiając mnie z domulub do ogrodu podczas prezentacji, może dlatego za za dużo mówię ;)
Zdecydowanie polecam , dobrze i szybko osiągnęłam to co chcialam.
evaelena326 / 188.147.0.* / 2018-09-14 15:20
Van Hausen - NIGDY. Tragedia, standardy poniżej jakichkolwiek wyobrażalnych norm. Pani z biura umówiła się ze mną celem pokazania mi mieszkania na sprzedaż, którym byłam bardzo zainteresowana. Przy wejściu na osiedle, na ulicy, Pani wyjęła umowę i kazała mi się wylegitymować i podpisać umowę (zdecydowanie tylko podpisać, a nie przeczytać), na moje zdziwienie i uwagę że może usiądziemy w mieszkaniu i przeczytam umowę zanim ją podpiszę Pani stwierdziła, że firma ma takie procedury bo... i tu pojawiły się opowieści o okropnych klientach oszustach itp. Następnie Pani stwierdziła, że moją towarzyszącą mi kuzynkę też musi wylegitymować i "spisać" i tu kolejny raz uraczyła nas paranoidalnymi historiami. Współczuję Pani życia w takim świecie jaki Pani sobie stworzyła, firmie gratuluję wyboru pośrednika i sobie dziękuję, że zrezygnowałam natychmiast z zakupu mieszkania za kilkaset tysięcy z tym biurem i zapłacenia kilku tysięcy prowizji TEJ Pani.
muzykalna / 2018-09-01 22:06
Czasem warto uderzyć bezpośrednio, a na targach będzie sporo takich możliwości. Zobaczcie sobie szczegóły https://www.mieszkaniowi.pl/targi-mieszkaniowe/poznan/. Bilet kosztuje grosze przez internet.
Mateusz74 / 77.65.109.* / 2018-07-28 22:33
Współpracuję z Panem Tomaszem Lewandowskim z biura Inventum Nieruchomości na Górnej Wildzie. Fachowiec - inżynier, pośrednik, profesjonalista. Kupiliśmy razem 2 mieszkania. Kultura osobista i sprawna obsługa. Polecam!
Darek z Wrocławia / 109.173.217.* / 2018-07-03 15:10
Teraz jeśli chodzi o Wawę to Homebroker, Wrocław House Street ,Poznań Castle Nieruchomości.To tak z moich ostatnich doświadczeń.
Julita77 / 188.164.149.* / 2018-05-29 08:07
Ja korzystałam z agencji Twój Pośrednik i wszystko przebiegło sprawnie i bezproblemowo. Świetny kontakt i szybka transakcja :)
Ania Gs79 / 77.65.107.* / 2018-06-19 15:25
Mi pomogła Pani Iza z biura Arkei nieruchomości. Szczerze i gorąco polecam. Rzetelna obsługa. Pełen profesjonalizm.
Wojtek201 / 188.164.149.* / 2018-04-17 12:32
Najlepszy jest pan Wilczyński z Twój Pośrednik. Współpracowałem z nim dwukrotnie i za każdym razem transakcja przebiegała szybko i skutecznie. Polecam
Karolina9410 / 95.108.52.* / 2018-04-04 13:43
Witam,
będę bardzo wdzięczna za wypełnienie krótkiej ankiety (15 pyt.) dot. roli pośrednika nieruchomości. Jest mi to potrzebne do pracy magisterskiej.

Z góry bardzo dziękuję!

LINK:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdIMkyi69KAdxtHCl0l3os88G69K2PhJJvneBoPdL_eQ1i2Hg/viewform?c=0&w=1

Najnowsze wpisy