Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Dobre informacje chodzą parami

Dobre informacje chodzą parami

Money.pl / 2007-03-29 17:19
Komentarze do wiadomości: Dobre informacje chodzą parami.
Wyświetlaj:
warren buffet / 2007-03-29 17:20 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
witam. sesja piękna. oprócz midasa wszystko mnie cieszy. nie wiem co sie dzieje z elkopem, odleszczyli mnie na poziomach 2,55 z akcji, ale mam nową emisje i nie moge sie doczekać praw poboru. no ale coz :) moze tak jak A2 mowi - jakies przejęcie ? kij to wie.

martwią mnie te wzrosty. nawet moja czujnosc jest usypiana. tylko nie bardzo mam co sprzedac. ale nie bede narzekał, bo niektorym sie nie podoba jak sie o spadkach mowi... same dadza o sobie znac

zycze wzrostow jak zawsze.

moj bajtlik to:
PP elkop
PP octava

midas
budopol
bytom
michoo / 2007-03-29 17:41 / portfel / "Hakuna Matata"
Mnie też dzisiejsza sesja cieszy. 02 chyba najbardziej, bo sprawdziły się moje wczorajsze pseudoanalizy :) Zresztą Ty mnie kiedyś zainteresowałem tym papierem - dzięki :)
Poza tym zieleń na Lubej i Bio :) Skromna bo skromna ale jakoś cieszy o wiele bardziej niż ostatnie dwucyfrówki na Masterach czy Fonach.
Ale wiesz co Warren, u mnie te wzrosty wzmagają czujność. Może za krótko na giełdzie jestem i ich po prostu nie kumam. A jak czegoś nie kumam to ostrożność +50%
Ale oczywiście szczerze gratuluje posiadaczom giełdowych TGV :) Ja nie zawsze zdąże wskoczyć jak coś pędzi więcej niż 20km/h :)
boerghor / 2007-03-29 17:39 / Tysiącznik na forum
Warren, ja jestem ogromnym optymistą, ale też jestem przekonany, że wkrótce mini-korekta nas czeka. Ja na chwilę w portfelu mam tylko Bio (chyba już na wieki wieków) i czekam.
. / 2007-03-29 17:43 / ................
przeciez wlasnie miales 10-o procentowa dopiero co.
boerghor / 2007-03-29 17:48 / Tysiącznik na forum
Zgadza się, ale to odbicie jest jakieś "niewyraźne" i uważam, że może nam się przytrafić jakiś zimny prysznic. Chciałbym się mylić, ponieważ Bio w portfelu już mnie mocno mierzi i przydałby sie jeszcze up. Ale nie zmienia to faktu, że wstrzemięźliwość w zakupach zachowuję. Nie ukrywam, że moje podejście zmieniło się o 180 stopni, ale to intuicja każe mi tak myśleć. Ale to tylko moja opinia i życzę wzrostów wszystkim z portfelami pełnymi papierków!!!
. / 2007-03-29 17:22 / ................
elkop: jeszcze nie ma daty
warren buffet / 2007-03-29 17:25 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
wiem, ale mysle ze juz blisko
Alicja.. / 83.24.227.* / 2007-03-29 18:45
Warren ale ty jesteś strachliwy chłopiec ciągle widzisz korety :)
warren buffet / 2007-03-29 18:51 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
bo ja nie zyje w krainie czarów :)
JA / 2007-03-29 17:19 / Tysiącznik na forum
hm.. a nic w komentarzu o elkopie?
2 3 4 5 6 7
na koniec starsze
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy