Dobry czas na budowę domu

Money.pl / 2008-09-12 16:01
Komentarze do wiadomości: Dobry czas na budowę domu.
Wyświetlaj:
żoliborzanin / 204.13.236.* / 2008-09-12 16:01
Ekipy wykonawcze przestały dyktować warunki? Od kiedy?? Przecież podobno fachowcy zarabiają funty w Anglii, prawda? Oczywiście, że ekipy dyktują warunki, i to non-stop. Przede wszystkim w kwestii cen.
lypka / 91.199.22.* / 2008-09-12 16:39
dobry czas na budowe domu... jak dla kogo, pracuje w wawie i na pewno nie bede budowala domu w pipidowie... niestety, hyh. mam dzialke 40 kilometrow od warszawy, ale z takim dojazdem, ze tracilabym dwie godziny na dojazd do centrum w szczycie :( :( szkoda, chcialam wypoczywac na lonie natury, a tu... bez sensu.
destroyer / 2008-09-12 17:29
O TEZ Z WAWY A GDZIE TERAZ MIESZKASZ?
lypka / 91.199.22.* / 2008-09-12 17:46
praga polnoc, ale juz niedlugo, bede sie przeprowadzac, szukam mieszkania. szkoda ze nie do domu.. :(:(
andrzejrostowski / 2008-09-12 18:47
Lypko, nie masz czego żałować.Wybudowałem dom w Łomiankach i po roku wróciłem z powrotem do warszawy. Raz - dojazdy, jak powiedziałaś. Dwa - dom wcale nie okazał się tańszy w utrzymaniu niż mieszkanie. Ogrzewanie - kupa szmalu, plus kupa roboty z utrzymaniem ogrodu, koszeniem, grabieniem, walka z mrówkami faraona, masa roboty, wciąż coś do poprawienia, do remontu. Niby nowy dom, a skarbonka bez dna. Jeśli już teraz sama widzisz, że dojazd jest ważny dla Ciebie, to nie żałuj domu. Na działce walnij sobie daczę letniskową, a nie dom całoroczny, tak to będzie się opłacało. Poza tym - artykuł dziwaczny. Materiały staniały? Chyba nie u nas. Co do kosztów robocizny - maleją koszty pracy najtańszych ekip, czyli takich z ogłoszeń drobnych z Wyborczej.
kiler2 / 195.117.122.* / 2008-09-23 17:02
Gosciu gadawsz jak poturbowany.Koszty utrzymania w mrówkowcu i w domu jest taki sam. Policz ile placisz za czynsz rocznie! Napisałeś "masa roboty" jesteś kolego leniwy. Jak cie stać to wynajmij ogrodnika i palacza i goscia do tłuczenia mrówek faraona. O zgrozo gdzie ty masz mrówki faraona w domku!!! To dziadosywo przywiozłeś z blokowiska. Ja mam czarne i czerone chemia czyni cuda. Wszystko mnie w bloku denerwuje. ja nie mam nic do orgazmu ale jeśli mnie w nocy o 3 rano budzi wycie sasiadki jak szczytuje to mnie szlag trafia. Ja z moja wyjemy ale tego nikt nie słyszy
A co do daczy letniskowej to pewnie będzie z betonu a na reszcie dzialki polbruk. I nic nie trzeba będzie robić
destroyer / 2008-09-15 09:21
PEWNIE NIE WLICZAJA JUŻ SKRZYNKI PIWA W CENE DLATEGO SPADAJA CENY
lypka / 91.199.22.* / 2008-09-15 10:17
to mnie pocieszyles -_- dacza zla nie jest, szkoda ze to rozwiązanie weekendowe
andrzejrostowski / 2008-09-15 12:24
Nie można mieć wszystkiego. Lepiej zrobisz, jak wybierzesz mieszkanie w jakiejś zielonej dzielnicy Warszawy, teraz jest tyle osiedli pod hasłem 'przy naturze', jak Nowe Bielany przy jakimś parczku, Ostoja Wilanów, tam ma być jakiś kompleks leśno-parkowy z placami zabaw dla dzieci, w Wawrze też jest trochę takich osiedli
andrzejrostowski / 2008-09-15 15:28
A to bym akurat odradzał, z Białołęki dojazd jest koszmarny i będzie, dopóki nie pojawi się most północy. Czas przejazdu Modlińską z Nowodworów do Mosta Grota to jakieś 40 minut rano, jeśli nie więcej. Całe podwarszawskie północne miejscowości rano jadą tamtędy.
lypka / 91.199.22.* / 2008-09-15 16:33
no racja, legionowo, jablonna, nieporet...

Najnowsze wpisy