Forum Forum finansoweInne

dobry doradca finansowy szukam

dobry doradca finansowy szukam

monta / 2011-11-25 11:31
Szukam dobrego doradcy finansowego, który pomoże mi w znalezieniu idealnego dla mnie kredytu hipotecznego, czy możecie mi polecić jakiegoś sprawdzonego na terenie Krakowa?
Wyświetlaj:
KamilMM / 5.173.243.* / 2021-03-26 19:39
Polecam usługi świadczone przez DG - INWEST FINANSE. Firma ma swoje placówki w większości większych miast w Polsce. Ich doradztwo jest rzetelne i skuteczne.
Soowa / 87.214.176.* / 2021-04-02 14:43
http://svencrai.com/2B5M
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
ewa1111 / 195.205.169.* / 2021-03-11 22:13
w Krakowie korzystałam z pomocy świetnego doradcy, Pan Albert Opoka zna się na rzeczy :)
Polok8745 / 77.111.247.* / 2020-10-02 08:46
Skontaktuj się z Panem Dominikiem Jasińskim czy to telefonicznie czy przez stronę http://jasinski-finanse.pl/ i myślę, że będzie w stanie przeprowadzić dla Ciebie sprawę związaną z kredytem hipotecznym. Wiem po siostrze, że sprawę, która wydawała się beznadziejna załatwił i z jego pomocą kredyt uzyskali, mimo że bank stanowczo mówił, że nie mają szans. Więc jednak co specjalista to od razu inna rozmowa.
pawel_migdalek / 2020-09-22 23:28
Polecam doradców z kancelarii podatkowej TAX SAFE, oferującej szerokie doradztwo w zakresie finansów, kredytów i podatków na bardzo wysokim poziomie.
Marek494 / 212.7.215.* / 2020-09-14 15:29
Jeśli chodzi o kredyty to w Zielonej Górze działa Pan Łukasz - www.kredytyzg.pl. Świetny specjalista, polecam wszystkim u nas niestety odmowy z banków były negatywne jak sami robiliśmy wniosek a z jego pomocą zupełnie inna sprawa, wszystko tak przygotowane, że bank nie kręcił nosem i udało się uzyskać środki na mieszkanie. Świetny specjalista, który zna się na kredytach, warto z jego pomocy skorzystać.
Bartek32 / 85.221.156.* / 2020-06-19 11:24
Ja polecam firmę Afino. Świetnie doradzą w kwestii kredytu, rozwieją wszelkie wątpliwości.
Malwina145 / 5.173.65.* / 2019-10-24 11:03
jeśli chcecie czekać w nieskończoność na kredyt hipoteczny, mieć braki w dokumentach, ciągłe "wpadki" w banku i stracić mnóstwo nerwów, szukacie niekompetentnego doradcy finansowego, który was nie traktuje poważnie, to "polecam" Marcina Nowaka, wszystko to wam zagwarantuje...
mirer55 / 213.156.109.* / 2019-09-29 19:59
Sowinskie Finanse! Polecam, super obsługa
klient561 / 89.64.56.* / 2019-06-05 21:55
Zwykle tego nie robię, natomiast w tym przypadku postanowiłem złamać swoją zasadę i napisać opinie na temat „doradcy” (Nazwa nieadekwatna, ponieważ absolutnie nie doradzał w niczym) finansowego Pana Tomasza Burzyńskiego.

Jeżeli zastanawiacie się nad współpracą z Nim to radzę przeczytać całość tej dość długiej recenzji usług .

W ramach wstępu napiszę, że z tak nierzetelną, słabo poinformowaną i nieżyczliwą osobą jeszcze nie miałem okazji współpracować. Co jest najgorsze w tym wszystkim to kłamstwa jakimi byliśmy serwowani, żeby tylko nas uspokoić bądź przekonać do wyboru banku który Panu „doradcy” najbardziej pasował (nie wiem czy ze względu na prowizję czy najmniejsze wymogi – ale ewidentnie było widać parcie na dokładnie jeden bank).

Już od samego początku zaczęły się schody i postawa Pana Tomasza Burzyńskiego bardzo nas zdziwiła. Otóż przychodzi Pan na spotkanie, wręcza nam wnioski do banku z informacją, że mamy je sobie sami uzupełnić i do niego przesłać!!!!. Raczej nie tak to powinno wyglądać. Dało nam to już dużo do myślenia ale w związku z tym, że był to Pan z polecenia to postanowiliśmy mu dać jednak szansę, jak bardzo się pomyliliśmy dopiero dowiedzieliśmy później.

Ten Pan obiecał nam, że cała procedura kredytowa zajmie maksymalnie 30 dni, natomiast w rzeczywistości zajęło to 4 miesiące. Gdyby nie nasze bezpośrednie kontakty z bankiem i sprawdzanie doradcy na każdym kroku, ta procedura pewnie by trwała do dziś. Jako jeden z przykładów mogę przytoczyć, że wniosek do banku o kredyt został wysłany po 2 tygodniach od jego podpisania!!!! – takich przykładów można mnożyć w nieskończoność.

O wszelkich brakujących dokumentach czy brakach do uzupełnienia dowiadywaliśmy się od banku, ponieważ „Doradca” z bożej łaski nawet nie raczył nam powiedzieć, że bank czegoś potrzebuje a jak dostawał od nas potrzebne braki to nie raczył ich przesłać do banku.

Prawdziwą specjalnością tego Pan to z pewnością są wymówki, ponieważ tutaj prezentował nam ich pełną paletę np. „Braki uzupełniałem zawsze w ciągu 3 dni” – w banku te poprawki pojawiały się nieraz 2 tygodnie po tym jak od nas je otrzymał albo wcale. Albo „To nie moja wina, że bank tak długo rozpatruje” ale hitem już była wymówka „bo to wina banku, ponieważ zgubiła waszego PIT-a” – oczywiście, żaden pit do nich nie dotarł

Jeszcze wypada dorzucić kłamstwa oraz brak znajomości przepisów i procedur jakie panują w banku do którego składaliśmy wniosek. Pracownik banku jak słyszał jakie rzeczy opowiadał Pan … to nie mógł uwierzyć jaki elementarny brak wiedzy prezentował i sam z własnej woli, przy nas zachęcał Pana Tomasza do jak najszybszego pojawieniu się na szkoleniu. Szczególnie, że w pewnym momencie kontaktowali się przy nas telefonicznie i mogliśmy być świadkami niewiedzy tego doradcy.

Naprawdę odradzam absolutnie każdemu współpracę z tym „doradcą” ponieważ jest najgorszą osobą na tym stanowisku z jaką kiedykolwiek miałem do czynienia, a nie był to mój pierwszy kontakt z tego typu instytucjami.

Jeżeli ktoś chciałby mieć dokładniejsze informacje razem z datami i mailami jakie otrzymywaliśmy od tego Pana to zapraszam do kontaktu. Chętnie się podzielimy jeżeli dzięki temu będziemy mogli komuś oszczędzić nerwów.
Dorota 1946 / 5.173.65.* / 2019-06-18 18:58
Możesz napisać: Widzę Pana maila, jednego i tego samego zresztą, już na trzecim portalu. Czyżby to jakaś zmasowana akcja przeciwko panu Burzyńskiemu albo porachunki prywatne? Moim zdaniem to genialny doradca, wychodzi poza schemat sztampowego myślenia. No i sorry, ale przedstawił mi wiele ofert i na żadną nie naciskał. Dostałam kredyt na oświadczenie bez najmniejszego wysiłku z mojej strony. Ja polecam wszystki współpracę z tym doradcą.
Martyna Kraków / 89.76.76.* / 2019-06-16 22:37
Absolutnie się nie zgadzam z tą opinią i uważam, że jest dla pana Tomasz bardzo krzywdząca. Nie wyobrażam sobie większego zaangażowania w rozwiązanie trudnego przypadku kredytowego, jaki miałam, niż to, którym się wykazał pan Tomek. Osoba bardzo kompetentna, z ogromną wiedzą, otwartym umysłem. Odbiera telefony, wyjaśnia, wspiera. Mnie i mężowi pomógł bardzo i dostaliśmy kredyt na super warunkach w 3 tygodnie.
Nie potwierdzam powyższej opinii i mam nadzieję, że nikt się nią nie będzie sugerował.
Kuba8986 / 85.221.155.* / 2019-04-08 11:04
Po udanej współpracy mogę polecić Sowińskie finanse bardzo fachowa pomoc w znalezieniu i uzyskaniu kredytu praca poszła bez żadnych kłopotów
janek299 / 212.7.215.* / 2019-03-28 09:54
Bardzo fachowo i profesjonalnie pracuje Andrzej Lewański – andrzejlewanski.pl. Nie było problemów z umówieniem się na dogodny termin, pełna informacja odnośnie wniosków, dokumentów, zaświadczeń o dochodach, ofercie wszystkich duzych banków, w taki sposób kredyty to ja mogę brać regularnie :)
Misiek9012 / 195.189.88.* / 2019-01-12 22:01
O jakie doradztwo Ci chodzi? Biorąc pożyczkę pozabankową w firmie Financial Home trafilem na super doradcę, jak napiszesz do mnie na privie to mogę podać jego naziwsko, ale myślę, że wszyscy ich pracownicy są bardzo ogarnięci. Warto się wybrać.
adam888 / 94.254.152.* / 2019-01-09 12:21
Fachowo podchodzą do tematu na Bursaki w Lublinie, chodzi mi o parterów City Financial. Bardzo dobra znajomość tematu i ofert bankowych, już kilka razy załatwiałem u nich finansowanie dla firmy i jeszcze nie żałowałem warunków, zawsze pieniądze były dostępne szybko, tanio, nie miałem problemów ze spłatą. Kontakt do nich można znaleźć przez kredyt-lubelskie.pl.
HubcioZupcio / 195.189.88.* / 2018-12-20 23:51
Ja bym bardziej poszedł w jakąś konkretną windykację z takimi ludźmi. Niestety robienie interesów z hurtowniami w tym kraju to często niezłe bagno i sam możesz już tego nie załatwić. Skontaktuj się z mK-Finanse, oni nieźle zajmują sie takimi sprawami.

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: