Forum Forum finansoweInne

dobry doradca finansowy szukam

dobry doradca finansowy szukam

monta / 2011-11-25 11:31
Szukam dobrego doradcy finansowego, który pomoże mi w znalezieniu idealnego dla mnie kredytu hipotecznego, czy możecie mi polecić jakiegoś sprawdzonego na terenie Krakowa?
Wyświetlaj:
Kisia / 77.254.192.* / 2012-10-26 22:51
Mnie przy kredycie na mieszkanie pomagal pan Piotr z BFGroup z Krakowa ( www.bfgroup.pl ) i bylam bardzo zadowolona. Tymbardziej, ze z moim kredytem nie bylo tak latwo. To byla dosc ciezka sprawa zebym mogla dostac ten kredyt, ale dzieki jego zaradnosci i pomyslowosci udalo sie to i mam swoje mieszkanko. Jest mlody i energiczny, nie rozklada rak i nie kaze przynosic zbednych papierkow i formalnosci jak czesto doradcy w bankach, ktorzy sprawiaja wrazenie jakby nie mieli do konca pojecia co robia.
ilu / 83.5.129.* / 2012-03-21 10:09
Witam ,proponuje jednak wybrać się do bardziej niezależnego doradztwa finansowego , które nie jest powiązane grupą kapitałową z bankami ( jak w przypadku Open Finance ). Polecam Future Partnerzy Finansowi www.futurepf.pl
Piotr Szymański / 95.49.63.* / 2013-08-09 11:14
-----Wpis usunięty z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl.---------
Finbooks_pl / 79.185.127.* / 2012-04-13 14:56
Myślę,że na początek warto byłoby zapoznać sie z zasadami kredytu oraz tego w jaki sposób funkcjonują banki,odsyłam do literatury http://www.finbooks.pl/2810,prawo-bankowe.-podrecznik.html kupisz w tej księgarni finansowej.
wirrr / 2011-11-25 13:24 / -
Proponuję skorzystać z kilku doradców dla porównania, kosztem takiej usługi nie musisz się martwić, bo ich wynagrodzenie zależne jest od prowizji za udzielony kredyt, przejdź się na przykład do Open Finance oraz Gold Finance.
Piotr Szymański / 95.49.63.* / 2013-08-09 11:16
Przestrzegam przed korzystaniem z kilku doradców jednocześnie z uwagi na pewną decyzję odmowną udzieloną przez bank w sytuacji złożenia kilku wniosków kredytowych w imieniu jednej osoby. To samo tyczy się zresztą samodzielnego składania wniosku przez Klienta po dokonaniu takiej czynności w jego imieniu przez doradcę.


Pozdrawiam, Piotr Szymański, Open Finance
1 2 3 4
na koniec starsze

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: