Forum Polityka, aktualnościGalerie zdjęć

Doda w sądzie. Oskarżona o obrazę uczuć religijnych

Doda w sądzie. Oskarżona o obrazę uczuć religijnych

Wyświetlaj:
Wapniak / 2011-10-26 23:41 / Tysiącznik na forum
Jaka obraza? Doda - olej to!!!
edek3 / 81.168.143.* / 2011-10-06 08:08
Za spalenie Biblii Nergal nic nie dostał.A jak spalił by Torę czy by coś było czy nie?
labo / 79.163.46.* / 2011-10-05 23:52
Dodę broni tygodnik "NIE" - Cytat ze strony http://www.nie.com.pl/art23774.htm (...) Benetowa pisze, że palenie suszu konopnego (czyli marihuany) było w Palestynie powszechne "pod potężnym wpływem kultury syryjsko-babilońskiej",ponadto twierdzi, iż receptura substancji psychoaktywnej na bazie konopi znajduje się w Księdze Wyjścia 30:23,a biblijne opisy wizji proroków Izajasza, Ezechiela czy Jeremiasza wskazują, że mogli oni znajdować się pod wpływem tych środków, czyli, mówiąc młodzieżowym slangiem, byli naćpani. (...)
Pilsener / 2011-10-05 22:34 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
Napruci winem i palący jakieś zioła to stanowią w polsce to chore prawo. Potem ściga się celebrytów, nergalów, internautów czy nastolatków którzy napisali na fejsie "je... rząd". Jak ktoś czuje się religijne obrażony bo wyznaje kult cargo a ja mu podcinam skrzydła bo piszę, że samolotów nie wysłali bogowie lecz jankesi to mam iść za to siedzieć, tak? Jak wp.. wieprzowinkę to też mam iść do paki, bo obrażam uczucia muzułmanów? Ale z krzyżem to wolno mi już paradować, co nie? Kto czuje się obrażony niech sam idzie do sądu! Jaka jest szkodliwość społeczna takiego czynu że trzeba angażować w to policję i prokuraturę?
apostata / 178.36.117.* / 2011-10-05 18:14
Osobiście broniłbym tezy, że natchnieni religijną egzaltacją kolesie korzystali raczej z grzybków niż 'jakiś ziół'. Aby wymyślać dziwne historie zioła są zbyt relaksujące, a potrzeba przeca halucynacji. Hipoteza mściwego Boga, który nie przeoczy i, co ważne, nie wybaczy najmniejszego błędu powstała w głowach tych proroków, którzy naprawdę ciężko eksperymentowali. Bynajmniej nie z winem czy ziołami.

Najnowsze wpisy