Forum Polityka, aktualnościKraj

Dodatkowe ubezpieczenia zdrowotne, to tylko kwestia czasu

Dodatkowe ubezpieczenia zdrowotne, to tylko kwestia czasu

Wyświetlaj:
arturek1 / 212.59.254.* / 2013-05-22 15:43
A może by tak te składki zmniejszyć, a w ślad za tym uszczknąć trochę lekarzynom. Poziom opieki medycznej pewnie się nie zmieni (bo już gorszy chyba być nie może), a ludziom zostanie parę groszy w kieszeni.
Panie Neumann, tu trzeba na poważnie reformować, zmieniać zasady. Podnosić składki, które i tak zostaną zmarnowane to każdy głupi potrafi.
No rusz pan mózgownicą!
zxc12 / 79.191.28.* / 2013-05-22 15:14
Pracodawca powinien wiedzieć ile płaci pracownikowi.
Pracodawca w tej sytuacji =społeczeństwo
poznajmy zarobki lekarzy i ich problemy może wtedy lepiej się zrozumiemy
Waniek / 178.252.38.* / 2013-05-22 14:45
Proponujemy (p)osłom prywatne ubezpieczenie od niebezpiecznych karetek z lekami zwiotczającymi mięśnie inaczej eutanazja.
sopotek / 188.147.179.* / 2013-05-22 14:43
Jestem na emeryturze i u lekarza jestem 2xw roku. Po skierowanie na badanie krwi i kontrola u ginekologa. Place na ubezpieczenie ok. 400,- zlo miesiecznie. Moj lekarz domowy mowi ze na jedna osobe dostaje 10,- zl miesiecznie. Ja sie pytam gdzie sa moje pieniadze ? ktore place na ubezpieczanie. Dlaczego mam sie dodatkowo ubezpieczac., skoro rocznie place ok 4.000,- a moje wizyty u lekarza kosztuja ok 200, zl w roku. Gdzie jest roznica czyli 3.800,- Panie Neumann przestan Pan p..... i okradac ludzi. Jak nie umiecie rzadzic pieniedzmi spoleczenstwa do oddajcie wladze a nie okradajcie ludzi.
Floyd / 2013-08-07 13:09 / Tysiącznik na forum
Wierzyć mi się nie chce, że można dożyć emerytury i nie rozumieć na czym polega system ubezpieczeniowy.
Twoja wizyta kosztuje 200zł, ale leczenie kogoś innego 80000 zł i który płaci na ubezpieczenie tyle co ty.
Trzeba tłumaczyć dalej?
B_7 / 195.35.80.* / 2013-05-22 15:04

Panie Neumann przestan Pan p..... i okradac ludzi. Jak nie umiecie rzadzic pieniedzmi spoleczenstwa do oddajcie wladze a nie okradajcie ludzi.

Ale oni tylko tyle potrafią...
Póki była kasa i możliwości jej zdobywania (dług publiczny) to rządzili PR-em tak,że nie jeden się nabrał na ten ich/nasz 'green island'...
Skończyła się kasa - a jak widać się skończyła i powoli ludzie się bardziej buntują to się okazuje na czym polega ich rządzenie naszymi pieniędzmi...
.
Banda cwanych i chytrych nieudaczników życiowych psujących życie innym i nic więcej z tych polityków nie ma...
ktosik22226 / 193.34.0.* / 2013-05-22 14:38
jestem lekarzem i powiem wam dobitnie w czym problem
przychodzi wieloletnia rencistka, na szpitalnym stoliczku leza kolorowe gazetki typu show, pani domu, fakt itd
Pani ma raka piersi...bardzo przykro mi z tego powodu
szkoda tylko ze Pania czeka zabieg wykonany przeze mnie, cos co umiem dzieki wieloletniej nauce i ciezkiej pracy, a pani zycie przebimbala
zeby tego bylo malo, oprocz amputacji piersi przydaloby sie jednoczasowo wstawic implant sylikonowy...bach
Pani ma cycka jak nowego, kolejnego dnia - juz po zabiegu - pyta czy mozna by drugiego takiego tez zrobic bo ten "sztuczny" jest jedrny, a prawdziwy byl w okolicy pepka

dziekuje za uwage
arturek1 / 212.59.254.* / 2013-05-22 16:01
ja tu problem widzę z lekarzyną, który w ten sposób wykazuje brak szacunku dla pacjenta, uważasz się koleżko za lepszego bo ci się "poszczęściło" w życiu, pewnie kochani rodzice odpowiednio cię ukierunkowali, może załatwili studia, na które inni nie mieli szans i to nie tylko z powodu mniejszych możliwości swojego umysłu, co do pracy to uważasz, że wszyscy "nielekarze" to same matoły i nieroby? grubo się mylisz, trochę pokory nie zaszkodzi, jeśli potrafisz (no w końcu taki wykształcony) to stań trochę z boku i przyjrzyj się tak uczciwie swoim kolegom, jak nie zauważysz bagna to czym prędzej do okulisty, ja widzę i zaświadczam ci, to okropnie wielkie bagno
jasiek w / 195.238.227.* / 2013-05-22 14:53
daremny z pana lekarz, skoro ona przebimbała jak pan pisze swoje życie, nie panu osądzać co człowiek robił w swoim życiu ,może cieżko pracowała i państwo dostawało przez wiele lat jej kasę ... a teraz dosatje też pańską ... pytamy dlaczego macie takie lepkie ręće ,bo napewno coś się panu z tego dostanie, znam ja was lekarzy ,wszyscy biedni , a każdy dom, fura ,skora i komora, żona ,kochanka ect...
dgen / 2013-05-22 14:07 / Tysiącznik na forum
ten człowiek, chwilowo mianowany wiceministrem zdrowia sam nie wie co mówi:
ludzie wydając te 30 mld zł rocznie nie robią tego z nadmiaru pieniędzy tylko z faktu, że są postawieni przed wyborem: zapłać albo zdychaj. Ostatnio też miałem taki przypadek: "płać albo czekaj na kardiologa dziecięcego 7 mcy".
Znam przypadki, że ludzie sprzedają cały majątek , biorą pożyczki ratując kogoś bliskiego i opłacając zabieg, który np. za odrą jest dla obywateli bezpłatny.
Po drugie, teza , że tzw. prywatne ubezpieczenia załatwią temat to chory i niebezpieczny mit: już teraz firmy ubezpieczeniowe nie przyjma nikogo pow. 65 lat a sa i takie które opieki medycznej nie zaoferuja pow. 55 roku życia. Pytam więc nojmana: kto zmusi prywatną firmą ubezpieczeniową do udzielenia ochrony 80-letniej staruszce - no chyba, że znowu tu dopłaci państwo ale wtedy koło się zamyka.
Wesołe jest życie staruszka / 5.173.12.* / 2013-05-22 14:18
Wykazuje pan niegospodarny optymizm bo za eutanazję będzie trzeba płacić ekstra poza filarami i palmami...
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/

Najnowsze wpisy