Forum Forum dla firmDotacje

Dofinansowanie dla firm. Do podziału 2 mld złotych

Dofinansowanie dla firm. Do podziału 2 mld złotych

Wyświetlaj:
Marcin.T / 62.87.179.* / 2013-11-20 16:05
Czy mogę uzyskać dofinansowanie na samochód dostawczy do 3.5t ? powiedzmy nawet ze nowy a nie używany
Ob-Server / 178.42.144.* / 2013-04-11 18:17
A dlaczego z płaconych przeze mnie podatków jako przedsiębiorcy prowadzącego działalność gospodarczą w mieście mam się składać na dofinansowania i dotacje dla mikroprzedsiębiorstw na obszarach wiejskich? A kto dofinansuje tzw. "miastowych"? Ludzie ze wsi pracują w miastach, zarabiają pieniądze i wyprowadzają kasę z miast płacąc podatki w miejscu zamieszkania. I na dodatek Warszawa płaci jeszcze tzw. janosikowe na dofinansowanie gmin mniej zamożnych, a te marnują pieniądze publiczne budując sobie aquaparki! Wczoraj jechałem tam i z powrotem przez Kolbuszową i "podziwiałem" jak to gmina wybudowała sobie chodniki po przeciwnej stronie niż znajdujące się tam domu mieszkalne i na dodatek oddzielone od drogi głębokim rowem, tak, że nawet pieszy chcąc pójść chodnikiem musi najpierw pokonać ruchliwą "9" a potem przeskoczyć głęboki rów i jest już na chodniku. Wywalono według mnie miliony złotych na coś co jest zbudowane bez głowy.
Seba910 / 46.112.249.* / 2013-04-11 18:04
Do roboty wnioski sa proste i kazdy moze dostac wsparcie
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
rokoko / 83.2.214.* / 2013-04-11 10:53
nie wiem czy śmiać się czy płakać ? , w Urzędzie otrzymałem odpowiedź , abym nie słuchał i nie oglądał tych reklam ...
Antykorupcyjny / 91.215.33.* / 2013-04-05 08:13
To proste kto zyska, firmy obsługujące dotacje na łapówkach i prowizjach, paru przedsiębiorców z których większość splajtuje a paru może zostanie i będzie płacić podatki. ? Przydział dotacji wymyślony przez biurokratów jest w większości bez sensu , dostaje go ten co nie płaci podatków lub płaci nie wiele . Najwięcej zyskują firmy udzielające dotacji na prowizjach i łapówkach bo bez tego mała firma jest bez szans a walka będzie ostra kto da więcej dostanie reszta niech sobie radzi sama.

Najnowsze wpisy