Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Doktor "Janosikowa" uniknęła kary

Doktor "Janosikowa" uniknęła kary

Money.pl / 2009-11-19 13:47
Komentarze do wiadomości: Doktor "Janosikowa" uniknęła kary.
Wyświetlaj:
Piotr M / 62.152.25.* / 2009-11-21 15:39
Pomoc przez jałmużnę ma sens wtedy, gdy osoba obdarowana nabywa w ten sposób możniwość wypracowania drogi do poprawy własnego bytu. Jeśli te 2000 osób wyzdrowiało i zasiliło ekonomię swoją pracą, była to poprostu dobra inwestycja państwa i moglibyśmy być wdzięczni Janosikowej. Czy jednak czyjeś zapewniwnie wystarcza by uzyskać pożyczkę w banku? Nawet nie mażę o bezzwrotnej. Dajcie odczuć ludziom jaki ten świat jest wredny, a nie skazujcie ich na uporczywe podtrzymanie funkcji życiowych.
b4b4 / 89.161.76.* / 2009-11-19 19:41
uważam, że nikt nie ma prawa kraść. Jeśli KTOŚ chce pomagać niech sprzeda dom , samochód, założy fundację itp. i wtedy chwała mu za to. A tu zwykłe bezczelne okradanie państwa. Ale to może jest nowa definicja przyzwoitości. A zatem od jutra kasjerki niech odpuszczą rachunki za żywność i ubrania, pks i pkp za bilety. WSZYSCY możemy chodzić w glorii dobroczyńców - to przecież nic nas nie kosztuje i nie jest społecznie szkodliwe ( chyba wręcz cenione ).
zgred 2 / 153.19.47.* / 2009-11-19 13:47
Tak fajnie być dobrodziejem na cudzy koszt.
Tylko to ja zapłacilem część tych wydatków ze swoich składek i nikt się mnie o zdanie nie pytał.
Nie życzę sobie by leczyć degeneratów alkoholowych, narkomanów i infantylnych bezmyślników z moich składek. Ci co choć trochę pracowali to mają rentę i ubezpieczenie. Choć także do nich dokładam to nie mam pretensji.

Najnowsze wpisy