Forum Forum pracyOferty - zatrudnię

Dołącz do najlepszych

Dołącz do najlepszych

TAW13 / 193.109.244.* / 2011-08-11 14:17
Nazywam się Tomasz Warkocz, od 17 lat pracuje w biznesie ubezpieczeniowym. Od tego czasu odniosłem wiele znaczących sukcesów. Jako sprzedawca wielokrotnie należałem do grona najlepszych sprzedawców w Polsce.
Obecnie moja praca polega na wyszukiwaniu odpowiednich kandydatów do pracy w tym biznesie oraz wdrożeniu ich do wykonywania zawodu. Pomagam, aby wykonywali tylko te czynności, które przynoszą im dochód. Posiadam odpowiednią wiedzę, umiejętności i nawyki, aby robić to profesjonalnie. Duża liczba osób, dzięki mojemu wsparciu, pracuje w branży ubezpieczeniowej i jest zadowolona z osiąganych dochodów. Są to dochody wielokrotnie wyższe od średnich zarobków.
Jeżeli posiadasz minimum wykształcenie średnie, jesteś niekarany, jesteś gotowy do prowadzenia własnej firmy pod skrzydłami solidnej marki, mieszkasz w Dąbrowie Górniczej, Częstochowie lub okolicach to pomogę Ci we wszystkich działaniach, przedstawię zakres Twoich obowiązków, które potrzebne są, aby Twój dochód wyniósł 5000zł/10000zł/15000zł – wybór należy do Ciebie.
Jeśli jesteś gotów podjąć się tego wyzwania –wyślij CV na adres twarkocz@pzu.pl - a ja poświecę swój czas dla Ciebie aby zweryfikować czy masz szansę odnieść sukces. Zapewniam, że w czasie 7 dni od otrzymania Twojego CV zaproszę Cię na spotkanie.

Najnowsze wpisy