Forum Forum inwestycyjneForex

Dolar może dalej zyskiwać

Dolar może dalej zyskiwać

Money.pl / 2010-10-18 13:56
Komentarze do wiadomości: Dolar może dalej zyskiwać.
Wyświetlaj:
czarnymichal / 173.33.55.* / 2011-04-17 18:19
Witam, mam pytanie, bo jestem ekonomicznym laikiem i cała makroekonomia jest dla mnie sztuką magiczną. Mam sporą sumę USD, jednak potrzebuję w niedługim czasie PLN, zastanawiam się czy warto poczekać kilka tygodni, tzn co mi si będzie bardziej opłacało: sprzedać teraz dolary czy może jeszcze chwilę poczekać? Co o tym sądzicie?
goldcoast / 2010-10-18 15:06 / Bywalec forum
od zeszlego poniedzialku autor wieszczy umocnienie dolara. jak jest naprawde, to widzi kazdy i nie sa do tego potrzebne uczone komentarze.
buc_pucybut / 2010-10-18 13:56 / Tysiącznik na forum
EUR/USD: Spadki nabierają tempa, a dzienny MACD generuje sygnał sprzedaży. Jednak dopóki nie zostanie złamany poziom 1,3771 (dołek z 12 października), to ryzyko powrotu powyżej 1,40 nadal będzie się utrzymywać (choć samo prawdopodobieństwo takiego scenariusza zwyżki maleje). Niemniej ewentualna szybka korekta do 1,3900-1,3935 nie jest wykluczona.

Miłośnik dolara walczący z trendem
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy