Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Dolar szkodzi indeskom na Wall Street. Dane gospodarcze nie pomogły

Dolar szkodzi indeskom na Wall Street. Dane gospodarcze nie pomogły

Wyświetlaj:
Arcanum. / 83.31.3.* / 2015-03-14 00:04
Dolar, przecież to szmata. :) Ciekawe jakie lody musieli pokręcić by doprowadzić do takiego wzrostu?
m-53 / 213.108.152.* / 2015-03-14 02:00
szmata czy nie, ale worek takich szmat chciałbyś mieć. Ja też. Zwłaszcza kupionych rok temu.
Wiele, mały żuczek, nie mogłem. Ale rok temu troszeczkę kupiłem i teraz jestem 8000 pln do przodu.
Jak się zrównają z euro to je zamienię na euro i jak się uda coś dołożę do kapitaliku.
I pomalutku, opierając się o szmatławe euro, zbuduję sobie własny fundusik emerytalny. Bo osiem stówek z ZUS (tak mi wyliczyli) nie starczy mi na fajki i piwo.
Lysy 35 / 77.253.130.* / 2015-03-15 07:58
Uzbierasz parę milionów dolarów czy euro i za kolejne 20 lat kupisz sobie jeszcze parę piw.
W obecnych czasach kto oszczędza w walutach ten duren a kto chce spekulować równie dobrze może iść do kasyna.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
Natter2 / 2015-03-14 16:09 / Tysiącznik na forum
Rok temu ? Ja przypomnę jaka była sytuacja tylko 3 lata temu .Najniższy kurs o ile jeszcze pamietam to 2,08 .Analitycy straszyli - dolar spadnie poniżej 2,0 zł !To się nie sprawdziło.Czy teraz przekroczy 4,0 zł ?
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy