Forum Forum inwestycyjneFundusze

Dolary do zainwestowania

Dolary do zainwestowania

~pit / 2007-07-20 11:43
Jak sądzicie, co zrobić z dolarami? Chce je zaniwestować w fundusze tylko nie wiem jakie? Czy bardziej opłaca mi sie sprzedać je po obecnym kursie i zainwestować w PLN-ach czy może w jakiś fundusz zagraniczny? Z tego co patrzyłem to fundusze w dolarach wypadają gorzej od tych w PLN-ach. Jak myślicie co będzie lepsze? A może jakiś inny pomysł?
Wyświetlaj:
ARTS / 2007-07-23 22:48
Nie wiem, o jakich funduszch mówisz. Jeżeli otych, które zarządzane są z terytorium Polski, to zgodze się, że to raczej kiepskie klony funduszy "spółek matek" z zagranicy. Ja z powodzeniem sprzedaję fundusze Frenklin Templeton-a , Fidelity, Credit Suisse i moi klienci są zadowoleni z wyników. Najlepsze akcyjne zarobiły (licząc rok astecz) nawet 70-80% (fundusze Templetona - Asian i Latuin America). Gdyby Cie interesowała informacja to dzwoń (601-28-77-30) lub mailuj.

Pozdrawiam

ARTS
TaS / 2007-07-23 21:27 / Tysiącznik na forum
pytanie po co Ci te dolary :)

jesli mieszkasz w usa lub wydajesz w dolarach to w nich oszczedzaj, jesli jestes "z Polska" i tu tez bedziesz mieszkal to lepiej zamien na zlotowki, bo ta powinna sie dlugoterminowo umacniac...
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy