dolary

mazigall / 2007-03-27 23:53
Witam
Co zrobilibyście mając ok. 15 tys. $?
A właściwie pytanie dotyczy ewentualnego zachowania się dolara do złotówki.
Jak przewidujecie ich zależność przez następne 3 miesiące?
Nie wiem czy wymieniać już, czy czekać - chcę zainwestować w fundusze polskie i zagraniczne.
Proszę bardzo o komentarze/prognozy/rady.
Dziękuję i pozdrawiam.
Mariusz
Wyświetlaj:
marekdoradca / 2007-04-08 19:52 / Uwaga: spamuje, łamiąc regulamin tego forum
Regulamin forum
Invest70 / 2007-04-04 13:48
Pozbądź się chłopie dolarów i to im wcześniej tym lepiej. Tendencja długoterminowa pokazuje, że dolar słabnie i będzie słabł. Za około 2 lata przewiduję, że dolar będzie kosztował ok. 2,5 zł. Gospodarka USA zaczyna zwalniać, więc i dolar poleci na łeb. Pozbądź się sałaty jak najszybciej i zainwestój w fundusze zrównoważone, a po głębszej korekcie, która niedługo nastąpi konwertój jednostki na fundusze akcyjne. Oto moja rada.
Robert34 / 83.9.221.* / 2007-04-06 15:01
racja, dolar do złotówki USDPLN leci na łeb na szyję (patrz wykres http://www.margin-call.net/notowania/forex-big/index.html wybierz TIME SCALE na tygodniową)

najlepiej pozbądz sie najszybciej, patrzę ze np. funty brytyjskie tez niezle lecą do złotówki, ale patrzcie co się dzieje od kilku lat na USDSAR Ale jaja :-D
Invest70 / 2007-04-04 13:48
Pozbądź się chłopie dolarów i to im wcześniej tym lepiej. Tendencja długoterminowa pokazuje, że dolar słabnie i będzie słabł. Za około 2 lata przewiduję, że dolar będzie kosztował ok. 2,5 zł. Gospodarka USA zaczyna zwalniać, więc i dolar poleci na łeb. Pozbądź się sałaty jak najszybciej i zainwestój w fundusze zrównoważone, a po głębszej korekcie, która niedługo nastąpi konwertój jednostki na fundusze akcyjne. Oto moja rada.
Robert 37 / 83.9.212.* / 2007-04-03 14:46
najlepiej obserwuj archiwalne wykresy i zastosuj analizę techniczną, archiwalne wykresy masz np. na http://www.margin-call.net/notowania/forex-big/index.html u góry wybierz w INSTRUMENT odpowiednią parę i jazzzda, akurat na USDPLN cykle ładnie się układają i można spekulując na tej parze nieźle zarobić :)
piotrsan / 89.79.208.* / 2007-03-31 20:24
sprzedaj dolary i po korekcie kup fundusz dolar bedzie sie obsuwal
marsonek / 2007-03-28 23:26 / "Funduszman"
> Jak przewidujecie ich zależność przez następne 3 miesiące?
jak na razie to maleje - zobacz wyktes z 3 lat

stopa zwrotu $ nieporownywalna na chwile obecna z TFI
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy