Forum Forum nieruchomościRynek nieruchomości

DOM POZA WARSZAWĄ - jakie propozycje?

DOM POZA WARSZAWĄ - jakie propozycje?

Fronczak / 31.175.71.* / 2015-03-01 21:48
Witam forumowiczów. Słuchajcie, od pewnego czasu zamierzamy się z żoną do kupna domu, chyba będzie to dom szeregowy, choć jeszcze nie jesteśmy tego do końca pewni. Chciałbym zasięgnąć opinii dotyczącej dewelopera - wiarygodne, uczciwego, który proponuje najlepsze jakościowo inwestycje. Dodam, że chcielibyśmy uciec z Warszawy, ale nie za daleko...żeby to było w promieniu 30 kilometrów do Warszawki, będzie dobrze. Czy ktoś z was może polecić jakąś z inwestycji? Najlepiej podajcie od razu z ceną, w której porusza się dany deweloper. Pozdrawiam.
Wyświetlaj:
Bigosix / 31.61.129.* / 2015-04-02 15:05
sprawdź ofertę "Dom Pod Miastem". To jest w Woli Mrokowskiej i jest mniej niż 30 minut do centrum wawy jak chciałeś ;) osiedle piękne – jakość wykończenia inwestycji jest bardzo wysoka! Akurat mój przyjaciel kupił tam chałupę i już parę razy go odwiedzałem między innymi przy przeprowadzkach i różnych takich i musze powiedzieć ze sam bym chciał taki domek... a dla jego rodziny a zwłaszcza dzieciaków to w ogóle idealne miejsce...
Anetak1974 / 176.103.32.* / 2015-03-29 21:07
Kurczę no, nie jestem do końca przekonana, ciągle się waham, męczę mojego męża co do miejsca naszego zamieszkania -
on jak mówi jest zmotoryzowany, szybko się klimatyzuje i to ja mam wybrać, gdzie mamy zamieszkać. Mnie zależy
na tym, aby w przyszłości nasze dzieci miały swoj piękny zakątek do życia. Ważne, aby było tam niedaleko przedszkole,
pracuję i nie zamierzam reyzgnować z pracy, która jest moją pasją. Czy tam są wszelkie miejsca, do których chodzimy
na codzie? Typu: piekarnia, kios, placówki szkolne, etc?
dompoza / 31.61.136.* / 2015-03-29 14:45
Ale to raczej daleko :)
Hania521 / 94.254.192.* / 2015-03-29 13:36
Jesli nie warszawa to Łazy, polecam to miejsce, bo tam mieszkają moi teściowie, sprzedali swoje mieszkanie i swojego czasu przeprowadzili się właśnie tam do domu szeregowego. Mówią, że na stare lata zawsze myśleli i wyprowadzce z głośnej Warszawy, nie są rdzennymi Warszawiakami, więc nie był to dla nich kłopot, teraz mają kawałek swojej ziemi, my możemy do nich przyjeżdżać, dzieciaki mają się gdzie bawić, jest super.Polecam

Najnowsze wpisy