Forum Forum finansoweKredyty

DomBank = lichwa i problemy !!!

DomBank = lichwa i problemy !!!

blanco09 / 2009-09-04 22:39
Ten bank to była porażka!!!
Kurs franka to lichwa a do tego dochodzi nierzetelna i skandaliczna wręcz obsługa klienta !!!
Wysłałem podanie o zmianę sposobu spłaty, żeby spłacić kredyt za franki kupione np w Citihandlowym ( gdzie można negocjować ceny ! ) i przez 2 tygodnie nie dostałem aneksu !!!! A w ciągu ostatnich 7 dni codziennego dzwonienia i robienia szumu na ich infolini - na przemian informują: wyszło, nie wyszło... W oddziale tylko się uśmiechają i tyłka nawet nie ruszą. Każdy mówi co iinnego i oczywiście nikt za nic nie odppowiada. A ja tracę w ten sposób tysiące !!!
Klient jest cacy wtedy gdy wpłaca. I tylko wtedy...
Wstyd i hańba dla Dombanku i Getin Banku.
Sprawę ja oddałem już do UOKIKu - za celowe utrudnianie spłaty i nieuczciwą konkurencję.
Jeśli ktoś ze Szczecina chciałby się do mnie dołączyć - zapraszam.
Wyświetlaj:
cosmo / 89.75.165.* / 2009-09-05 11:48
Kolego nikt normalny w DomBanku nie bierze kredytu. Trafiają tam osoby, którym robi się "łaskę", że udziela im się kredyt, bo w innym banku by go na 100% nie dostali, więc nie dziw się że nie przykładają się do obsługi klienta i chcąc zarobić na spreadzie opieszale podchodzą do tematu. Rada na przyszłość albo wybieraj inny bank albo płać regularnie rachunki.
blanco009 / 188.33.106.* / 2009-09-05 12:14
Dlatego po roku od przeniesienia do nich kredytu - spłacamy go w całości.
No cóż - na początku było wszystko ładnie a potem... No to już wiadomo.

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: