Dominacja spadków

dżeju / .* / 2005-03-01 19:04
Komentarze do wiadomości: Dominacja spadków.
Wyświetlaj:
hajdi / .* / 2005-03-02 18:11
Ale pojechali. Belka ty bandziorze. Sa inne metody chlodzenia wskaźnikow gieldowych. Ale z netą se pojechali chyba trza dokupić Zyje tylko dzieki Bykom (mozę se kupie flaszke byka w sklepie i nawale z tej okazji)
orzeł / .* / 2005-03-02 20:28
witaj Hajdi pamiętaj że na kacu główka pracuje inaczej daj więc spokój !mnie Twoje byczki tez podniosły na duchu no i kruk a także ostatnio namiętnie kupowana przeze mnie kobietka o wdzięcznym imieniu Irenka. Na kredycie wczoraj dostałem w dupsztala reszta ibsysa się jako tako trzyma sanwil walczy na 0,55 jak lew (zobaczymy jak długo :)) ferrum zbliżyło mi się do ceny zakupu.Mieszka 2/3 sprzedałem nieco wcześniej więc cierpię tylko po części. Softbank - o niego jakoś spokojny jestem. Swissmed no cóż mam nadzieję że on już nie ma z czego spadać (mam go ilości śladowe) NO i gwiazda mojego portfela pko bp dała dupy ale dziś wszystkie ciężkie się zuliczniły tak więc nic dziwnego ......:) Jutro będzie ciekawie jak więc widać nie mam tych jakżeż popularnych tutaj i nie tylko tutaj energomontaży borysów a mam się dobrze. To co wcześniej rosło w euforycznym krzyku teraz będzie spadało w krzyku rozpaczy - ja kupuję na uboczu i teraz próba sił. Spokój to wazna cecha a może jutro razem z Marą kupimy jeszcze troszkę mieszka:)
nicik / .* / 2005-03-02 16:47
Wyrazy solidarności dla orła, dżeja, hajdi, anny i reszty wesołego autobusu ! Łączę się z Wami w bólu :(((Jasny gwint!!! Ta czerwień działa na mnie jak płachta na byka... Nawet nie chcę liczyć ile dzisiaj spadłem... Mam pytanko do wesołej kompanii -jestem mianowicie ciekaw czy inwestujecie swoje money czy w imieniu np. TFI i ile macie w portfelu - może wg cen zakupu. Odpowiem jako pierwszy: ja obracam moimi private money i mam 100 k zeta.Dobrze, że pchnąłem pko bp. Pozdrówka dla Was!PS. Tych mądrali od rekomendacji KGHM rozstrzelałbym najchętniej !!! A przecież ceny miedzi idą w górę - nic nie kumam, poza tym, że może oni chcą kupić taniej i dlatego robią ten szum... Rgds!
anna / .* / 2005-03-02 19:19
Ja inwestuję W TFI 50 % środków - mam swój fundusz od dawna to Unikor. W tej chwili pieniądze leżą w funduszu obligacji, ale czasami robię konwersję do funduszu akcyjnego. W styczniu można było założyć rejestr przez internet nie płacąc opłaty manipulacyjnej. Zastanawiam się nad inwestycją w nieruchomości np. mieszkania w Warszawie. Całej kasy nigdy nie można wkładać w akcje. Inwestowałam na rynku pierwotnym, ale to wychodzi tak samo jak w funduszu obligacji tylko więcej latania. Gra nie warta świeczki :)Moj portfelik akcyjny jest prawie pusty może jutro coś kupię po dobrej cenie :)Ciekawa jestem co będzie z EPN, czy będzie panika jak tanio to biorę :)
orzeł / .* / 2005-03-02 22:22
Aniu czyżbyś zamierzała dokupić EPN a co robisz z ostatnimi zakupami zostajesz z betacomem czy wyrzucasz?
anna / .* / 2005-03-02 22:53
Betacom sprzedałam po 17.5 jak się cieszę !!!Orle to dzieki tobie, wczorej wieczorem podjełam decyzje i dobrze. Beta kupię może po 15.50 jak się uda :)
anna / .* / 2005-03-02 23:03
Energii mam tylko 400, ( nie to co Mara ) dodrze że nie poszło całe moje zlecenie. Może jakoś będzie, to było nie do przewidzenia - chociaż widziałam że coś się święci ! ! !
ORZEŁ / .* / 2005-03-02 16:23
to piękne że ludzie tak różnie myślą przez to świat jest taki ładny:)no to jak tam Twój brak rozdrobnienia wpłynął na stan oszczędności bo ja na maluchach - 0,4 % owszem pko bp mi dołożył ale chyba nieźle co :)!?z pko bp na portfelu dziś strata 2 % to już sporo ale chyba nie tragicznie:)TO TYLE CO DO MOICH POŻYTKÓW
orzech / .* / 2005-03-02 15:04
Borys się trzyma jako tako wśród zalewu czerwieni.
dż / .* / 2005-03-02 15:40
Borysowi rzadne zawieruchy nie straszne, co miał spaść to już spadł, a zarząd dokupuje (komunikat poszedł dziś)
orzech / .* / 2005-03-02 15:55
Dżeju... na pewno stary z Ciebie wyjadacz giełdowy a jeszcze podniecają Cię zakupy członków zarządu. Już Orzeł pisał. Goście tylko szum medialny robią. Kasę się robi po cichu a nie z przytupem. Ja tam się tym nie przejmuję i jako inwestor podobnie jak wszyscy członkowie wszystkich zarządów spółek giełdowych "taktuję inwestycję w Borygo jako inwestycję dłuuuuuuuuugoterminową ;-)))))))))))). To mówiłem ja. Orzech.
dżeju / .* / 2005-03-02 14:56
orle, jaki jest pożytek z rozdrabniania portfela, jak wszystko solidarnie leci w dół? właśnie do tego zmierzam, że jak wejdziesz w jedną spółę, to masz więcej czasu dla niej, obserwujesz, analizujesz, łatwiej wejść i wyjść. Jak coś idzie nie tak, to ucinasz straty w porę, przyczajasz się i wchodzisz z powrotem w odpowiednim momencie. Kasa w takim dniu jak dzisiaj jest wycofana i bezpieczna, czeka na okazję, poprawę sytuacji, określenie się P. Belki. To daje mi bezpieczeństwo większe niż rozdrobnienie, bo jak mówię - jak leci to prawie wszystko (w czasie hossy idzie do góry 70% akcji, ale w czasie bessy w dół 90%)To teoria, którą zaczynam wcielać w życie, powoli sprzedaję mniejsze pakiety i zamierzam skupić się na góra dwóch papierach, z palcem na spuście. Chyba będą to Borysy i 14N, fifty-fifty. Zobaczę jeszcze co mi przyniesie EPN jutro.
orzech / .* / 2005-03-02 15:01
Zawsze góra 5 papierów na raz. A 3 ale dobre to tak w sam raz ;-))
orzeł / .* / 2005-03-02 22:38
11 papierów to jest to :)
antek / .* / 2005-03-02 22:39
6 to dobra liczba
księgarz / .* / 2005-03-03 11:01
no i co wypukali sie ze wsipu spółeczka przynosi prawie 10 ln zysku a ma je od 4 latfundusze powyżej 180 mln zł ... to okazja brać ją do 9 pln
angelika / .* / 2005-03-02 22:39
9 to tak w sam raz
orzeł / .* / 2005-03-02 22:40
a i tak najwazniejszy jest toalietnyj papiren bez niego ani rusz
dżeju / .* / 2005-03-02 14:39
ale rzeź, ja cię. mam tylko nadzieję, że jest to odwrotność euforii i po tym nastąpi odwrotność b.... (nie wymieniamy tego słowa) czyly hossa.a wszystko to przez belkę, którego wypowiedź osłabiła złotówkę, która osłabiła popyt zagraniczny jeśli w ogóle jeszcze był, który osłabił popyt krajowy, jeśli taki w ogóle istnieje (nas tu nie liczę). A Belka jutro powie: zakładam swoją partię (ha! czy ktoś przewidział taki scenariusz?) i dziękuję za kilka miesięcy premierowskiej pensji. A rynek na to zareaguje... pozytywnie, bo wreszcie wszystko się wyjaśni, nieważne w ktorą stronę, bo giełda najbardziej nie lubi niepewności, a grać trzeba :) Złoty się oslabi, hurtem wrócą inwestorzy zagraniczni, pojawi się skądś polski kapitał i znów będziemy żyli długo i szczęśliwie. Przynajmniej do następnych zawiedzionych nadziei anlityków, bo ONI CHCIELI ŻEBY PKN ZAROBIŁ 700 MLN A ON ZAROBIŁ ZALEDWIE 610. Albo do następnej rekomendacji KGHM, bo jest warta raptem nie 34 lecz 24 zł! Jak można tak się pomylić, w mordę jeża? Z sufitu sie to bierze? Ktoś ich za to rozlicza?GPW i polityka to szambo, tylko indywidualni inwestorzy są w porządku, a reszta to szambo - zagranica bo wchodzi i wychodzi kiedy chce, politycy z panem B. na czele, bo mają fochy i w ogóle sie z nami nie liczą, OFErmy bo są ofermami pod dyktando zagranicy, domy maklerskie, bo łupią nas biednych inwestorów (prowizja) jako jedyni zarabiając, przeróżne instytucje, które wydają rekomendacje i mogą sterować kursem a nawet całym rynkiem jak sobie chcą (lub jak chce "duży"), zarząd giełdy i KPWiG, bo na to wszystko pozwala.No, tom sie wyżalił. Krew płynie po ulicach, to co może być gorszego?BTW, ciekawe czy szanowny Pan Belka raczy się wypowiedzieć przed, w trakcie czy po sesji?
anna / .* / 2005-03-02 14:49
Ja uważam,że Belka zachowa się rozsądnie i nie zrezygnuje . (tak czuję może dlatego, iż uczył nas te sam profesor, ale nie w tym samy m czsie :)Bez paniki .
dżj / .* / 2005-03-02 14:58
aniu, ja nie panikuję bo spada to co ostatnio rosło, a moje co miało spaść to już spadło, tylko wkurza mnie, że inni panikują, ot co!
dżeju / .* / 2005-03-02 14:43
miałem na myśli, że złotówa się wzmocniprzy okazji, jak już tu jestem, to pozdrawiam wszystkich oprócz wyżej wymienionych, których nie pozdrawiam, a nawet wręcz przeciwnie:)
orzech / .* / 2005-03-02 14:59
Spoko Dżeju. Za parę tygodni zbierze się Wielka Zas... Rada i obniży stopy. Wtedy obligacje staną się be a kasa popłynie w akcje znowu.
dżeju / .* / 2005-03-02 15:31
rada zachowuje się jak panienka co to i chce i boi się, zmieniła nastawienie, ale do obcięcia stóp musi "dojrzeć" bo tak wypada. Dołączam ich do szamba
mara / .* / 2005-03-02 13:34
a teraz będę kupowała 3 tysiące uwagaaaaaaaaaa!fajni jesteście więc się z Wami pobawię choć troszkę mogęęęęęęę:)?
anna / .* / 2005-03-02 14:27
Uspokuj się ja chcę kupić po 3.3 :)
anna / .* / 2005-03-02 14:39
Poprawiam byka - Uspokój się tak powinno być. Korekta na giełdzie po takich zwyżkach to rzecz normalna.
mara / .* / 2005-03-02 13:27
nie sprzedajcie dzieci mieszka to mówię Wam ja Wasza (podpis ) no może nie nocna ale jednak:)
mara / .* / 2005-03-02 13:25
kupiłam 9 tysiaków tyle chcieli sprzedać to co miałam zrobić !
mike / .* / 2005-03-02 13:25
dzieki orle za info, jak prognozujesz rozwoj sytuacji z EPN orle, bardzo ciekawi mnie twoja opinia.
mara / .* / 2005-03-02 13:12
jak się wkurzę to zaraz kupię te 8 tysiaków mieszka dajcie mi jeszcze moment niech zerknę do portfela
zrospaczona rybka / .* / 2005-03-02 13:00
BOZE ludzie!!! co sie dzieje. Mysle ze to ja przynosze pecha tej gieldzie. Jak przez kilka lat pauzowalem to jakos szla do gory, jak teraz znow zastartowalem na nowo i juz mi sie to zaczelo podobac to zdarzaja sie takie dni jak dzis.
dżeju wqr.... / .* / 2005-03-02 13:12
pusciłem Prochem ze stratą 4 zł :(piernicze taką giełde - dwa tygodnie trzymasz, mozolnie pniesz się w górę, a i tak g.... zarobisz. Ferrum też puszczam. Boryszew 3mam, ale jak coś to bez sentymentu out. Po prostu ciężkie czasy: dwa do przodu trzy do tyłu, a na long term nie mam czasuwchodze w 14NFI, to pewniak, wczoraj b. duża transakcja pakietowa i nie jest uzalezniony od fochów p........ch Belek i inwestorów zagranicznych
rybka / .* / 2005-03-02 13:58
No wlasnie przez te dziwne NFI, ale 02 pauzowalem te wszystkie lata. Wogole wydaje mi sie dzeju ze mamy ciutke wspolnego. Pisales nie dawno o przebytej stagnacji. Cala moja forsa zamarzla wlasnie w 98 roku, a ja nieswiadom niczego odpoczywalem wtedy na wakacjach. Pomyslec ze zabraklo mi wtedy 5 gr do szczescia, a w zamian za to mialem 5 lat w d..ie. Juz nie zostawie moich talarkow samym sobie, choc i tak teraz siedze i sie przygladam jak daza jednostajnie w dol moje papierki.
orzeł aż się trzęsie / .* / 2005-03-02 13:15
mój Boże dżej nfi Ty to masz nerwy:)
dżeju / .* / 2005-03-02 14:22
orle, NFI co chwilę ogłaszają nowe wezwania, do końca roku mają się zlikwidować więc rośnięcie jak w banku, wolno ale raczej pewne. I pomyśleć, że pół roku temu nazad obserwowałem, ale nie wszedłem
orzeł / .* / 2005-03-02 13:08
Rybeńko spokojnie jak chcesz spełnię Twoje 3 życzenia:)
rybka / .* / 2005-03-02 13:54
Kurcze....to orly spelniaja zyczenia...mmhm...nie wiem czy stac mnie na trzy - wystarcza dwa skompresowane: 1)SWZ i MSO do gory :-); 2) cokolwiek masz i wszyscy tu obecni - do gory :)Jaki jest termin realizacji zyczen??
orzeł / .* / 2005-03-02 12:23
hajdi puszczasz 7 bullsa ?
hajdi / .* / 2005-03-02 17:43
A co juz 4 zety ma??:))))
orzeł / .* / 2005-03-02 12:19
mieszko tradżedy jak zawsze wraca do punktu wyjścia żenada:( fuj
orzeł / .* / 2005-03-02 12:17
zwierzaki byki i ptaki i Irenke pod ręke i jakoś jeszcze się ruszam ! trzymajcie sie dzielnie ludziska
do początku nowsze
1 2 3
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy