Dominacja spadków

dżeju / .* / 2005-03-01 19:04
Komentarze do wiadomości: Dominacja spadków.
Wyświetlaj:
Mike / .* / 2005-03-02 12:08
Ania przewidziala wykup akcji?
orzeł / .* / 2005-03-02 12:15
rzecz bardziej prozaiczna sprzedała wczoraj tvn:)
orzeł / .* / 2005-03-02 12:07
ale dołowanko na sofcie powoli można kupować:)
orzeł / .* / 2005-03-02 12:04
Aniu jesteś wielka Ty juz wiesz dlaczego !Niskie ukłony w Twoją stronę:)
anna / .* / 2005-03-02 12:27
Dzięki - nie wiem czy pamiętacie ,że ostrzegałam przed prochemem w III kw mnie zawiódł.Na razie nic nie kupuję tylko obserwuje. pozdrawiam :)
mike / .* / 2005-03-02 11:33
masz racej po 9.1 zl...smiech na sali...nie wiem po co oni to robia...przeciez ta spolka dopiero co zlapala wiatr w zagle, po co przeprowadzac takie dzialania? traca tylko zaufanie inwestorow, jestem przekonany , ze spolka pojdzie jutro zdecydowanie w dol.....nie rozumiem tylko jaki jest w tym cel zarzadu...roniwe dobrz moge oglosic ze jutro chetnie bede skupowal po 10,00 zl ...wydaje mi sie ze bedzie to doskonala okazja zeby kupic akcje yej firmy po znacznie zanizonych kosztach, troche poczekam i dokupie jeszcze kilkaset akcji....
dżeju / .* / 2005-03-02 12:51
Spoko, w przeszłości też były wezwania (w 1999 i 2001), też po cenie niższej od rynkowej, a kurs nie spadał, a wręcz rósł. Ja myślę, że pospieszyli się z wezwaniem dlatego, że potem musieliby zaoferować znacznie wyższą cenę, jak firma będzie rosła. A może jakieś wydarzenie obliguje inwestorów strategicznych do ogłoszenia wezwania? Zrobili to po minimalnej możliwej cenie, czyli tak jakby nie chcieli, ale musieli. Tylko, że wtedy wiedzielibyśmy o tym wcześniej, bo takim wydarzeniem jest np. zwiększenie zaangażowania do ponad 50% w spółce.Poza tym skupienie akcji z rynku nie oznacza, że chcą wycofać spółkę z giełdy. Akcje mogą zostać umorzone i wtedy poprawią się wskaźniki i kurs up. Mniej akcji na rynku przy większym popycie (dobre rokowania) też up. Tak więc bądźmy dobrej myśli.Zobacz sobie Hoge ostatnio - wezwanie było po 3.1 i natychmiast po odwieszeniu notowań kurs poszedł o 30% w góre. Myślę, że jutro może być jakaś podobna próba na EPN.
mike / .* / 2005-03-02 10:52
no ciekawy jestem jak sytuacja sie rozwinie, dziekuje za informacje....
mike / .* / 2005-03-02 10:31
na jakiej stronie ukaze sie informacja dotyczace ceny po jakiej bedzie wykup? Pozdrawiam!
mike / .* / 2005-03-02 10:29
dzeju to dobrze czy zle ze zawieszono obrot akcjami ENP? Po ile bedzie wykup? Mam tego troszke....wiec ciekawi mnie ta kwestia niezmiernie...daj znac dzeju...
dżeju / .* / 2005-03-02 10:48
podobno po 9.1 :(kto im odda za tyle? moim zdaniem po zakończeniu wezwania, kiedy okaże się, że skupili groszowe ilości, natychmiast w górę (tak było np. przy Manometrach)firma ma tak dobre perspektywy, że dawanie ceny sporo poniżej obecnego kursu to skazywanie się z góry na niepowodzenie. Rzadki przypadek. Ci co kisili się z akcjami po 7-8 dawno sprzedali na ostatnim wybiciu, a ci co kupili mają oddać z taką stratą?No cóż, zobaczymy po nastrojach i ew. analizach. Boję się, że kurs jednak znacznie spadnie jutro.
mike / .* / 2005-03-02 10:29
dzeju to dobrze czy zle ze zawieszono obrot akcjami ENP? Po ile bedzie wykup? Mam tego troszke....wiec ciekawi mnie ta kwestia niezmiernie...daj znac dzeju...
orzech / .* / 2005-03-02 10:26
Ale czerwono !!!!!!!
dżeju / .* / 2005-03-02 10:05
WIDZIELIŚĆIE???????????Zawieszony obrót akcjami Energomontażu Północ09:53 W związku z przekazaniem przez członka giełdy Dom Inwestycyjny BRE Banku zawiadomienia o zamiarze ogłoszenia wezwania do zapisywania się na sprzedaż akcji Energomontażu Północ, dyrektor działu notowań Giełdy Papierów Wartościowych podjął decyzję o zawieszeniu obrotu akcjami emitenta na sesji giełdowej 2 marca.NO I WSZYCHO JASNE, Aniu, miałaś czuja
Rafix / .* / 2005-03-02 09:46
A ja sie pochwale,że kupiłem prokom po "okazyjnej" cenie 127 zeta i teraz usmiech nie znika z mojej twarzy widzac jak ladnie wspial sie na chwile na 142. Poradźcie czy warto jeszcze trzymac, czy realizowac zyski juz teraz. Pozdrawiam
rybka / .* / 2005-03-02 09:41
A ja mysle Panowie ze nastepstwem wzrostow sa spadki i odwrotnie, wiec licze na to ze karta sie odwroci i w tym tygodniu krzywda juz nikogo nie spotka. To mowilem ja - rybka - czlowiek ktory przekonany o swym dobrym wyborze w laickim pedzie nabyl bolacego swarzedza i cierpi....ojeeeej..
orzeł / .* / 2005-03-02 07:42
gratuluję wiary i pewności siebie tak trzymaj :)!jedno pytanko do wszystkich;robiłem ostatnio sondę wśród znajomych pytając (inwestują raczej w większości w maluchy) jak zachował się ich portfel w ostatnim okresie czyli pomiędzy wig 20 około 1900 a aktualnym?większość z nich jest na stracie jak to wygląda u Was ? taki rachunek sumienia to przydatna rzecz ja gdyby nie część kasy w wig 20 i mimo niezłych zakupów mieszko i kredytu też pewnie bym dołował
orzech / .* / 2005-03-02 07:53
U mnie po dobrej sprzedaży Getina (3,53) i Kredytów (10,75) tydzień temu oraz Ferrum (jeszcze po 10,60) wychodziłem na swoja ale od wczoraj biore już w dupkę (Miechu i Borygo). Zwracałem uwagę wczoraj rano na Prochem ale nie wszedłem a po wynikach to już się boję. Co sądzicie? Jakieś typy na dziś ?
dżeju / .* / 2005-03-02 07:41
rany jak ja Was lubię, gadałbym i gadał (taka spóźniona Walentynka, a dla Orła urodzinka:)
orzeł / .* / 2005-03-02 07:44
dzięki Dżej !i dołączam się do akcji "lubię" - fajne z Was inwestory i już pozdrawiam
hajdi / .* / 2005-03-01 23:52
No chyba moj portfel czeka wiekszy odpal niz ostatnimi czasy Soft no comments up do 35 zeta po dzisiejszych wynikach 7 bulls, MSX i Netunia nie maja innej drogi ucieczki jak na polnoc Chyba WSIP osiagnal dno dzisiejsza umowa powinna dac sygnal odwrotu misiom (kiedys lubilem te zwierzatko dzis jakos nie bardzo) jakos opitmus nie bardzo moze sie przebic ale jak pokona 9,2-9,4 tylko swietlana przyszlosc go czeka Jedynie troche zwatpilem juz nieco w MCI i STX( ten to juz testuje me nerwy ostro) Ostro zagubiony jestem jesli chodzi o MNI bo zlecial do 3,7 czyli do ceny po ktorej go bralem (glupol ze mnie ze nie realizowalem zysku przy 4,15-4,20) aczkolwiek w perspektywie calego roku wybicie z konsolidacji bardzo prawdopodobne.Zeby tak chociaz 60% z moich przewidywan sie spelnilo to bedzie super A jutro pod wyniki PKN'a gielda do gory wkrotce testowanie 2200, tylko ten Belka cos maci, zeby nie wyszlo ze wykreci jakies wybory w czerwcu bo to nie byloby po mojej mysli
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy