Dominacja spadków

dżeju / .* / 2005-03-01 19:04
Komentarze do wiadomości: Dominacja spadków.
Wyświetlaj:
kingsnake / .* / 2005-03-01 21:34
Witajcie. Pozwólcie, żę podzielę się z wami uwagami, bo forum wygląda na szczere :) 1. MIESZKO - tego sie nie spodziewalem dzis. Wg mnie ci ktorzy maja dostep do pelnej liczby wyswietlanych ofert (oni) wyczaili, ze malo ofert est pom 3.45 a 3.6 i sprowadzili w dol kurs pudzac po drodze STOPy. a tam sobie pokupowali...bo fundamentalnych nie widze powodow a wsparcia wg mnie byly zbyt male, by znaczace... co nie zmienia faktu, ze nie mam pojecia co bedzie jutro ;)) sam estem szczesliwym posiadaczem po 3.67 i 3.61 :] 2. SWISSMED los spekulantos poszli chyba na CCC albo ELE... z tymze ile moze spadac...nikt chyba nie mogl kupic taniej niz 2.75 wiec po co sprzedawac skoro fundamenty nic na ten temat nie mowia. Poza tym, ze 10% akcji ma niejaki M. Dochnal... :)) 3. czekam na RDN ruch w górę - trend wzrostowy jest tu jak zolw. co sadzicie o PAGEDZIE - odwrocoy podwojny szczyt czy jazda bez 3manki w dół? i ORBIS - male ruchy, jakby sie czail... pozdro!! P.S. no a jak bedzie zle to opcja nabierze wartosci ;)
orzęł / .* / 2005-03-01 20:52
kredyt kupiony niźle bo po 9 zł
orzeł rodzony w walentynki / .* / 2005-03-01 21:07
no i zobacz dżejku jak ja starzec bym się czuł gdybym miał za całość kredyt bank który fundamentalnie niezły rekomendacje very good wycena ponad 12 zł. Czyjeś oczekiwania były większe i po sprawie.A tak kredyt - 6 a portfel -0,5.Ja wiem że dla Was giełdowych wilków to może troszkę archaiczne ale cóż mnie z tym good i już. Strokuś co u Ciebie słychać ?!
strokuś / .* / 2005-03-02 09:17
wynikowo to podobnie do Ciebie :)zwiększyłem zaangażowanie w becie i sofciea jako że bux chyba sobie jeszcze porośnie (średnie p/e mają ciągle sporo niższe) to kupiłem molaz tematów pobocznych to Belka trochę mi namieszał w obligacjach - a było tak pięknie :)
dżeju / .* / 2005-03-02 07:31
trzeba było sprzedać jak rósł a nie jak spadł, ot co(łatwiej napisać niż zrealizować, człek jest pazerny:)
orzeł / .* / 2005-03-02 07:47
jak się dobrze kupi to i po takim spadku jest się na górce a to dopiero sztuka dziś może jakieś małe odbitkoa tak na marginesie ile takich ruchów udało Ci się ostatnio zrobić kupić po taniości i sprzedać na wzroście przed górką :)? życzę jak najwięcej takich zdarzeń w Twej walce niezwykłej :)
dżeju / .* / 2005-03-02 08:47
orle, na samiuśkiej górce to nie sprzedałem chyba ani razu (człek jest pazerny jako rzekłem), natomiast udało mi się kupić :)wszystki zalezy od horyzontu czasowego inwestycji, wtedy wejście nie jest aż tak ważne, bo w odpwiednio długim okresie wszystko rośnie. Tyle teoria. Wróćmy do praktyki i psychologii.
orzeł / .* / 2005-03-01 20:51
Witaj Giant ! no kolego widzę że skacze się troszkę po giełdach regionu:) ale nie musisz jeździć technika juz tak poszła do przodu wystarczy net lub telefon:)Giant z ksywy wnioskuję że sił Ci nie brak tak więc przyciągnij kapitał zachodni z Budapesztu do Warsaw i będzie good - choćby siłą:)Co do mieszka to sprzedawałem po 3.8 sprzedawałem po 3.74 i zostawiłem sobie 1/3 coby cóś zarobić jak się odbije no i mi się odbiło.Oj te zozole moje słodkie a powiem szczerze dawno juz nie wierzyłem tak w jakąś spółkę jak właśnie w mieszko. I właściwie nie zawiodła należało sprzedać po 4.14 i po temacie.No cóż ale to jeszcze nic najbardziej dotkliwie dotknął mnie kredyt i nie o srebrniki tu chodzi lecz o głupotę mą jakżeż okrutną bo to że technika mnie dziś zawiodła to przy niej pryszcz:( Dobry zakup niezła górka kiepska sprzedaż tak to się ostatnio u mnie kończy - cóś refleks nie ten. No to się wyspowiadałem - dziś portfelik - 0,5 % !Nie ma się co martwić jutro będzie jeszcze gorzej:)
orzech / .* / 2005-03-02 00:15
No to wisimy wszyscy z zozolami. Ja brałem po 3,39 i dobierałem drugie tyle po 3,80. Tak, że juz jestem w plecy. Ale nie mogę tak tego teraz zwalić bo kurs by się dopiero zachwiał ;-)). Też już brakuje mi wyczucia. Może by tak odpocząć trochę od tej walki ? Kredyt na szczęście sprzedałem po 10,75. Dziś dostałem w dupę nieźle (Mieszko + Boryszew). Jutro chyba jeszcze wezmę ale do końca tygodnia jetsem optymista :-)
orzeł / .* / 2005-03-01 21:41
napomknę tylko że zozole kupowałem po 3.15 i 3.16 a potem po 3.4 i na koniec po 3.7 o mój Boże !
Giant / .* / 2005-03-01 20:30
Witam Wsyzskich. Niestety nie udalo mi sie poobserwowac koncowki, musialem sie udac abroad.Polubilem to grono wiec dla wszystkich sle pozdroweienia z Budapesztu. W czwartek wracam i mam nadzyieje ze optek, mieszko lublin i netia dojda co najmniej do Gdanska.
dżeju / .* / 2005-03-01 19:04
dzień dobry, ja w kwestii formalnej, chciałbym już jechać do domu a ciągle nie ma wyników Prochemu więc żebym miał spokojny sen proszę kogoś o smsa jakie są jak już będą - dobre czy takie sobie (złych nie dopuszczam), chodzi mi o zysk netto, nr 601915711, można z bramki na www.text.plusgsm.pl/sms/
dżeju jedną nogą w domu / .* / 2005-03-01 20:06
wycofuję prośbę, jeszcze się załapałem :)sen będzie spokojny, prawie 13 netto to więcej w stosunku do prognozy (11 mln) i do 2003 (1,7 mln)
anna / .* / 2005-03-01 22:35
Oby nie było jak w III kw - wyniki dobre a kurs w dół.
dżeju / .* / 2005-03-02 07:35
Aniu, ten wariant również biorę pod uwagę, będzie realizacja zysków jak nic. Ale jeśli ten rok byłby dobry dla giełdy (w co wątpię) to Prochem będzie szedł w górę.
dżeju / .* / 2005-03-02 07:38
aha, natomiast moja radość z wyników nie bierze się stąd, iż zarobiłem krocie, nie bo kupowałem po 23,3 a wcześniej oddawałem po 21 ze stratą, ale stąd, że kolejny raz miałem rację! To cieszy, bo mówię sobie: nie udało ci się stary tym razem zostac milionerem, ale z twoim nosem (oraz z Waszymi podpowiedziami!) na pewno trafisz na niebywałą okazję.
1 2 3
na koniec starsze
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy