Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Donald Tusk alternatywną energią uratuje nas przed kryzysem

Donald Tusk alternatywną energią uratuje nas przed kryzysem

Wyświetlaj:
Użytkownik urządzenia / 164.126.34.* / 2013-01-31 17:26
Energia alternatywna istnieje - nie w olbrzymiej ilości, ale w gigantycznej ilości. Wiedzą o tym fachowcy zajmujący się faktycznie tą tematyką praktycznie, którzy budują własne urządzenia. Niestety nie jest w stanie przebić się ona na światło dzienne bo jest za darmo ! Oto kilka przykładów w linku poniżej lub po wpisaniu w przeglądarkę hasła: alternatywnepaliwo.pl.tl
http://alternatywnepaliwa.pl.tl/-free-Energy.htm
jakub2 / 37.47.43.* / 2012-10-25 00:27
Zdaje mi sie że jest pan ogłupiony w sposób nie odwracalny , ale mam prośbę , niech pan innych nie ogłupia , bochomazie jeden!!!
Grzechu comeback / 83.17.233.* / 2012-10-17 11:48
pan redaktorek, jak zwykle, nieco Wybiórczy ma zasób informacji. Otóż przed waszą, czyli klubu wesołego Tuska, strategią energetyczną, broniła nas UE. Niestety, przed rurą nas już nie broniła, bo UE to przecież Niemcy.
Zakładając, że Amerykanie zastosowali "czerstwe" dane to podejrzewam, że zastosowali na to odpowiednią poprawkę. W końcu to oni zajmują się tymi źródłami a nie Cimoszewicz i jego jednoosobowy komitet specjalistów.
W interesie sojuszników ZSRR jest obrona ruskiego gazu i płacenie za niego stawek o wiele większych niż do krajów bardziej Rosji odległych geograficznie i politycznie. Radzio ostatnio chwalił się, jak to on, że uświadamiał co niektórych, że płacone stawki przez Polskę są be. Pewnie na fali polsko ruskiego ocieplenia marudzenie radzia przy kotlecie zostanie w pełni uwzględnione i dodatkowo rabacik dorzucą :)
Gazowa deziformacja oraz jej "ekologiczne" zabarwienie już zbiera żniwo w innych krajach wskazywanych jako źródło tego nośnika energii np w Bułgarii.
Czas teraz na nas.
No, ale zebranie kilku informacji przez money.cośtam bo nie PO przecież, znanych publice, jest poza programem, wizją, misją ani redaktorka ani jego portaliku.
Kill him with your AWESOME / 195.114.165.* / 2012-10-17 06:57
"w którym dow-i-dzi, że Amerykanie" Panie Bartoszu ,lub szanowny Adminie ,proszę zastrzelić chochlika i potem usunąć mój wpis.

Najnowsze wpisy