Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Donald Tusk ma problem. Syna nie wymieni - pisze niemiecka prasa

Donald Tusk ma problem. Syna nie wymieni - pisze niemiecka prasa

Wyświetlaj:
ojciec wikary / 78.131.154.* / 2012-08-17 13:08
jak mawiają prawnicy “nie ma sprawiedliwości jest tylko prawo”, więc wszystko kwestią tego kto i jakie prawo uchwala, kto za tym stoi i jaki ma w tym interes. A skoro społeczeństwo od 23 lat niemal zawsze wybiera (dzieje się to pod wpływem odpowiedniej propagandy medialnej GW i telewizji) polityków czerwonych (SLD, PSL) lub różowych (UW-WD-PO) to nie ma się co dziwić temu jak funkcjonuje prawo i propaganda w Polsce. Polecam książkę Łysiaka “Salon” pokazującą jak dawne służby PRL rozgrywały okrągły stół włącznie z wożeniem na ustalenia i tajne zebrania Michnika pod Moskwę jeszcze przed 1989. Przed okrągłym stołem wszystko już było ustalone z Moskwą. To wiele wyjaśnia dlaczego w Polsce jest jak jest.
ojciec wikary / 78.131.154.* / 2012-08-17 13:05
Rostowski jak i reszta rządu doskonale zdawali sobie sprawę z tego czym jest AG i nie powzięto jakichkolwiek środków zaradczych aby zapobiec następmu przekrętowi.

Jak to możliwe, że Rostowski, który tak bardzo dba o nasze portfele i przyszłość Polaków, nie zainteresował się przekrętem, który może doprowadzić rząd do upadku?

W kontekście tego pytania bardzo wymowne jest, że właśnie w grudniu, kiedy służby specjalne informowały o działalności AG, Rostowski powiedział, że ma zieloną kartę…

Przypadek, a może już wtedy wiedział coś znacznie gorszego ???
Coins / 109.173.143.* / 2012-08-17 13:00
Polska to jeden wielki kibel dzieki naszym kochanym wyborcom. Nic tylko szukac gdzie mozna placic mniej...
JEJWGVIOJ / 95.48.176.* / 2012-08-17 12:59
Płacę podatek dochodowy zus, FRON, FGŚP, VAT akcyzy,opłaty drogowe i paliwowe, belkowe podatek od nieruchomości, abonament, podatek od psa.
Mam w zamian :
-przekupne i leniwe sądy, komormików, adwokatów , sundyków biegłych, i inne pazerne leniwe pijawki żejące na ludzkiej krzywdzie,
- służbę zdrowia przy której można umrzeć więc trzeba leczyć się prywatnie,
- szkoły uczące matołów za gruba kasę (czytaj lekarze , prawnicy i inni synkowie i córeczki bogatych tatusiów) ,
- telewizję z dodą hamodą w przerwach między reklamami
- policje, która nic nie robi bo po co jak prokurator i tak umorzy bo po co jak sędzia i tak wypuści,
- skarbówkę co najpierw skroi wat od wystawionych faktur i nie obchodzi jej że kontrahent nie zapłaci,
- drogi za które trzeba płacić i po których nie da się jeździć,
- sportowców za których się wstydzę
Nie dostaje NIC od państwa a obciążenia sa 10 krotnie większe niż za hitlera.
A TYMCZASEM POLITYCY KRADNĄ NA POTĘGĘ MOJE PODATKI I NIC IM ZA TO NIE JEST
Niech mi jeszcze wprowadzą kataster od domu co sobie ciężką pracą urobiłem zamiast leżeć do góry brzuchem na wynajętym TO WYJDĘ NA ULICĘ I NIE BĘDĘ PATRZYŁ NA ŻADNE KONSEKWENCJE!!!!!!!!!!!!
bo tak miało byc / 78.8.123.* / 2012-08-17 12:56
to juz jest koniec..
Adrian12a / 77.252.246.* / 2012-08-17 12:00
Czystego? Dla kogo czystego? Chyba chodzi o czystki zrobione w administracji, w spółkach SP, w ambasadach - aby obsadzić kolesiów na intratnych stołkach.
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy