Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Donald Tusk: Niech Marcinkiewicz nie płacze po Gilowskiej

Donald Tusk: Niech Marcinkiewicz nie płacze po Gilowskiej

Wyświetlaj:
4poland / 83.17.92.* / 2006-06-30 10:06
Od wielu misięcy śledzę co ma do powiedzenia p. Donald. Przykro mi ale musze to skwitować zdaniem nic nowego, po dokonaniu podziału Polaków na moherowców i platformę już nic nowego nie usłyszałem a mądrego też nie! Gdyby ktoś mnie zapytał co zrobił od jesieni wyborczej dla Polski, bez pauzy odpowiadam N I C. Wydaje mi sie że z Kwaśniewksim poustawiali w Polsce w różnych obszarach swoje boje sonarowe i jak tylko trałowiec PiS-u podejdzie za blisko układu natychmiast uruchamiana jest procedura awaryjna, czerwony alert. Niebezpiecznie i bez wyobraźni postępują, że do akcji wciągają ostatnio młodzież i dzieci. Nie wiem jaka Polskę chciałby zrobić Tusk ze Schetyną i Niesiołowskim i Śpiewakiem ale ona juz na wstępie mi sie nie podoba.
bawełna / 212.244.61.* / 2006-07-07 10:51
Co do Niesiołowskiego to racja. Reszta jest milczeniem ( inaczej by interweniował "cenzor" ).
steve / 83.16.97.* / 2006-06-30 15:09
wolę 100 razy Tuska od kaczorów i całego pisu .... i już , to moje niezbywalne prawo ...........
Zbig / 62.87.178.* / 2006-06-30 14:45
Co Donald Tusk zrobił od jesieni wyborczej dla Polski - a co zrobila mniejszość niemiecka, lub np. SLD? W rządzie jest Samoobrona, PiS i LPR, ich można rozliczać co zrobili, bo sama Platforma niewiele chyba może. Może jedynie patrzeć na ręce i to chyba robi dosyć dobrze.
jliber / 212.180.147.* / 2006-06-30 11:45
Różnica między Donaldem a Kaczką jest taka że Donald chce zrobić taką Polskę aby każdy mógł żyć po swojemu, podczas gdy Kaczka chce zrobić taką Polskę aby każdy żył tak jak Kaczka sobie zażyczy.
odchudzony / 87.207.182.* / 2006-06-30 08:57
Tusk też nie płacze po Gilowskij pamiętamy jak potraktował ją niedawno jak odchodziła z PO
DA / 195.225.71.* / 2006-06-29 23:15
Od kiedy Tusk ma rozsądek? I to zdrowy?
docXX / 62.87.178.* / 2006-06-30 14:46
A może uzasadnij dlaczego nie ma? Bo nie chciał się dać wkręcić do rządu, gdy PiS zastrzegł sobie 100% ministerstw siłowych dla siebie?
Donald / 217.96.110.* / 2006-06-30 08:35
Bez obaw na pewno Premier Marcinkiewicz nie płacze po Gilowskiej
DA / 195.225.71.* / 2006-06-29 23:12
Gdyby kaczka zwana Donald, nie wyeliminowała z gry takiego zwolennika lustracji jak Olszewski i Maciarewicz, nikt w tych czasach nie musiałby płakać z powodu lustracji...
Ale Wąłęsa, Pawlak i Tusk woleli inne "liberalne" i "bezpieczne" (to chyba od bezpieki) rozwiązanie...
Julia1 / 83.168.96.* / 2006-06-29 18:28
"Prezydent" tak był pewien wygranej w wyborach że nie trafia do niego argumentacja wyborców. Donek zrozum to - nikt cie nie lubi i musisz odejsc. POzbieraj swoje zabawki, POżegnaj sie z korytem i bierz sie do roboty. Dość bezsensownego ględzenia, wymyślania kosmicznych absurdów i bredni, które mogą sie urodzić tylko w głowie chorego człowieka. Agenturka i Razwiedka chętnie powieszą wszystkie psy na Kaczorach wiec póki co chętnie piją miód z Aferałowych Ust. Ale to sie skończy. Wtedy zakupa do aferała Prokurator. Wtedy Merdia chętnie cie oplują i pogrążą. Wziąłes kościelny ślub wiec chyba jesteś wierzący. Chłopie - wyspowiadaj sie i zacznij nowe życie. Obecny stres, ciągła frustracja, wylewanie żółci po prostu niszczy i degraduje Twoja psychike.
Z.J. / 62.87.178.* / 2006-06-30 14:48
"zakupa" do drzwi Prokurator. "Merdia" chętnie cię oplują. Odjazd rzeczywiście niezły, Amfa czy koka?
T.W. / 83.31.53.* / 2006-06-30 10:54
Pani Julio1, skąd Pani czerpie swą wiedzę o świecie i poltyce ???
Czy Pani coś zażywa ?
Proszę zdradzić tajemnicę co, bo to może być niezły odjazd...
mar / 83.23.154.* / 2006-06-29 20:31
naczelna PIVRP kłamiesz.Ja lubię PO i jej szefów i znam bardzo wielu którz będą głosować na tą partie.Do szefów Po zwracam się z prośbą mocniej walcie w kacze kupry tak aby latały tumany puchu kaczego tylko na to zasłużyli.
antyPiSuar / 213.173.202.* / 2006-06-29 20:19
Do Julia 1: Proszę więcej oglądać wiadomości lub czytać gazet może się Pani czegoś dowie o sytuacji politycznej w kraju i wtedy będzie mogła napisać jakiś komentarz, który zawierał będzie jakąś treść. Jak na razie to wypowiedź coś w rodzaju Mąż mnie rzucił i dokopuję każdemu. Spokojnie mniej Brazylijskich seriali trzeba oglądać bo tam same intrygi i tragedie.
zdenek / 2006-06-29 14:12 / Tysiącznik na forum
jeszcze się okaże że pieniądze wyprowadzone z WGI
wsparły kampanię TUSKA
zx / 83.16.202.* / 2006-06-29 14:38
Czyżby objawił się nam asystent Kurskiego ?
zdenek / 2006-06-29 14:57 / Tysiącznik na forum
nie.
ale pan Olechowski z pewnością odwiedzi prokuraturę
w sprawie WGI
cbdd / 83.6.208.* / 2006-06-29 14:10
Powtarzam swoją tezę.
PAN PREMIER ŚPIESZYŁ SIĘ Z PRZYJĘCIEM DYMISJI ZYTY GILOWSKIEJ. Zrobił to celowo aby ją zdymisjonować w białych rękawiczkach i teraz opowiadać jaką to krzywdę zrobił jej "układ". Jak pamiętamy propozjecje pani Zyty spotykały się z różnymi opiniami ważniejszych decydentów (pan Prezes i pan Prezydent - kolejność właściwa). Prezydent groził nawet vetem. Zobaczcie jak szybko znaleziono następcę na stanowisko Ministra Finansów. On już tam czekał dawno. Teraz w trakcie rozpoczętej kampanii wyborczej można obiecywać wszystko. Zyta nie będzie sprowadzała już do właściwego poziomu. GŁUPI NARÓD TO KUPIŁ - zgodnie z powiedzeniem Kurskiego.
I o to się "rozchodziło"
NoDucks / 213.158.197.* / 2006-06-29 14:16
KLONY mają już nawet przygotowaną śpiewkę:
"Nie ma Zyty - nie ma reform"
Durny Naród... Buuaaahahahahaha!!!
Sabre / 2006-06-29 13:46 / Tysiącznik na forum
Ostatnio troszkę bywałem nieobecny na portalu Money, ale miło widzieć że niewiele się tu zmieniło. Aż serce rośnie, gdy widzi się te wszystkie merytoryczne argumenty: wsza zakłamana - slub kościelny miał tuż przed wyborami, dziadek folzdojcz (!), żydostwo, masoni, NO PEDAL FUCKS, lumpen liberał. Mało kto zadbał sobie odrobinę trudu, by odnieść się do artykułu. O dbałości o język ojczysty już nie wspomnę. Jesteście na najlepszej drodze by zbudować IV RP. Tak trzymać!
zx / 83.16.202.* / 2006-06-29 14:37
Opowiem Ci pewną historię. Mam Babcię 84-letnią staruszkę, urodzona w Małopolsce, która tuz przed wybuchem wojny w 1939 przyszła za mężem na Pomorze. Babcia jest bardzo gadliwa i lubi opowiadać historie ze swojego życia dzięki czemu wiem, że jesienią 1939 po zajęciu Poski przez Niemcy i decyzji o przyłączeniu Pomorza do Rzeszy moja babcia razem z małym dzieckiem (dziadek był w oflagu) dostała parę godzin na zebranie swoich maneli i won do Generalnej Guberni czyli rodzinnej Małopolski. Wydawałoby się zatem, że kobieta ma powody, żeby Niemców nie darzyć sympatią. Otóż nic bardziej błędnego. Pomimo takich doświadczeń Babcia nie ma absolutnie nic do Niemców. Natomiast bardzo nie lubi Żydów. Swego czasu postanowiłem zgłębić dlaczego. Otóż okazuje się, że ani Babcia, ani nikt z jej rodziny nie ma jakiś negatywnych wspomnień czy doświadczeń z Żydami. Jedynymi Babci argumentami przeciwko tej nacji jest to, że przed wojną Tarnobrzeg jakoby był żydowskim miastem oraz, że Żyd to zawsze Żyd cokolwiek to znaczy. Podsumowując widać ile znaczy propaganda. W przypadku mojej Babci zarówno przedwojenne nauki Kościoła jak i cała propaganda wokół Żydów nie poszły w las. jest to tak silne, że nawet przeżyta wojna i wszystko co po niej nastąpiło nie zweryfikowało tych poglądów. Nie dziw się zatem, że zawsze znajdą się ludzie dla, których sam fakt tego, że Tusk gdzieś się wypowiada będzie powodem do obelg pod jego adresem bez wchodzenia nawet w sens tego co mówi. Założę się, że gdyby jego wypowiedź w tej rubryce dotyczyła powiedzmy uprawy truskawek komentarze niektórych byłyby dokładnie tej samej treści. Kurski wie co robi obrzucając ludzi błotem. To nie jest żadna tam nienawiść tylko starannie przygotowana akcja mająca swoją podbudowę w naukach społecznych. Niemcy też w końcu pomimo dystansu do Żydów niespecjalnie byli gotowi przepuszczać ich przez komory gazowe dopóki nie przyszedł Hitler i powiedział im, że o tym marzą. Podobnie zresztą niektórzy ludzie reagują na Giertycha czy Leppera. Ja sam też nie jestem zawsze wolny od takich zachowań chociaż w ostatecznym rozrachunku nie jestem z nich dumny. Dlatego więcej zrozumienia. Są ludzie, którzy nienawidzą Tuska chociaż nie wiedzą dlaczego i już. Są również tacy ludzie, ktorzy wiedzą o takim zachowaniu i podsycają to do swoich celów. I tak się kręci polityka.
PS. Jakoś wczoraj czy przedwczoraj słuchałem w Pulsie Wieczoru "swojego Tuska" czyli Leppera i muszę powiedzieć, że w sprawach tego jak obsadzane są Rady Nadzorcze i Zarządy mediów publicznych gadał bardzo do rzeczy i był szczery aż do bólu, co mi bardzo się podobało bo nikt inny z tych zakłamanych i cynicznych "świętoszków" nie odważyłby się na to żeby powiedzeć głośno to o czym wszyscy wiedzą ale każdy udaje, że jest inaczej. Pozdrawiam !
XXZ / 217.96.110.* / 2006-06-30 08:42
Wszystko się zgadza ale gdyby wszyscy myśleli tak jak ty to do tej pory nikt by sie nie odważył negować słusznych i jedynych dogmatów marksizmu i leninizmu. a Borowski i Oleksy byli by u władzu dożywotnio tak jak Breżniew.
AndyBis / 83.31.225.* / 2006-06-29 16:13
Obawiam się że Twój komentarz do wypowiedzi Sabre nie wpłynie w żaden sposób na jego komórki mózgowe.
Sabre / 2006-06-29 15:41 / Tysiącznik na forum
Masz absolutną rację. Czy ktoś z tych, co regularnie opluwają masonów wie w ogóle co to takiego? Albo czy rozumieją słowo liberalny?
Zrozumienie wymaga wysiłku, znacznie łatwiej powtarzać po swoich „idolach”. Nawet tych, co otwarcie uważają swoich wielbicieli za ciemniaków.
Pzdr
zx / 83.8.191.* / 2006-06-29 22:16
Takich pomyłek lingwistycznych jest więcej. Nie wiem dlaczego PiS jest uważany za partię prawicową, a LPR za jeszcze bardziej prawicową skoro w jednym i drugim przypadku mamy do czynienia z partiami lewackimi bo nawet nie lewicowymi. Jeżeli już to PiS można nazwać partią konserwatywną czyli broniącą tradycji .... no właśnie PRL-u. W tej sytuacji nie jest niczym dziwnym, że liberał uchodzi za sodomitę, pedofila, Żyda i masona. Szkoda z tym walczyć, zatem Syjoniści do Syjonu !!!
manolo / 83.22.216.* / 2006-06-29 20:05
A po co to wiedzieć ? Wystarczy ,że ojciec w radiu powie ,że ci masoni i liberałowie są be .
Redakcja forum / 2006-06-29 14:02 / Administracja forum
Chłodzimy nastroje - zapraszamy do merytoryczej dyskusji.
R / 195.238.227.* / 2006-06-29 12:53
chcesz wyczyścić swoje kwity idź do tuska i rokity
antyPiSuar / 198.155.189.* / 2006-06-29 12:19
Cztam te komentarze od: henio, zdenek, Robert, Julia1, maxs i wiecie kogo widzę? Sfrustrowanych swoją nieudacznością ludzi, mających przekonanie, że im większą ilość piany natrzepią i pomyj wyleją to tym bardziej poprawią wizerunek PiS reprezentanta. Zupełny brak logicznej argumentacji, faktów. Tylko ciągle ta "piana na pysku". Przecież wsz PiS rządzi krajem więc kogo krytukujecie? Opozycję, że istnieje? Ona nie rządzi! A może wam tęskno do 100% poparcia wodza? No takie rzeczy to tylko na Białorusi i byłym Iraku. Wybierzcie sobie i szerokiej drogi bo tu póki co demokratyczny kraj (choć w powijakach). Żałosne komentarze!
henio / 62.233.189.* / 2006-06-29 12:49
Mylisz się anyPiSuar. Nie darzę poparciem żadnej partii i polityki w ogóle. Gospodarczo najbliżej mi do UPR. Tylko gospodarczo. Stawiam w jednym szeregu PZPR i pokłosie z UW i pokłosiem (bardzo nie lubię ugodowców) Wiele złego zrobili. Jestem zwolennikiem wybaczania. Wybaczenia bez przyznania się do winy jednak w moim przekonaniu nie ma. Bo nie ma potrzeby wybaczać gdy ktoś się winny nie czuje. W takim razie trzeba ścigać i karać. Jestem zwolennikiem jasnych zasad. Np. Zakaz sprawowania urzędów publicznych, czynnego i biernego prawa wyborczego dla wszytkich, którzy w PZPR byli wyżej od szefa POP. Itd.... To nie miejsce za bardzo na ideologizowanie.

Zwracam ci uwagę, że sam masz jadowity język i wydajesz się być zacietrzewiony. Ja mam spokój wewnętrzny bo wiem, że moje poglądy to utopia. Nie ma szans na zmiany. Wiem, że z PiS też wylezie coś paskudnego i tak dalej po kolejnych wyborach z następnych też. Chciałbym prostego egzekwowanego prawa, niskich podatków i swobody podróżowania. Tak w uproszczeniu.
T.W. / 83.31.53.* / 2006-06-30 10:47
Brawo henio!
Ja myślę podobnie.
Ale (choć może to naiwne złudzenia) Tusk jawi mi się jako jedyny w miarę szczery osobnik w tym gronie...
antyPiSuar / 198.155.189.* / 2006-06-29 13:07
Do henio: w Pana przypadku zwracam honor! Pan zdecydowanie i w pozytywny sposób odstaje od wymienionej przeze mnie listy. Co do Pańskiej nikłej wiary w zmiany to się absolutnie zgadzam, ja też uważam, że jeśli się w ogóle w polskiej polityce poprawią standardy to nie będzie to wcześniej niż za kilkanaście lat. Zresztą pod warunkiem, że oprócz naturalnego odchodzenia pokolenia ludzi PRL ( nawet u opozycjonistów ślad na psychice zostawiło i oni są po prostu "wojownikami" a nie budowniczymi) muszą iść również możliwości uczestniczenia w życiu publicznym kompetentnych ludzi, którzy politykę traktują nie jak zdobycie doswiadczenia, nachapanie się i zdobycie wiedzy o gospodarce bo zakońzyli edukacje na zawodówce (Lepper) lub moskiewskich licencjatach z wróżkarstwa (posłanka Samoobrony). Kompetencje to ważna sprawa a rząd PiSu i koalicjantów chce nam zafundować igrzyska bez chleba. Rozliczyć przeszłość? TAK! Rozwijać gospodarkę? TAK!
Obiecywać, że się to powyższe zrobi? NIE!

Pozdrawiam!
zdenek / 2006-06-29 12:34 / Tysiącznik na forum
nikt nie mówi że PIS nie ma swoich brudów.
a trzepać i bić pianę to zaczął pan Tusk
Dzidziuś / 212.244.61.* / 2006-06-29 12:41
Tak jak podejrzewałem - jakieś dziecko to pisze - toć u nich najważniejsze "kto zaczął" - to jest ten poziom.
parasol / 83.17.135.* / 2006-06-29 17:26
Przypomnij sobie kampanię wyborczą
henio / 62.233.189.* / 2006-06-29 10:50
Donald "prezydent" Tusk utracił zasady i styl natychmiast po przegranych wyborach. A może nigdy ich nie miał. Udawanie w kampanii wyborczej szło mu po grudzie i nie dał rady pociągnąć dalej. Do rezerwatu z ugodowcami.
zdenek / 2006-06-29 11:09 / Tysiącznik na forum
nawet ślub kościelny miał tuż przed wyborami ,
wsza zakłamana
NoDucks / 213.158.197.* / 2006-06-29 11:39
No, masz rację, Tusk to wsza. Jak w takim razie określisz Gosiewskiego - Tusk w tej kwestii nie dorasta Gosiewskiemu do pięt.
Jak to było? Po szóste: Nie cudzołóż?
zdenek / 2006-06-29 12:08 / Tysiącznik na forum
oczywiście ty też masz rację.
NoDucks / 213.158.197.* / 2006-06-29 12:35
No to jak z tym adekwatnym epitetem wobec Gosiewskiego... doczekamy się, czy nie???
zdenek / 2006-06-29 12:39 / Tysiącznik na forum
a z kim cudzołożył bo nie jestem w temacie
NoDucks / 213.158.197.* / 2006-06-29 12:46
oj zdenku, google twoim przyjacielem...
na marginesie - najgłośniej wrzeszczysz, najmniej wiesz... typowe dla fanatyków Populizmu i Socjalizmu.
http://wiadomosci.onet.pl/1338577,2677,2,kioskart.html
Przy okazji piękny przykład nepotyzmu. Dorzućmy jeszcze stację Intercity we Włoszczowej.
Staram się być obiektywny, choć miałem nieodpartą ochotę być złośliwym.
Tylko UPR.
zdenek / 2006-06-29 13:12 / Tysiącznik na forum
paplanina i tyle typowy artykuł lumpen liberała.
rozwody się zdarzają . A fanatykiem populizmu a szczególnie socjalizmu nie jestem.
NO DONALD DUCKS
NO PEDAL FUCKS
NoDucks / 213.158.197.* / 2006-06-29 13:27
Jeśli fakty źle o kimś z PiSu świadczą - tym gorzej dla faktów.
Ja jestem wrogiem socjalizmu i komunizmu - dlatego na hasło Polska Solidarna scyzoryk w kieszeni sam się otwiera.
Zdenku, przeproszę Cię - ale marnuję z Tobą swój cenny czas.
Jedyna pociecha, że forumowicze wyrobią sobie odpowiedni pogląd na sprawy.
Kto chciał POPiSu tak naprawdę chciał UPR - rozbicia układów oraz wolnorynkowej gospodarki.
zdenek / 2006-06-29 11:10 / Tysiącznik na forum
Człowiek z zasadami
bez zasad
ALI / 193.110.99.* / 2006-06-29 10:38
Pan Tusk udzielił bardzo wyważonego wywiadu i nie rozumiem poniższych ataków na jego osobę. Zastanawiam się skąd tyle agresji do Tuska i UW. Czyżby fala nienawistnej i populistyczno - narodowościowej retoryki sejmowej i nie tylko wlała się również do tego portalu?
Czy naprawdę ktoś uwierzył, że wszystkiemu złemu w tym kraju winna jest platforma i UW?
henio / 62.233.189.* / 2006-06-29 13:11
To nie żadne ataki tylko osobiste opinie. Nie dotyczą pozatym osoby Tuska tylko samego Tuska. Tuska cechuje brak osoby. Inaczej mówiąc osobę ma się powyżej dyrektora departamentu. Nie lubię go bo jest zaklamany.

Polska jest krajem Polaków. To jest spory problem. Nie rozumiemy pogranicza, wymieszanych kultur, kłopotu z tozsamością. Jak coś jest trochę skomplikowane to już proces myślowy się zatrzymuje. To tak jak z wyciąganiem wniosków. robi się to wtedy gdy wyczerpie się możliwość rozumowania. Przyjemnie jest w miejscach gdzie ludzie z różnych stron świata, lub sąsiednich narodów żyją w zgodzie razem. Są bogatsi.
zdenek / 2006-06-29 11:30 / Tysiącznik na forum
nie wszystkiemu jest winien.
ale jak sam stwierdziłeś 'wyważa' to co mówi i robi,
kalkuluje co się jemu w danej sytuacji opłaca a nie co jest dobre dla państwa i większości społeczeństwa.
Osoba która kandyduje na najwyższe stanowiska w państwie nie powinna tak postępować.
Julia1 / 83.168.96.* / 2006-06-29 10:35
Skąd w "prezydencie" Tusku, w "Człowieku z zasadmi" tyle złości, tępej zoologicznej nienawiści i frustracji ?. Platforma została odstawiona od koryta ale nadal żywi się pasożytowaniem na układach "Warszawskich" w terenie. Jesli wyborcy nie POzwolą nadal rozkradać swoich pieniędzy przez lokalnych przekrętów z PO to Aferałów czeka rozpad i POlityczny niebyt. PO i LSD jest absolutnie w każdym wielkim przekręcie i złodziejstwie. Pierwszy z brzegu przykład - przekręt WGI na kwote 260 mln złotych. Rada Nadzorcza WGI - Olechowski (TW Must, ojciec założyciel PO), Wyżnikiewicz-IBnGR, Orłowski - doradca Pappa di Tutti a moze Padrone Kwaśniewskiego, Prezia. Ja to rozumiem że Aferał Tusk mówi "pierwszy milion trzeba ukraść" ale tym razem rąbneli aż 260 tych milionów - to chyba lekka przesada. Tusk był nawiedzonym przeciwnikiem lustracji, wiadomo dlaczego. Tuskowy KLD czyli Aferałów założyły i prowadziły słuzby. Tatuś PO, Olechowski to komunistyczny agent -TW Must. Coś mi sie wydaje że obecne wycie ludzi UBekistanu to wycie i panika zwierząt prowadzonych na ubój. Zwierzęta polityczne widzą że koryto odjechało i nie ma gdzie zerować. Czują że nadchodzi rzeżnik. Mam nadzieje że niedługo bedzie PO rakowaciejącej agenturalnej Platformie. Oby był to początek końca ujadania agenturki i Razwiedki w mediach
T.W. / 83.31.53.* / 2006-06-30 10:37
Dziwne, ale zupełnie nie dostrzegam przytoczonych powyżej niby-faktów.
Jeśli chodzi o nienawiść, to widać ją natomiast na kazdym kroku b. wyraźnie u Jarosława Wielkiego.
Pani Julio1, cóż Pani uczynił złego jedyen z niewielu porządnych ludzi wśród polityków??
Woli Pani Kurskiego? Leppera? Jarosława? Bielana?....
Cóż, de gustibus.........
manolo / 83.22.216.* / 2006-06-29 10:55
1. Jestem ogromnie zawiedziony- tyle pisaniny i ani słowa o dziadku.
2. Czy był przekręt w WGI czy nie było to zobaczymy bo tak na razie to nawet nie postawiono nikomu zarzutu. Podana kwota tego ( potencjalnego przekrętu) też jest nieprawidłowa.Pieniądze jednak mają to do siebie ,że barw partyjnych nie rozróżniają. Zresztą co to są za pieniądze . Jak ktoś policzy ile nas będzie kosztować "niefrasobliwa polityka" ministerstwa Skarbu Państwa ( tu polecam artykuł w dzisiejszym Pulsie Biznesu) to ta kwota z pewnością powali nas z nóg.
3. Jak to wszystko ma się do tematu zasadniczego jakim jest wyjaśnienie okoliczności sprawy Z. Gilowskiej ,dociec trudno. Łatwo jednak zauważyć ,że pisowscy klakierzy mają spore problemy z kojarzeniem faktów.
4. Proszę wziąć chusteczkę i wytrzeć sobie pianę z ust.
rodo / 83.11.59.* / 2006-07-01 20:49
manolo -niech wprzód wytrze z pianę Łopuszański. Komorowski, Olejniczak i taki młody narybek z SLD (zapomniałem nazwiska)
maxs / 83.21.0.* / 2006-06-29 11:51
Wymieniasz od 1 do 4 swoje głupie stwierdzenia , tylko palancie zapominasz że w poprzednim żadzie afera goniła afere i czy masz lewicowe poglądy to i tak ty i każdy Polak będzie musiał zapłacic za te przekrety
manolo / 83.22.216.* / 2006-06-29 12:35
Brawo Maxs!!! Tak trzymaj i nie popuszczaj. Palancie- na to Cię stać. Z takimi ludżmi jak Ty ,którzy oprócz wyzwisk nic nie potrafią a ponadto profanują język ojczysty po prostu się nie dyskutuje. Dawniej ,zgodnie z Kodeksem Honorowym ,wyzywało się na pojedynek i waliło po prostu w pysk. No chyba ,że trafiło się na chama ,który nie miał takich praw by do pojedynku stanąć.
maxs / 83.21.40.* / 2006-07-01 11:00
Dzięki takim zubożałym inteligętom jak Ty ten kraj zszedł na psy w każdej dziedzinie , i nie pisz mi PALANCIE o honorze bo go nie masz jak nie widzisz tego że zwykłym ludziom żyje się bardzo zle ledwo dychają od wypłaty do wypłaty a taka garstka cwaniaków mondruje sie robiąc z siebie autorytety to odpowiec dlaczego jest tak zle w tym kraju jesli mamy takich mondrali jak Ty i dlaczego banda złodzieji jest na wolnosc a nie w wiezieniu ??
Fr.Skwarnicki / 194.181.106.* / 2006-06-29 17:01
Małe sprostowanie:dawniej,zgodnie z Kodeksem Honorowym wyzywało się na pojedynek LUB waliło po prostu w pysk.Osobę niehonorową można było po prostun walić w pysk.A co do meritum-ludzie z tej ekipy już tak się zakiwali,zakręcili w swoich kombinacjach,że oczekiwanie jakiegokolwiek wyjaśnienia jest głosem wiłającego na puszczy. W tej chwili zabawa w lustrację starciła już jakikolwiek sens.Należy otworzyć archiwa,niech ludziska czytają.
zdenek / 2006-06-29 12:55 / Tysiącznik na forum
pięknie w końcu polska scena polityczna polaryzuje się nie uwzględniiając parti SLD i jej odmian
zx / 83.8.191.* / 2006-06-29 22:47
Polemizowałbym z tą tezą. Jest wcale możliwe, że na końcu tej wielkiej bitwy na scenę wkroczy SLD by pogrzebać zabitych i dobić rannych.
NoDucks / 213.158.197.* / 2006-06-29 10:44
"złości, tępej zoologicznej nienawiści i frustracji".
Spójrz w lustro. Wy z PiSu jesteście chyba jeszcze bardziej sfrustrowani. Podobno złość piękności szkodzi. Mam nadzieję, że twoja powierzchowność pozwala na trwonienie tejże.
Na szczęście Wielkimi Krokami Nadchodzi Czas UPR-u.
HENIO / 62.233.189.* / 2006-06-29 13:44
Nie nadchodzi żaden czas UPR. Zawsze będzie więcej bioracych niż dających. Biorący zwykle głosują na lewo. Sporej czesci z reszty wydaje się, że glosują na prawo wybierając lewicę wierzącą. Układ jest taki, że tasowanie, przełożenie i rozdawanie jast w jednych rekach. Jak to, to już miałoby nie być min. kultury (przecież to grozi zchamieniem. Min. edukacji też nie (przecież stalibyśmy się głupsi. sorry to nie możliwe. przesadziłem. Idzie waadze i podzaił łupów. Co by sie wtedy stało z milionami etetów. Wzrosłoby bezrobocie. REWOLUCJA.
szwagier / 80.55.81.* / 2006-06-29 09:39
Od kiedy pan Tusk jest taki pro-lustracyjny????
Przecież jako aktywny działacz nieboszczki Unii Wolności, był zdecydowanie przeciwko jakiekolwiek formie lustracji, a ludzi zaangażowanych w ujawnianie akt nazywał oszołomami chorymi z nienawiści (taki język obowiązywał w tej partii).
Maxs / 83.21.0.* / 2006-06-29 11:58
Unia Wolnosci to same żydostwo , ta banda już tak na kradła że teraz przez Po robią krecią robote , wszystko co zrobi ta koalicja i tak będzie złe , czy nienadszedł czas zabierac tej bandzie złodzieji zabierac majątki ??? , A co mają powiedziec LUDZIE co przelewali krew z komuną > moż ktos napisze jakie mają emerytury ?? i co z tego mają poza honorem ???
Mirro / 2006-06-29 12:49
Przed chwilą wypominano Ci błędy ortograficzne - niestety to nie wszystko - i logiki "0". "A co mają powiedziec LUDZIE co przelewali krew z komuną " - a miało być odwrotnie zapewne. Daj "se luz" - albo poucz się, albo choć poczytaj - umiejętności których Ci brak same przyjdą - z czasem.
Nie ten od puszki... / 212.244.61.* / 2006-06-29 09:50
CO by nie powiedzieć to oni wiedzieli, że to Pandora miała puszkę - a nie ( jak "szwagier"
twierdzi ), że Pandora wychodzi z puszki. Tak twierdzi zapewne spora część tego elektoratu. Zauważcie, że nie napisałem jakiego...
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy