Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Donald Tusk przyznaje: Poparłem misję w Iraku

Donald Tusk przyznaje: Poparłem misję w Iraku

Wyświetlaj:
6588 / 88.199.162.* / 2013-03-20 14:01

- Nie warto udawać mądrego, kiedy ma się wiedzę, której ci, którzy decyzję podejmowali, mieć nie mogli - powiedział Tusk dziennikarzom w Sejmie.

Wszyscy wiedzieli a ten
-----Wpis usunięty z powodu złamania regulaminu Forum Money.pl.---------
nie... ciekawe
Jak się okaże że zielona wyspa to mit ma juz gotową wymówkę suk...yn.
Buhaj / 2013-03-20 14:52
Nie rozumiem tego , czy ten człowiek naprawde nidy nie może powiedziec prawdę, tylko więcznei musi krętaczyć , mówić półprawdę albo kłamstwa?
Natter2 / 2013-03-20 13:48 / Tysiącznik na forum
PS.Jak się ta masakra obecnie ładnie nazywa to była Misja.A ile tam ,miało być tej broni masowej zagłady w Hussaina!!
Natter2 / 2013-03-20 13:28 / Tysiącznik na forum
A kto sie przyzna teraz że,popełniono bład.Bush i Blair aż sie rwali do tej wojny.Poległym i tak życia nikt nie zwróci.Miały być pola naftowe są Pola Elizejskie.
oburzony72 / 213.233.144.* / 2013-03-20 13:25
Polityk zawsze się wykpi. Zwłaszcza z Platformy. Nie mają twarzy, nazwisko, honoru. Słowa oparte o to o czy mówili w programie wyborczym a to co potem zrobili lub czego nie zrobili. Oszukali dużą część społeczeństwa, w tym mnie ale w nowych wyborach im to odpłacę
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/
michal120 / 2013-03-20 13:03
Ci, którzy byli tam na misji i wrócili zapewne cieszą się ze wyjechali, w końcu zarobili całkiem niezłe pieniądze na takim wyjeździe. A do tego zdobyli doświadczenie, którego nie da się wycenić
Krzysztof_54 / 89.74.98.* / 2013-03-20 12:46
Wystarczyło trochę poczytać o faktycznej sytuacji w Iraku w literaturze powszechnie dostępnej. Było tam napisane jak bardzo skomplikowana i delikatna jest równowaga jaką utrzymywał Husain. Opowieści o broni chemicznej w wydaniu "specjalistów" z USA to tak między bajki. Przypominam też, że Husain wyraził zgodę na przeprowadzenie w Iraku kontroli przez ekspertów z ONZ w poszukiwaniu broni chemicznej. Tak więc nie było żadnych realnych przesłanek do ataku na suwerenne państwo. Jest to kolejny przykład imperializmu i bezkarności Stanów - niestety z naszym udziałem. W tym wszystkim brak mi międzynarodowej reakcji na to draństwo - chociażby ze strony ONZ. Wierzę też, że sprawiedliwość może nierychliwa, ale dosięgnie oprawców winnych śmierci setek tysięcy niewinnych ludzi.

Najnowsze wpisy