Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Donaldzie, nie idź tą drogą! Silvio jest tylko jeden

Donaldzie, nie idź tą drogą! Silvio jest tylko jeden

Wyświetlaj:
sceptyk / 2012-12-18 19:29 / Tysiącznik na forum
A money.pl jak wszystkie reżymowe me(r)dia w tym przykrywaniu aktywnie i z entuzjazmem uczestniczy. Np. w dzisiejszym serwisie jest wywiad z niejakim Filarem, używającym tytułu profesora podobnie jak Bydłoszewski, który jest zaskoczony, że jego prognozy konsumpcji indywidualnej były znacznie wyższe niż rzeczywistość. I nie jest to pierwszy przykład błędów popełnionych przez tego pupila tuskowniarstwa. Ale ani słowa o tym, że podczas swojej synekury w RPP bez opamiętania podnosił stopy procentowe do granic absurdu, tłumacząc to potrzebą SCHŁADZANIA PRZEGRZANEJ GOSPODARKI. No to i schłodził skutecznie. Tyle, że nie wiedzieć czemu jest ty, faktem zdziwiony, filut-profesorzyna.
Andrzej777 / 83.31.182.* / 2012-12-18 11:32
Myślę, że jest Pan jednak zbyt wielkim optymistą. Oto na naszych oczach w mentalności polskiej masy etnicznej zachodzą głębokie - i wszystko na to wskazuje - trwałe zmiany. Przewodnia Sła Narodu dyskretnie to śledzi i dlatego pozwala sobie na coraz bardziej bezczelne "numery", które uchodzą jej na sucho ; a jak wiadomo każda bezkarność rozzuchwala, dlatego powinniśmy oczekiwać stopniowego przesuwania tej granicy. Ciekawe jaki będzie tego finał.
sceptyk / 2012-12-18 19:35 / Tysiącznik na forum
Finałów może być wiele.
Ale w rozgrywce wezmą udział transportery opancerzone Pandur w liczbie 600 sztuk zakupione dla reżymowego aparatu przymusu. Transportery nijak się nie nadają do obrony kraju przed uzbrojonym wrogiem (czego przykłady widzimy w Afganistanie, gdzie prosty mudżahedin przy pomocy woreczka trotylu rozpiża toto na strzępy), ale za to znakomicie nadają się do walki z nieuzbrojonym tłumem na manifestacji. A czerwoni zadbali już dawno, żeby Polacy byli kompletnie bezbronni wobec rządzącej tyranii (raz to komuniści, innym razem stalinięta wraz z fejginietami, a kiedy indziej znowu wnukowie dziadków z Wehrmachtu).
Wpc / 31.183.107.* / 2012-12-18 17:30
Cały tekst: http://wyborcza.pl/1,126565,13058664,Corka_dyrektora__maz_zastepczyni__Tu_najwazniejsza.html#ixzz2FQ9Rt51d


" Tak dzieje się w wielu instytucjach, innych szpitalach czy szkołach "
Adrian12a / 77.252.246.* / 2012-12-18 09:55
To nie żadna doskonała propaganda tylko tępa buta i bezczelność człowieka o mentalności powieściowego Nikodema Dyzmy. Przecież od lat widać ten jego prostacki dowcip, zawziętość, mściwość, zajadłość, żądzę utrzymania władzy bez względu na środki i cenę. A do tego tani populizm oraz igrzyska dla gawiedzi (nie tylko sportowe). A me(n)dialna czołówka go nie tyle lubi co wykorzystuje bo pomaga jej w ekscytowaniu tłumów (tłumoków) i podnosi "oglądalność". W końcu w bajce Krasickiego też bardziej od pracowitego woła podobała się małpa.
sceptyk / 2012-12-18 19:36 / Tysiącznik na forum
A pamiętasz, jak w 2007 odebrałeś babci dowód?
e2e2eeqeerqe / 83.12.121.* / 2012-12-18 11:57
po raz kolejny post dotyczacy debosa został dyskretnie i bez sladu usuniety . i taka mamy w polsce wolnosc slowa. a tu co i rusz psiocza na białoruś ;D
sceptyk / 2012-12-18 19:37 / Tysiącznik na forum
Wiesz jaka była różnica między USA i ZSRR?
Nie było ŻADNEJ różnicy.
W obu krajach wolno było bezkarnie krytykować prezydenta USA.
Zastanów się nad analogią.
m-53 / 95.49.179.* / 2012-12-18 09:46
Autorze, masz marny refleks albo przespałeś ostatnie lata.
Ta dęta propaganda PO zaczęła się jakieś siedem lat temu
europa_2012 / 81.210.106.* / 2012-12-18 08:29
Tezy artykułu nieco dziwaczne,autor mówi o mistrzostwie propagandowym ekipy Tuska.A jest chyba odwrotnie,prymitywizm i demagogiczny populizm przypomina raczej aparat komunistyczny z lat pięćdziesiątych,czego rezultatem jest że ekipie Tuska wierzy tylko najbardziej niewykształcona i oddalona od nowoczesnej Europy część społeczeństwa,nastawiona jedynie na prymitywną demagogię,której wystarcza Palikot,Niesiołowski czy Urban,czyli ludzie będący pospolitymi chamami.Czy to jest mistrzostwo?
bajk / 2012-12-18 08:36 / Bywalec forum
myslicie, że się Włosi nabiorą raz jeszcze na Berlusconiego? zagłosuja tak, ze znow będzie na szczycie?
wrfwer2er2er2 / 83.12.121.* / 2012-12-18 07:52
z artukułu widać że dziennikarze doskonale wiedzą z jakie "klocki" gra Donald. Pytanie jest dlaczego nic z tym nie robią? Dlaczego bnie podnoszą larum? Dlaczego nie wykpiwaja bezlitośnie tego podrzucania tematów zastępczych? Dlaczego w co drugim zdaniu nie pytają: co z gospodarką? Bo wygodniej jest dokopać kartoflowi? Mniejszy stres, większa kasa z reklam od spółek kontrolowanych przez ekipe rządzącą?
MN4 / 212.109.148.* / 2012-12-18 08:25
Dlatego, że wcześniej byli czerwoni - leniwe złodzieje, AWS - napaleni nieudacznicy, PiS - zniszczenie w każdej dziedzinie.
weeqwe / 83.12.121.* / 2012-12-18 08:46
biedny zniszczony MN4. Jak to w zyciu mam jednak pecha- nikt mnie nie niszczył- ani komuna (fakt ze byłem wtedy małym srelem) ani ten okropny PIS. Zeby chociaż małe aresztowanko o 5 rano. Zeby chociaz pała po dupie od policjanta. kompletnie nic. wiode bezbarwne uczciwe życie, jak ostatni łoś płacę podatki i abonament. Zazdroszczę ci MN4. Ile trzeba nakraśc żeby drżeć przed powrotem PIS do władzy?
Oszolomowaty / 193.110.130.* / 2012-12-18 12:48
Nie dyskutujcie z tymi POpajacami typu debos, ryjkaczynksiego, MN4 i podobnymi POintelektualistami - z gościmi którzy swą wiedże nabyli z portalu spiprzaj dziadu i TVN-u nie mozna rozmawiac - gówna się nie rusza, bo potem człowiek smierdzi.
jeanne_ / 2012-12-18 09:38
Tu się mówi o zniszczeniu kraju, ale dla złodzieja ważne żeby władza jemu i naciągaczom sprzyjała, zawsze może wyjechać gdzieś gdzie jeszcze będzie co kraść albo wyzyskiwać cudzą biedę. Swoją drogą ciekawe czemu się tak rzuciłeś z oskarżeniami? Ja nie chcę mówić że złodziej zawsze pierwszy krzyczy łapać złodzieja, ale u nas często się tak zdarza, a ktoś kto jest gotów przysięgać na Biblię że ludzie których nie zna ani na oczy nie widział to sami złodzieje i prostytutki sam świadczy o swojej uczciwości. W razie czego mam tylko dla ciebie radę - pamiętaj, że gdyby Pis zdążył wykończyć uczciwych ludzi, to inni - ci pasożytujący na uczciwych - też w końcu mieliby gorzej...
wreerqer / 83.12.121.* / 2012-12-18 09:51
napisz bardziej szczegółowo o które dziedziny zycia kraju ci chodzi i opisz sposób ich niszczenia.
MN4 / 212.109.148.* / 2012-12-18 12:40
Polityka zagraniczna - szukanie wrogów.
Polityka wewnętrzna - szukanie wrogów.
Polityka gospodarcza - szukanie wrogów.
Polityka historyczna - szukanie wrogów.
Polityka kulturalna - szukanie wrogów.
Skuteczność w każdej z tych dziedzin na szczęście niewielka. Nie znaleźli ani jednego szpiega, mafiosa, łapówkarza. Zdjęli czterech pancernych z TV, i pomieszali w lekturach szkolnych.
jhffugfydfyd / 83.12.121.* / 2012-12-18 13:16
dosyć ogólne stwierdzenia. bo ja sie cieszyłem z becikowego (małe bo małe ale kilka paczek pamperców kupiłem), obnizki składki rentowej, próby zapanowania nad gówniażerią ze szkół ( mundurki wprowadzane przez złego/dobrego Giertycha) i z kilku innych rzeczy. harda postawa w polityce zagranicznej tez mi sie podobała bo pomimo w********* zagranica musiała sie liczyc z naszym ewentualnym sprzeciwem/wetem. teraz nawet nas nie biora pod uwagę bo i tak wiadomo ze na wszystko sie zgodzimy. Co do polityki historycznej- nie wiem o co ci chodzi ale teraz po skasowaniu zajęc z historii przez PO pewnie jestes usatysfakcjonowany. Co do szukania wrogów w polityce gospodarczej tez nie wiem o co chodzi. W polityce kulturalnej cieszy mnie ironia losu- ludziom kultury z warszawki ktorzy psioczyli na zlego kaczora dobry rzad PO odebrał dotacje i warszawskie teatry maja cholerne problemy finansowe
MN4 / 212.109.148.* / 2012-12-18 16:12
Nie cieszę się z becikowego, obniżki składki rentowej, mundurków, hardej postawy. Najpierw trzeba mieć, aby potem dawać becikowe, obniżać składki, nakazywać mundurki, hardzieć. Jeżeli nie masz, to nie dawaj tego czego nie masz, bo to głupie.
AniaU / 2012-12-18 14:33
Spokojnie , ja myślę że gdy skończą sie tematy zastępcze, Donald Tusk może i posunie się do takich afer jakie miały miejsca we Włoszech z udziałem Silvio Berlusconiego!
raw69 / 79.163.80.* / 2012-12-18 16:35
7 lat propagandy , zadluzania kraju , tematów zastepczych typu wrak,kastracja pedofilów . własnie się konczy.Tworzenie na potęge biurokracji , konsumpcji na kredyt .zielona wyspa , medialne show ma swoj koniec..jak musi byc zle w budzecie panstwa ze urząd skarbowy wzywa inwalidow w celu wykazania dokumentow na cele rehabilitacyjne i zdrowotne.to juz koniec....

Najnowsze wpisy