Forum Polityka, aktualnościKraj

Dopalacze będą nielegalne

Dopalacze będą nielegalne

Money.pl / 2009-02-13 08:14
Komentarze do wiadomości: Dopalacze będą nielegalne.
Wyświetlaj:
erghew / 84.203.32.* / 2009-02-13 19:12
co za szopka..ktos kupi w takim sklepie majeranek i upali sie na zasadzie placebo (bo zadne z tych zielisk tam sprzedawanych nie dziala..) i chca zakazywac...tymczasem po prawdziwe dragi mozna udac sie do pobliskiej apteki..i to bez recepty...paranoja w tym kraju..:/:/:/;/ no ale przyklad idzie z usa wiec czemu tu sie dziwic!! w inych krajach jest pelno tego typu sklepow ludzie patrza na to z przymruzeniem oka...ot jak na takiego "smieszka"... u nas oczywiscie mohery juz zadzialaly...smiesz...zal.pl
zzzzzzzz / 178.36.48.* / 2010-05-30 13:42
Spal se konkreta ziomek i zobaczysz czy to majeranek i placebo....raczej nie, bo nawet po zielsku takiej jazdy nie ma....
Zenon z Bogdańca / 195.164.255.* / 2009-02-13 15:48
Zakazać wszystkiego! Karać, wsadzać, ściągać podatki, zniszczyć, zgnoić! Jaki tłumoki żyją w tym kraju.

Hipokryci! Wygodniej im, jak wszystko jest poza prawem, jak dzieciaki chodzą do dealera, który raz ma trawkę, raz amfetaminkę, a może heroinkę?

Zdelegalizować głupotę!
Pilsener / 2009-02-13 08:14 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
"są legalną alternatywną dla niebezpiecznych substancji narkotycznych" - nieprawda, aprobowanymi przez rząd alternatywami są papierosy i alkohol - każda inna alternatywa musi więc budzić zrozumiały sprzeciw bieżącej opcji politycznej. Tylko w polsce posłowie najpierw coś uchwalą, a potem budzą się z ręką w nocniku - zaraz się okaże, że ileś tam leków trzeba będzie wycofać, bo mają na liście zakazane substancje a producenci pozwą oczywiście polski rząd w Strassburgu i przed Komisją Europejską.
calder / 83.19.233.* / 2009-02-13 09:41
Dilbert: "Zidentyfikowałem substancję chemiczną w mózgu, która kontroluje szczęście i znalazłem mieszankę owoców i warzyw, która stymuluje jego produkcję. Wiesz co to oznacza?"
Dogbert: "Tak. Owoce i warzywa zostaną zakazane przez rząd."
lalunia............. / 151.92.176.* / 2009-02-13 11:09

Zidentyfikowałem substancję chemiczną w mózgu, która kontroluje szczęście i
znalazłem mieszankę owoców i warzyw, która stymuluje jego produkcję


Owoce i warzywa zostaną zakazane przez rząd."
- rozumiem, że masz na myśli rząd twardej, ascetycznej PIS-owskiej ręki?
Pilsener / 2009-02-13 19:26 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
A co za różnica jaki, każdy rząd dba o swoje terytorium, najgorsze jest podejście do problemu, które mówi "zakazać i cicho" - udajemy, że problemu narkotyków czy aborcji nie ma. Bo my przecież zakazaliśmy, a co więcej możemy zrobić?

Najnowsze wpisy