Dopłata zamiast ulgi

Money.pl / 2006-07-14 11:54
Komentarze do wiadomości: Dopłata zamiast ulgi.
Wyświetlaj:
Kero / 2006-07-17 10:32 / -
I dobrze byłoby jeszcze określić dokładnie o jaką powierzchnię chodzi - całkowitą czy urzytkową. Znając to z doświadczenia wiem, że urzędy bardzo różnie to interpretują obliczając podatek od nieruchomości.
Bez uszczegółowienia w przypadku rekompensat będzie także dowolna interpretacja.
Kero / 2006-07-14 12:26 / -
Można się ze mną nie zgodzić ale już samo sterowanie powierzchniami mieszkania czy też domu to komunizm. Zaraz ktoś powie, że inaczej z dopłat korzystaliby bogaci. Zapytam - a czemu nie skoro budowaliby domy? Wszak podobnież nasze państwo jest nieudolne i nie potrafi zagwarantować mieszkań to czemu nieustannie coś niby chce pomóc ale tak by niezupełnie pomóc. Chce jednak trzymać w cuglach państwo polskie. A ja mam to głęboko gdzieś co chce jeden czy drugi sprzxedawczyk polityczny.
Ja chcę by mój syn (on też chce) wybudował sobie dom o powierzchni 190m kw. Jest najzwyklejszym młodym pracownikiem i nie ma dojść do przestępców jacy mogliby go wzbogacić.
Czmu więc nie może tego zbudować? Tam kiedyś zamieszkają ludzie i co to ma do rzeczy, że zbuduje to on czy ktokolwiek inny, bogaty czy biedny czy bardzo bogaty.
Chcemy mieszkań i domów czy tak naprawdę wcale ich nie chce ale wyłącznie klasa p osłowata.
Ech / 194.9.223.* / 2006-07-14 12:17
A może warto by było dodać, informacje dostępne na innych portalach. Taką jak np. że dotyczyć to będzie tylko kredytów złotówkowych ?
sceptyk / 2006-07-14 11:54 / Tysiącznik na forum
O ile wzrośnie koszt pieniądza po wprowadzeniu dopłat do odsetek?
Obstawiam, że o wartość dopłaty.

Najnowsze wpisy