Forum Forum ubezpieczeńNa życie

Doradca Finansowy Generali

Doradca Finansowy Generali

3D_ / 2008-03-15 12:32
Witam, mam pytanie.
mianowicie wkrotce zaczynam prace w Generali, gdzie bede zajmowal sie ofe, ubezpieczeniami na zycie oraz inwestycjnymi. Mam pytanie co sadzicie o tej firmie i o tej pracy, jakie macie doswiadczenia z ta firma albo z praca w niej zwiazane.
Wyświetlaj:
lakis007 / 2008-12-18 08:59
Nie wiem czy ci będzie dobrze czy źle w tej firmie bo to zależy od ciebie i twojej chęci do bardzo ciężkiej pracy. Wiem z mojego doświadczenia tylko to, że jak się zapatrzysz w ubezpieczenia życiowe to bedziesz miał szybko pieniądze ale w przyszłym roku będzie inaczej musisz to równoważyć majatkiem. Jeszcze jedna uwaga zostań zwykłym agentem ubezpieczeniowym z dużą wiedzą o rynku finansowym, prawie ubezpieczeniowym, prawie spadkowym, prawie emerytalnym, prawie budowlanym, a dobrze na tym wyjdziesz.
gandalf562 / 89.68.102.* / 2013-09-29 23:22
Powiem Wam, że ostatnio chyba sie sporo pozmieniało, na forum http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,18558 przeczytałem wiele pozytywnych komentarzy, myslicie, że warto?
Molly / 83.3.145.* / 2008-03-16 17:35
Hej a na jakim stanowisku? Jak wygląda rozmowa i warunki? Jakie województwo? Pozdrawiam
3D_ / 2008-03-16 21:40
miesjce Lublin....jako ze jestem nowy i nie mam wlasnej dzialalnosci to zaproponowano mi pol roczny okres probny, gdzie mam normalna umowe o prace. Stala pensja ale bez prowizji.
a stanowisko jak napisalem- pozyskiwanie i obsluga klientow w ramach ofe, ubezpieczen na zycie oraz ubezpieczen inwestycyjnych.
pozdrawiam
plikplik / 89.228.76.* / 2008-03-29 11:38
Powodzenia! Nie wróżę jednak kokosów. Weź się lepiej za ubezpieczenia majątkowe. Niech Ci dobrze wytłumaczą jak jest z padłymi polisami życiowymi itd.
anna_blackb / 2008-12-16 17:17
Z majatku tez nie ma kokosow, ale latwiej sie sprzedaje, wiec nie wiadomo co lepiej, czy sprzedac 3 polisy na zaycie i miec z tego ok. 2000zl czy 20 polis majatkowych??? Majatek zabiera tak naprawde wiecej czasu, gdyz trzeba obsluzyzc o wiele wiecej klientow, by dostac te sama sume, co za polisy zyciowe. Wiec wybor nalezy do samego doradcy... najlepiej sprzedawac jedno i drugie... pozyskiwac kientow do ubezpieczen zyciowych poprzez sprzedaz majatkowych. ;-)
lezdrub@interia.pl / 79.185.88.* / 2008-12-19 01:06
I to jest to. Komplesksowa obsługa finansowo - ubezpieczeniowa.
natasza1987 / 90.141.78.* / 2008-12-10 11:51
Witam:) a również dostałam propozycje pracy.. ale jako Specjalista ds. Finansowo-ubezpieczeniowych. Prosze o opinnie na temat pracy na tym stanowisku z góry DZIĘKUJE Pozdrawiam
anna_blackb / 2008-12-16 17:14
specjalista ds. finansowo-ubezpieczeniowych - każda firma inaczej nazywa to samo stanowisko - czyli agent ubezpieczeniowy. Taka praca wymaga duuuużo samodyscypliny i samozaparcia, gdyż twoja wynagrodzenie to zapewne prowizja, wiec jak nic nie sprzedaz, to nic nie zarobisz. Trzeba posiadac rowniez szeroka wiedze z rynku finansowego i nie tylko. Zgodze sie z lezdrub, ze jesli sie tym nie interesujesz, to bedziesz zwyklym sprzedawca.
lezdrub / 79.185.80.* / 2008-12-15 21:15
Mam tylko jedno pytanie. czy znasz dobrze renek finansowy, bo masz być specjalistą.
Jezeli nie znasz to bedzesz tylko sprzedawcą.

Rezultatem będą rozczarowani klienci.

Najnowsze wpisy