Forum Forum inwestycyjneFundusze

Doradźcie co robić - fundusz CU

Doradźcie co robić - fundusz CU

Tom89 / 83.29.26.* / 2007-08-29 17:35
Witam wszystkich forumowiczów!

Mam do Was takie pytanie - zainwestowałem w fundusz kapitałowy CU Akcyjny kwotę 80 tys. Przy spadkach wycofałem sie ze stratą 15 procent i zakupiłem za wszystkie jednostki fundusz pieniężny. Obecnie dalej jestem na pieniężnym i teraz pytanie do Was - co robić??? Poradźcie mi
czekam
Wyświetlaj:
J.S. / 2007-08-29 20:11 / Bywalec forum
hm.. jak juz byly straty to trzeba bylo trzymac!! przejsc na fundusz pieniezny trzeba bylo 3.4 tygodnie temu (ale kto to wiedzial)!! ja kupilem na gorce:( i bede czekal dopoki nie odrobi strat napewno nie bede wyplacal!!
a co teraz hm.. niewiem:( moze poczekaj do pietku co powie ten gosciu w usa!
nastepnym razem wplac ale mniejsze kwote. jakos rozłoz portfel na rozne fundusze!
niespodziewaj sie od poczatku samych wzrostow!1
nowicjusz1982 / 2007-08-29 17:39 / Dzieciak *€* forum
po co wyplaciles przy stracie na pewno to strach ja mam podobna sytuacje ale wytrzymalem i czekam moze to blad ale czekam max bylem +/-14,50% na minusie a teraz okolo 8 % na minus z dzisiejsza wycena jakby nie liczyc cos odzyskalem prawie polowe strat
proponuje zakupic jakiegos funda i to szybko ale t omoje skromne zdanie :))
pzdr
Tom89 / 83.29.26.* / 2007-08-29 17:56
To co radzisz kupić?? Jak podzielić całą kwotę na jakie fundusze?? Agresywne? Stabilne? W jakiej proporcji?

Po co wypłaciłem?? - dobre pytanie, ale wiadomo że to strach i obawa o jeszcze większą stratę... Wszystko leciało w dół więc uciekłem a teraz sie wszystko waha i nie wiadomo czy zostać na bezpiecznym funduszu czy wejść na fundusz który może odrobić stratę w szybszym czasie?
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy