Forum Forum finansoweKredyty

Doradztwo kredytowe

Doradztwo kredytowe

Kika / 2006-07-07 09:15
Uwaga na doradztwo prowadzone przez firmę Openheim Enterpise. Firma nabija klienta w butelke. Jeżeli klient sie nie wykłóci to pobieraja opłatę 350 zł za doradztwo gdzie inne firmy świadczą usługi bezpłatne. W ogóle nie angażują się w sprawy swoich klientów, są niekompetętni. Ich rola ogranicza się tylko do złożenia wniosku i nic poza tym. Jestem bardzo niezadowlona z obsługi.
Wyświetlaj:
maki531 / 212.7.215.* / 2018-04-24 11:12
Dużo teraz działa różnych pośredników i doradców...ciężko na kogoś dobrego trafić. Ja w tym momencie jestem w kontakcie z Andrzejem Lewańskim i odczucia mam pozytywne. Fajny szybki kontakt, można się dodzwonić, nie ma problemów żeby umówić się na spotkanie, i wygląda na to że uda się dostać kredyt na warunkach które będą dla mnie korzystne i też na sumę, która jest mi potrzebna.
kamila99 / 5.172.238.* / 2018-02-21 10:39
Chwilówki bez zaświadczeń na sam dowód od 100zł do 15.000zł w 30minut na Twoim koncie, wszystko załatwisz przez internet tylko na stronie http://xchwilowki.pl
Lia / 91.239.36.* / 2018-02-12 12:34
Niestety zdarzają się i tacy doradcy, dobrze, że informujesz. Wiadomo, kogo unikać. Ja lubię korzystać z pomocy doradców online. Najczęściej stawiam po prostu na: https://direct.money.pl/kredyty-gotowkowe-konsolidacyjne/ , dzięki czemu samodzielnie mogę wyszukać najbardziej korzystne oferty.
Kasters / 2017-01-12 11:44
Ja mogę polecić doradztwo od Money, bo według mnie sprawdza się ono najlepiej. Niewiele osób wie, że świadczą takie usługi, ale są naprawdę dobrzy w tym co robią. Korzystałem już niejednokrotnie i zawsze udawało się znaleźć najlepsze rozwiązanie dla mnie. Dlatego też polecam wszystkich doradztwo Direct Money: http://direct.money.pl/kredytygotowkowe/ - na pewno będziecie tak samo zadowoleni jak ja byłem :)
kkkk / 83.6.232.* / 2006-08-08 14:58
Pani Kiko!
Drogi Kliencie, zwróć uwagę że to Ty dokonujesz wyboru między: doradcą bezpłatnym (czyli wynagradzanym przez banki) i "bezpłatnym" ale pobierajacym symboliczną opłatę 350 zł:
Doradca wynagradzany przez bank musi wybrać między: dobrem własnym (wynagrodzenie, wykonanie planu i utrzymanie pracy), a Twoim (np. koszty i warunki kredytu). Jak sądzisz, które dobro ma dla niego większe znaczenie?
Poza tym co może być warte bezpłatne doradztwo. Proszę tylko przez chwilę pomyśleć.Po co , dla i do kogo kieruje się takie usługi. Jakiego poziomu usług żądasz lub żądacie Państwo za darmo!!!!
Przeciez nikt nie pracuje charytatywnie.
rybka / 87.101.16.* / 2006-08-12 17:10
Nazywajmy rzeczy po imieniu! "Doradztwo" w aktualnym wydaniu to nic innego jak sprzedaż! Jak słyszę: "mamy do dyspozycji 17 banków" do śmiać mi się chce. Sprzedajecie produkt tego banku, który najwięcej płaci. Procedury przy kredytach hipotecznych są takie zawiłe, że już widzę Omnibusów, którzy znają od A do Z wszystkie produkty.
Tomu2 / 87.239.45.* / 2006-08-08 15:22
Witam Serdecznie
Jest Pan w Wielkim Błędzie pobieranie jakichkolwiek wynagrodzeń za doradztwo jest zwykłym oszustwem, jestem Doradcą Kredytowym firmy Dom Brokerski w Sosnowcu i nigdy nie pobieraliśmy od potencjalnych Klientów żadnych pieniążków. A świadczące przez nas usługi są na Najwyższym poziomie i do dyspozycji mamy 17 Banków. Jeśli ktoś jest zainteresowany kredytem - Serdecznie Zapraszam!
kkkk / 83.6.233.* / 2006-08-11 06:42
Ma Pan rację jest oszustwem! jesli "doradcy"maja podpisane umowy z bankami i prowizja jest im wypłacana (z tego co płaci klient ) z konta banku. Jak widzimy bywa róźnie. Ale oszustwem jest tez nazywanie siebie "doradcą" gdy ma się podpisane umowy z bankami! Chyba nigdy nie zapoznał sie Pan z regulacjami prawnymi, ustawowymi o niezależnym doradztwie. Jset to robienie wody z mózgu klientom.
Kero / 2006-08-08 16:09 / -
Tu rzeczywiście mogę potwierdzić (pozdrawiam Panie Darku), że ta firma nie liczy sobie żadnych kosztów ponieważ korzystałem z ich oferty.
To wcale jednak nie oznacza, że pracują harytatywnie:-) Niemniej przyjemniej jest jeśli ja nie znajduję żadnej kwoty pt. "Koszty pośrednictwa finansowego". Nie interesuje mnie ile oni na tym zarabiają i czy rzeczywiście muszą to być zyski bezpośrednio finansowe - mogą być inne.
kkkk / 83.6.233.* / 2006-08-11 06:44
Byłoby mniej przyjemnie, gdym wyliczył Panu rzeczywiście ile Pan za to doradztwo zapłacił
Kero / 2006-08-11 08:28 / -
Do dzieła panie kkkk bo puki co to pustosłowie.
kkkk / 83.6.206.* / 2006-08-12 05:00
I jeszcze jedna Pana wypowiedź :z której dowiaduje się, że ma Pan problem uzyskać kredyt nie tylko na 250 tys. ale i na 10 tys. , a może poprostu chce Pan sobie pogadać, popisać................."2006-08-08 12:27:31 | *.*.*.* | Kero
Wiarygodność klienta [0]
Na dzisiaj sytuacja w polskich (zresztą nie tylko bo i zagraniaczne działające na terenie
Polski) wygląda tak, że nie ma najmniejszego znaczenia wiarygodność klienta a tylko
idiotyczne wyliczanki komputerowe.
Od kilkunastu lat kożystam z najróżniejszych kredytów i w żadnym przypadku nie zadażyło się
bym otrzymał kiedykolwiek wezwanie z powodu zalegania z płatnościami.
Niestety jak już wspomniałem to nie ma najmniejszego znaczenia. Zastanawiam się więc po co w
trakim razie istnieje BIK?
W chwili obecnej osoba obsługująca klientów naprawdę nic nie znaczy w żadnym banku. Ona tylko klika po programie komputerowym i mówi "Niesety nie - przykro mi"
Mam problem uzyskać 10 tysięcy kredytu bo bankowcy sami kradną jak choćby w BPH Lublin albo udzielają wielomilionowych kredytów nie do odzyskania. Ale tu niewykluczony jest udział osobisty z premedytacją wkalkulowany w oszustwo.
Zatem nie psiocznie na SKOKI bo to chyba dzisiaj jedyne miejsce gdzie można uzyskać kredyt jakikolwiek. Nie interesuje mnie jaki to Kowalski czy Nowak na tym zarobi bo w każdym banku ktoś zarabia i w kązdym z nich pracują także złodzieje.
kkkk / 83.6.206.* / 2006-08-12 04:52
To jest Pana wypowiedź z: 2006-08-11 10:25:33 | *.*.*.* | Kero [ Bywalec forum ]
Re: chcę wzią kredyt hipoteczny i nie wiem czy mogę [0]
Ja szukam 250 000 i nie znajduję a trochę mam w tym doświadczenia.
Czarno Ci widzę na najbluiższy czas. Ja stawiam zabezpievczenie hipoteczne o wartości 500000 i nic z tego.
- cos z tym doradztwem Pana Darka chyba nie tak, skoro nie może dla Pana znaleźć oferty kredytu, przy tak dobrym zabezpieczeniu?!!!
Kero / 2006-08-12 17:32 / -
Jeśli wydaje się panu panie 4xk, że błyszczy pan polotem to muszę pana rozczarować.
POSZUKUJĘ kredytu na kwotę 250 tysięcy a także POSZUKUJĘ kredytu na kwotę 10 tysięcy.
Widzę jednak, że pańska wyobraźnia nie jest w stanie zadziałać na dwa kretyty jednocześnie.
Popisz więc pan sobie jeszcze jeśli lubisz a doszukiowanie kłamliwych wypowiedzi proponuję zacząć od siebie.
Mogłbym oczywiście wyjasnić dlaczego dwa i to tak różnwej wielkości kredyty mnie interesują ale po co z pewnością pan 4xk wie lepiej.
Pa 4xk

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: