Forum Forum finansoweKredyty

Doradztwo Money expert :(

Doradztwo Money expert :(

AstonDB9 / 80.50.241.* / 2006-07-14 13:15
Witam, nie wiem gdzie można opisać moją sytuację, więc postanowiłem przedstawić ją tutaj. Chcę wziąć kredyt mieszkaniowy pod hipotekę mieszkania, gdzie w księdze wieczystej mam wpisaną służebność na określony czas. (czyli osoby które darowały nieruchomość mogą korzystać z niej bezpłatnie przez określony czas). Sprawdziłem w jednym z banków, w którym chcę wziąć ten kredyt i doradca powiedział, że nie ma problemu. Dla pewności czy to dobra oferta postanowiłem umówić się na spotkanie z doradcą money expert. Ten powiedział, że jest to trudna sytuacja i musi ją skonsultować, kazał mi czekać dwa dni, a ponadto dziwnie skupił się na ofercie jednego z banków(dodam, że nie był to bank w którym pytałem o kredyt). Po pięciu dniach sam zadzwoniłem do niego. Nie dość, że skłamał mówiąc, że byliśmy umówieni na ten właśnie dzień, w którym dzwoniłem do niego to dodał, że żaden bank nie zgadza się na takie rozwiązanie, czy to nie dziwne? Trudno udam się do banku, w którym zostanę obsłużony jak należy. Nie jest to krytyka instytucji money expert, tylko personelu, który czasami mam wrażenie skupia się tylko na wybranych ofertach - ciekawe dlaczego?
Wyświetlaj:
Kero / 2006-07-14 13:53 / -
Co do rzetelności doradców finansowych mam także i to bardzo podobne doświadczenie z "punktualnością" tychże.
I szczrze powiedziawszy to nawet nie wiem z jakiej on firmy jest. Przedstawiając się powołuje się na 'openfinance" ale podał mi wizytówkę, na której widnieje firma "optima" natomiast "openfinance" wymieniany jest jako partner. Zdaje się tak musi w Polsce być aby klient nie bardzo wiedział kto tak naprawdę ponosi odpowiedzialność za ich "usługi".
Zbieżność naszych dośiadczeń tkwi w tym samym punkcie - ich ustalenia terminów dziwnie mijają się z naszymi:-)
AstonDB9 / 80.50.241.* / 2006-07-14 14:18
No właśnie, a do tego moje dziwne przekonanie, że oni już góry mają założone, ofertę jakiego banku przedstawić jako najatrakcyjniejszą. Jak powiedziałem jakie oprocentowanie oferuje mi bank(2%) to powiedział, że to chyba niemożliwe i że on nie przebije tej oferty (on proponował 2,5%). Jak powiedziałem w końcu o jaki bank chodzi to nawet nie wspomniał o tym, że spróbuje się skontaktować z tym bankiem czy to prawda, że oferują takie warunki, i że postara się zaoferować coś atrakcyjniejszego. To pozostawia wiele do myślenia...
Prezes_sc / 79.175.232.* / 2009-09-29 12:56
A co ma zrobić nie będzie dla byle lepszego pajaca ściągał spodni przez głowę . Pomyśl jesli nie może to nie może bo ma nad sobą kogoś kto mu nie pozwala
pink80 / 2007-12-14 17:16 / Bywalec forum
no maja pewnie wczesneij zawarte umowy i potem je tylko realizuja ;/
mariolkaa / 2010-02-11 14:06
Też mam negatywne doświadczenia z tą firmą.
Pokazali mi kilka kredytów i....tak przedstawili ich zalety, żeby tylko jeden był wyraźnie najlepszy, o innych udzielali wymijających odpowiedzi...
Bondzio / 83.31.74.* / 2010-02-11 22:34
Tam ludzie pracują tylko na prowizji od udzielonego kredytu dlatego wybierają ofert bankow z ktorych mają największe zyski. Ja się im nie dziwię.
vikki13 / 2010-11-15 22:59
prowizja jest taka sama dla doradcy, nie ma znaczenia z jakim bankiem współpracuje, przynajmnie tak było teraz w tym roku, może sama firma ma inaczej ale nie zwykły szeriegowy doradca, tylko sprawa z bankami jest nie zbyt fajna, większość banków odmówiła współpracy z tą firmą i dobrze bo są niedorypani delikatnie! żaden szanujący się bank nie powinien z tą firmą współpracować, a poza tym każdy z ulicy teraz może iść do każdego prawie banku i podpisać umowę o współpracę że im będzie przyprowadzał klientów za okresloną prowizję i po jaką.... potrzebne takie firmy pseudodoradcze??? robić na nierobów!!! po to!!!
vikki13 / 2010-11-15 23:05
Ludzie przejdźcie się po kilku placówkach i sami sprawdźcie realną ofertę dla siebie! zaoszczędzicie też na ratach!!! do 10 % aż mniej!!! to takie proste!!! jeden dzień wolnego, wysiadka w centrum miasta i tam za kilka godzin znajdziecie wszystkie odpowiedzi na wasze pytania!!! trochę wysiłku sie opłaca!
Vebi / 188.33.182.* / 2010-11-03 09:10
ODRADZAM!!! .Brak profoesjonalizmu,ignorancki stosunek do klijenta-żenada.
ElaPoznan / 95.41.3.* / 2010-12-17 17:23
Ja już 3 kredyty wzięłam i za każdym razem od P. Sebastiana, namiary dostałam od brata a i on od przyjaciela. Na bank sprawdzony i godny specjalista o doradztwa kredytowego. Mi załatwił kredyt na dom i 2 na firmę lepszej oferty nie znalazłam, mój brat natomiast miał problem za młody bez historii kredytowej ale P. Sebastian pomógł
Polecam prowadzi swoją firmę już od bardzo dawna bo chyba od 2000r i to w całej Polsce
www.centrum-mf.pl 607 777 510
Uczciwy / 83.6.192.* / 2011-11-28 21:28
To oszuści!!!! Jakaś Panna Marlena z Białegostoku przedstawiła mi oferty najdroższe i totalnie nie spełniające moich oczekiwań, doradzając mi rozwiązania, które narażały mnie na pozbawienie wolności!!! Chciała też dodatkowej opłaty za oszustwa!!! Nie pozostawię tego bez echa!!! Nie jestem aż tak zdeterminowany na wzięcie kredytu, żeby posuwać się na łamanie prawa!!! Jeżeli wszyscy doradcy tak pracują, to dobrze firmie nie wróży.
??????? / 82.139.167.* / 2012-01-12 12:56
Jak masz odwagę mówić takie rzeczy to miej odwagę podać swoje dane to porozmawiamy o tym osobiście.
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy

Kredyty hipoteczne - najlepsza oferta: