Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Dorn dla Money.pl: Kaczyński nas papuguje

Dorn dla Money.pl: Kaczyński nas papuguje

Money.pl / 2012-09-06 12:04
Komentarze do wiadomości: Dorn dla Money.pl: Kaczyński nas papuguje.
Wyświetlaj:
kawka / 67.176.148.* / 2012-09-06 21:47
Itobie stary nie pasuje występowac w chórze słowików. to już nie ta skala.Takie ciąganie za nagawki PANA KACZYNSKIEGO to myslałem że to robota Saby a nie jej PANA POSŁA z list PiS DORNA.Panie posle Dorn gdzie twój honor Posła i Obywatela ja głosowałem na ciebie dlatego że byłeś na liśćie PiS którego prezesem był i jest pan Kaczynski a nie jakiegoś dupka z jakiejśc SPolski-ziobrty.ODaj mandat PiS i przepros WYBORCÓW dzięki którym grzejesz dupsko prze 4 lata za naszą wborców krwawicę i jeszcze jak saba szczekasz i obrabiasz nam wszystkim dupe.Ty roztyty OSLE MANDAT do PiS i wtedy na własne konto lizac stopy i włazic bez wazeliny tak żeby nawet buty nie było widac.Widac ze poprzeczkę wam podniesiono bardziej niż temu swinkiemu RYJOWI z Biłgoraju. DORN jesli ta sekta zabrał ci resztę HONORU zeby oddac mandat PiS to ja ci pożyczę pod warunkiem ze z mandatem zwrócisz pobrane tysiące od chwili wyjscia z klubu prlametarnego PiS.Wtedy szczekaj o dotacjach PiS.Myslę że mój głos nie jest odosobniony w tej sprawie.Mniej by było w sejmie takich kanali co to maja wyborców po wyborach w du...?
łojojojojjejkuołojojoj / 46.205.24.* / 2012-09-06 17:05
a co tam u Saby? szczeka jeszcze? czy już tylko ujada? Pieskie życie mają ci intelektualnie zacinający się, ale od czego jest wóda. Jak się mordę krzywą zaleje, paru pismaków rozepchnie na korytarzu, to wiara wraca, nie?
dfffdfdf / 89.228.10.* / 2012-09-06 12:05
Macie już 5 % poparcia i nie psujcie tego, dowalcie tuskowi
nie dla TUSKA / 89.228.10.* / 2012-09-06 12:04
Panie Dorn, na poparcie trzeba sobie zasłużyć długą i ciężką pracą a nie próbować przejąć elektorat PIS, gdyż to nie jest takie poste, więcej się człowiek naje małą łyżeczką niż dużą, bo może się zaksztusić wiec zakasać rękawy i do roboty.

Najnowsze wpisy