Forum Polityka, aktualnościPolityka

Dorn: Mandaty wygasają z mocy prawa

Dorn: Mandaty wygasają z mocy prawa

Money.pl / 2007-01-23 16:17
Komentarze do wiadomości: Dorn: Mandaty wygasają z mocy prawa.
Wyświetlaj:
co za kraj / 80.55.158.* / 2007-02-08 12:08
A ja popieram samorzadowcow. Spoznili sie z oswiadzceniami. I sam bylbym zeby im odebrac mandat ale jakby sytuacja taka tez mogla spotkac posla, a nie ze posel jest bezkarny. moze sie spozniac a radnbego, burmistrza itd chca pozbawiac stanowiska. to jest chore
obserwator / 2007-01-24 18:58 / Tysiącznik na forum
wczytałem sie we wszystkie wypowiedzi ponizej i jestem zdegustowany, ale sa i plusy, demokracja wkracza wręcz -wciska sie do kazdego domu; jezeli odbedą się wybory ,to jaki bedzie rezultat, tylko wróżka moze wywróżyć. Ciesza sie przyszli kandydaci do komisji wyborczych, manna z nieba sama im spadnie a ludzie potrzebuja pieniedzy, to nie zart -to prawda. Ci co wylewaja krokodyle lzy , ze podatnik zaplaci, ale inni podatnicy bedą sie cieszyc bo bez podatku pieniadzory otrzymaja za prace w komisji wyborczej. Zatem jeżeli ma byc nowy Prezydent Warszawy to niech bedzie akuratny i nie kobieta, niech mi wybacza niewiasty że oszczędzam Damy, ale kierować Warszawa to tytaniczna praca, trzeba miec końskie zdrowie przez caly miesiąc na okraglo, a tego niewiastom bozia poskapiła - niestety.
meshit / 83.175.191.* / 2007-01-23 21:30
Oki, panowie i panie, w sumie to jestem wam bardzo, bardzo wdzięczny, gdyż potrzebuję argumentów, im więcej tym lepiej, a mam już ich wiele, jeszcze trochę i będę absolutnie pewien, że dobrze robię.

Wiecie co? Chyba pojadę do Anglii i tam założę rodzinę, będę chciał, żeby tam się pojawiły moje dzieci. Wtedy tu nie wrócę. I chyba wreszcie będę zadowolony.

P.S. Świetnie znam angielski :-)

Could speak with You now about finishing my apprenticeship. But I am sure non of You will understand these words.

More to come I have a great job here. But You are the cause for me to vomit myself out of my stomach. I feel like garbage thrown by old rotten mohair and trampled by duck’s lovers. Yes, shit is the word to describe how I feel. I am an idiot who sponsors You. But soon it will change. I want it.
MP / 195.90.107.* / 2007-01-23 21:52
Twoj angielski jest swietny - do pracy na zmywaku.
Zrobisz tam kariere
seler / 83.29.18.* / 2007-01-24 11:05
MP chyba jesteś MAGISTREM skoro z taka pogardą wyrażasz się o pracy na zmywaku.
Irytuja mnie tego typu wypowiedzi bo jak widać w naszym kraju już za wielu jest NIEODPOWIEDZIALNYCH LEKCE TRAKTUJĄCYCH SOBIE SWOJE OBOWIĄZKI LUDZI PRACUJĄCYCH NIE NA ZMYWAKU.
Żenujące są takie wypowiedzi gdyż wypaczają sens tego co ważne.
Ważne aby na jakimkolwiek stanowisku wykonywać swoją pracę dobrze !!!! bo inaczej to mamy to co mamy np. bublowate prawo stanowione przez ludzi bez wyobraźni i zasiadających tam gdzie nie powinno ich być.
Więc MP zastanów się co piszesz bo wydajesz świadectwo sam o sobie.
To że ludzie wyjeżdżają to tez wina naszych rządzących a ten cyrk z mandatami i dyskusje na temat czy w tej sprawie nalezy stosować istniejace prawo czy nie dolewają tylko oliwy do ognia.
MP / 195.90.107.* / 2007-01-24 11:56
Panie seler, gdzie Pan widzi pogarde w mojej wypowiedzi.
Ja jedynie zauwazylem ze z taka znajomoscia angielskiego, jaka reprezentuje osobnik meshit , moze on jedynie pracowac w zawodzie nie wymagajacym wypowiadania sie.
To Pan zwrocil nasza uwage ze dla Pana slowo "zmywak" jest pogardliwe. Dla mnie nie jest. Ale to juz Pana problem.
seler / 83.29.54.* / 2007-01-24 13:37
Najlepiej odwrócić kota ogonem .
Pana wypowiedź tak odebrałem i nie tylko Pan używa tego osławionego "zmywaka" w znaczeniu negatywnym i lekceważacym, sugerującym wyższość wszystkich pozostałych nad tymi co "na zmywaku". Zaprzeczanie temu ne zmieni faktu że tak jest.
Nie mam problemu. Wartość ludzi oceniam wg tego co sobą reprezentują i tylko tyle.
MP / 195.90.107.* / 2007-01-24 23:25
Drogi Panie wmawianie komus ze jest garbaty aby miec towarzysza niedoli nie zmieni tego ze samemu sie jest garbatym.
Tomasz.S / 83.7.40.* / 2007-01-23 19:38
Co do przepisów to jest jasne, będą nowe wybory. Ale jak widzę oblicze tego cwaniaka z Bazaru Różyckiego, to robi mi się niedobrze. Jak można tak odrażającego osobnika zrobić ministrem i wicepremierem?
costas / 83.30.175.* / 2007-01-23 22:13
skandal za moje i wszystkich podatników pieniądze stanowić prawo to trzeba stanowić dobre i bez ponoszenia kosztów niech zapłacą solidne kary do budżetu i będzie z tego jakaś korzyść wiekszość ją wybrała i to jest ważne gdybym był młodszy już by mnie w tym kraju nie było bo już nie mogę na to wszystko patrzeć a szczególnie na PiS zawiodłem się na Was panowie ministrowie tyle jest w Polsce do zrobienia a czym Wy się zajmujecie skandal
rany jk / 83.23.171.* / 2007-01-23 18:42
jaskrawe podważanie demokratycznych wyborow.Jak tak to zwalić prezydenta,a jakim prawem ,prawem kaduka.Rownie dobre jak te na które powołuje sie dorn.
a320 / 83.27.47.* / 2007-01-23 18:38
konfiskata bryki. Z mocy prawa, bez gadania. Co podoba się?
Durne prawo białoruskopodobne
bezRADNY / 80.55.218.* / 2007-01-23 18:15
trzeba zastapic nastepnymi kandydatami z listy , a nie przeprowadzac nowych wyborow
kono.............. / 80.55.218.* / 2007-01-23 18:14
trzeba zastapic nastepnymi kandydatami z listy , a nie przeprowadzac nowych wyborow
kono.............. / 80.55.218.* / 2007-01-23 18:11
trzeba zastapic nastepnymi kandydatami z listy , a nie przeprowadzac nowych wyborow
Qlt / 83.15.97.* / 2007-01-23 18:06
gdyby HGW złożyła deklaracje w terminie to nikt by nie kwestionował prawa w omawianym zakresie. Tych ponad 500-ciuset samorządowców straciłoby stanowiska i nikt nie miałby pretensji. To pokazuje jaki ma stosunek do prawa PO, ich mocodawcy i sama HGW. HGW tłumaczyła, że mąż co prawda w Warszawie ma zarejesrtowaną firmę ale działalność prowadzi poza Warszawą. Czy my do diaska jesteśmy w 1940 roku i obowiązuje Dystryk Warszawski??. Teraz widzicie nieszanowni Warszawiacy na kogo głosowaliście i po co???, i po co???.
a123 / 83.23.171.* / 2007-01-23 18:44
mylisz sie waść na prowincji wre już niezgorzej.
a320 / 83.27.47.* / 2007-01-23 18:41
Rzeczywiście zbrodniarka. A co dopiero prezydent Kaczyński, który dał order Jaruzelskiemu, osobiście podpisując decyzję
maa / 2007-01-23 18:05 / Tysiącznik na forum
Nie rozumiem Was, takich jak:
CSpostrzegawczy, MP, Obserwator, Skorpion, Marek 19-53, CS i wielu innych.
Czy nie widzicie, że Polska się sypie a Kaczki-Ciemniaczki urządzają igrzyska? Takie jak z tymi mandatami?

Ciekawi mnie, kiedy się odwrócicie od swoich zidiociałych idoli?

Kiedy zadzwonicie na pogotowie, a dyżurny odpowie Wam
"zgłoszenie przyjęto, karetka przyjedzie za dwa dni - nie ma personelu"? W samym Krakowie wydano pielęgniarkom w tym miesiącu ponad 100 poświadczeń kwalifikacji zawodowych!

Może kiedy wasze wszyskie dzieci i dzieci Waszych przyjacół wyjadą do cywilizowanych krajów?

Może kiedy pierwszy raz nie dostaniecie emerytury, bo ci, którzy płacą podatki wyjadą?

Czy, szanowne Mohery nie widzicie, że każdy ma paszport?
Że nie każdy ma ochotę utrzymywać grono (p)osłów , niekompetentnych ministrów, nierozgarniętego prezydenta z jego rozpasanym finansowo dworem i hołubiony przez nich emerytalno -rentowy elektorat - Was? Może i są uczciwi (nie są) ale są nieudolni, niekompetentni i gdyby nie Unia ze znienawidzonym przez Was Balcerowiczem, dawno byście żyli jak emeryci na prowincji Rosji. Nie rozumiecie, że wasze emerytury i renty są na kredyt?
Ktoś na Was, Mohery, musi pracować, ktoś musi Was leczyć, ktoś musi dać Wam jeść.

Dlaczego z taką nienawiścią i zapiekłością podcinacie gałąź, na której siedzicie? Czy jesteści lepsi od post-pegeerowskiego parobka, który jak dostał krowę z Uni, by ją hodować, zarzynał ją przy najbliższych świętach tłumacząc się darczyńcom, że właśnie wtedy zachorowała?
Jak dostał odprawę przy likwidacji PGR-u to zamiast wydzierżawić (wtedy za bezcen!) ziemię wydał ja na "wideło", kolorowy telewizor i odbiornik satelitarny a jpotem ęczał, że jest biedny?
Nie boicie się, że będziecie jęczeć jak ten parobek?
ptys / 83.29.82.* / 2007-01-24 10:47
Spostrzegawczy ma rację. Ustawa jest z 2005 roku a mTy maa uprawiasz relatywizm i jesteś stronniczy.
Temat trzeba rozpatrzyć bezstronnie !!!!!!
Też uważam że to jest wykorzystywanie sytuacji do własnych celów ale nikt inny tylko Ci którzy nie złożyli w terminie WYMAGANYCH PRAWEM oswiadczeń / WSZYSTKO JEDNO MĄDRYM CZY NIE / SAMI dali podstawę do ODEBRANIA IM MANDATU.

Nie ma co szukać winnych gdzie indziej i deliberować nad tym czy to PRAWO ma sens do tyłu. Jak nie ma sensu to trzeba je zmienić na przyszłość a nie NAGINAĆ NA DZIŚ. !!!!!
Wybory były demokratyczne ale widać ten przepis który pozwala zabrać demokratycznie uzyskany mandat jest nie demokratyczny i prawdopodobnie niezgodny z konstytucją. Jak ktoś zauważył takie oświadczenie mogłoby być wymagane przed wyborami i nie po.
Skoro jednak mamy Sejm który wymyśla takie buble to niech poczują na własnej skórz co to znaczy BEZSENSOWNE PRAWO bo inaczej nie przestaną tworzyć prawnych bubli od których roi się i nie ma komu się tym zająć.
MP / 195.90.107.* / 2007-01-23 20:58
A filozofujacy motorniczy maa ciagle jedzie po torach nienawisci do PiS :)

Kiedyś obiecałem sobie, że nie będe popuszczał "filozfującym motorniczym"
maa / 2007-01-23 21:37 / Tysiącznik na forum
Ach, jaka z naszego MP poeta!
Szkoda, że nie ta.

Dalej nie będę pisał, choć to trawestacja z Gałczyńskiego. Pewnie szanowny MP by sie obraził.
pchelek / 2007-01-23 19:23 / Tysiącznik na forum
jak jeszcze kaczki-dziwaczki troche "porzadza" to bedziemy wyc zgodnie "komuno wroc !!!!!!!!!!!!" - bo nawet za komuny nie bylo takiego politycznego bestialstwa, kumoterstwa, badziewiatości i ku........ wa jaka nam serwuja kaczki-dziwaczki
maa / 2007-01-23 20:02 / Tysiącznik na forum
Jakie tam one "dziwaczki" :)
To Kaczki-Niewykształciuszki :) Sieroty ideologiczne po Wodzimierzu Iliczu Leninie.

Nie przesadzajmy.
Komunie pełne objęcie władzy zajęło też parę lat, no i komuna miała Smiersz, NKWD i UBP. Kaczki zaś jedynie zastępy Moherów, Ziobrę, Prokuraturę i CBŚ. Jeśli Kaczki nie urządzą wyborów w stylu "3xtak", to zostało im już tylko niecałe 3 lata.

Myślę, że dożyjemy!
Dożyjemy? A jeśli większość wykształciuchów wyjedzie z IV Rzeczpospolitej Kaczej? Mają paszporty - za komuny nie mieli. Czyli Mohery mogą być w większości? Może jednak to nie przesada?
ojej / 83.24.221.* / 2007-01-23 18:24
no cóż można powiedzieć, po przeczytaniu tego teksu - no, że zdrowo pier....lnięty facio.
brr / 83.15.97.* / 2007-01-23 18:12
maa, tępy SB-ku. Gdybyś nie był tępy to byś teraz na Kajmanach siedział z towarzyszami a tak za parę groszy te swoje neurotyczne objawienia tu wysmarowujesz. Co ty chłopie tu nastukałeś, czy ty jesteś normalny?.
ll / 62.179.62.* / 2007-01-23 18:05
jak znowu rozejdzie sie po kosciach ta wspaniała rozruba to sobie nie daruje - tego przedstawienia
fafik / 83.16.35.* / 2007-01-23 18:03
oj,srajo muchy ,bedzie wiosna
Dia / 83.18.102.* / 2007-01-23 17:59
Jak można w taki sposób odebrać mandat osobie wybranej w wolnych wyborach powszechnych? Mnie się to wydaje niezgodne z demokratycznymi regułami. Jeśli już można prosić o takie oświadczenia majątkowe przed wyborami (np. w chwili zgłaszania kandydatury), ale po wyborze? To jest bez sensu.
patrzący z boku / 62.179.62.* / 2007-01-23 17:56
Brawo - jaka wyborna zabawa - nie ma jak być posłem panem ludzkich losów - być albo nie być - dać lub zabrać.

Nie mogę doczekać się dyskusji telewizyjnych z udziałem
Niesiołowskiego - Gadzinowskiego - Leppera i innych oszołomów.

będzie to lepsze od kabaretu
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy