Forum Polityka, aktualnościPolityka

Dorn: PiS przed "trybunał rozumu politycznego"

Dorn: PiS przed "trybunał rozumu politycznego"

Wyświetlaj:
waz(usa) / 64.21.107.* / 2007-11-13 19:27
Zapluty karzel reakcji, byly marszalek sejmu w pol do czwartej RP Ludwig Durn.
Elendir / 2007-11-06 07:58 / Łowca czarownic
Czyżby Dorn i spółka nie rozmawiali z Kaczyńskim skoro się listownie porozumiewają? A może pisanie listów weszło Dornowi w nawyk? Ciekawi mnie czy był on raczej w stylu listu "do wykształciucha" czy też "do przestępcy"?
Strzecha Kaszubska / 2007-11-05 17:14
Panie Ludwiku - w 2002r. w Strzesze Kaszubskiej życzyłem Wam 40% poparcia (wtedy mieliście ok. 10%) - czy zrobiliście wszystko, zeby to uzyskać (moim zdaniem w wielu dziedzinach slabo sprzedaliście się przed wyborami). Może Pan powiedzieć, że łatwo mówic po fakcie.....
Specjalista 1 / 83.20.119.* / 2007-11-05 16:56
Jak mamy takie społeczeństwo jak poniżej - to "pożal się Boże" (belfrzy, wydymani....), I jeszcze w godzinach pracy na koszt pracodawcy - albo co gorzej - budżetówka - wypisuje bzdety z pensji - "wychodzącej" de facto z naszych podatków
Podpisany
-Patrzący na to wszystko z "boku" Sp.-
WydymanyPrzez IV RP / 195.71.90.* / 2007-11-05 12:17
Przejrzeli nagle na oczy, czy szczury uciekają z tonącego okrętu. Mam nadzieję, że to pierwsze. Życie w rozkroku moralnym dla takich ludzi jak Ujazdowski, Zalewski musi być niezłą katorgą.
belfegor / 79.187.37.* / 2007-11-05 13:41
masz jeszcze siłe pisać skoro jesteś wydymany przez IV RP jak sie podpisujesz ?

nie zaglądaj do cudzego garnka, patrz na swoich zuchów. Partia nowoczesnej gospodarki oddaje jej stery ludowcom, partii agrarnej. Szefem zdrowia będzie teraz była kierowniczka powiatowego ZOZ-u, Chlebowski uciekł przed funkcja szefa finansów, okazało sie że pampersów nie nosił . Rząd fachowców !
Poczekamy jeszcze na kolejne fajerwerki, a że ich nie zabrakinie w wykonaniu Tuska i Schetyny jestem pewny.

Reforma służby zdrowia i pamiętaaj, że twój guru obiecał jeszcze przed świętami .radykalne podwyżki dla budżetówki<
c z e k a m y.
Elendir / 2007-11-06 07:54 / Łowca czarownic

nie zaglądaj do cudzego garnka, patrz na swoich zuchów.

Stosuj się sam do swoich rad. Albo ich nie dawaj.
h / 89.171.91.* / 2007-11-05 12:34
pewnie,katorga za kilkanascie tysiecy miesiecznie i wozenie d"""""" sluzbowym autem z ochrona.Widac po nich,jacy sa skatowani.

Najnowsze wpisy