Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Dostaliśmy w pysk od Leppera

Dostaliśmy w pysk od Leppera

Money.pl / 2006-04-12 08:47
Komentarze do wiadomości: Dostaliśmy w pysk od Leppera.
Wyświetlaj:
Observer / 87.207.49.* / 2006-04-12 17:54
Czy napewno. Czy nie dostaliśmy w pysk od Pana Prezydenta, Przewodniczacego PIS, całej formacji prawicowej. Czy Ci wszyscy wymienieni byli przygotowani do rzadzenia? W pysk dostawalismy od lewicy, prawicy i centrum. Można sądzić że, to nasza wina. Myslę że, to wina naszej młodej demokracji. Jeszcze nie jeden egzotyczny polityk będzie nam mówił co dla nas jest lepsze
Tomek03 / 198.155.189.* / 2006-04-12 17:22
Polacy! Miło jest czytać te komentarze. Są śmieszne lub mądre, niektóre ostre. Każdy ma prawo sądzić po swojemu. Dziękuje, że NIE jesteście obojętni na losy kraju. Dziękuję, że niektórzy SZANUJĄ się w tych wypowiedziach. Pozdrawiam i życzę Wesołego Jajka!
jasio / 213.25.189.* / 2006-04-12 16:36
Pan Nikodem na salonach.
Ares / 83.21.72.* / 2006-04-12 16:35
Nie sądzę aby ktokolwiek czuł, że dostał po twarzy - ja nie.
Dla mnie ten człowiek to dowód na ewolucyjną teorię powstania świata i ten pan jest przykładem, że rozwiną mu się tylko, jako tako, wygłąd człowieczy pozostałość to resztki przodka, który musiał być osłem. To idywiduom nie jest człowiekiem odkąd twierdzi, że jest gotów do RZĄDZENIA.
Ludzie, gdzie skromność tego człowieka, on nie powie że jest gotów odpowiadać za kierowanie losem kraju, ale on chce rządzić, Pamiętacie skecz Jacka Fedorowicza o Władzy? Dajcie mi WADZĘ, WADZĘ. Ten prostak kojarzy mi się z to wadzą. Wypowiedzieć nie bardzo umie, ale chce władzy, nawet nie kierowania, tylko RAZĄDZENIA. Jak długo Polska będzie się opierać właśnie na takich ludziach? i chcę Wam powiedzieć, że wcale nie stawiam wyżej Pana Tuska czy Niesiołowskiego ani też Pana Gosiewskiego, czy te dwa jednojajowe - każdy ma po jednym. Klasa to Meller, sp Pan Aleksander Małachowski, a nawet Pan Jaruzelski i jeszcze paru, których nazwiska, w tej chwili, nie przychodzą mi do głowy. Reszta to chołota, która powinna być wysterylizowana, aby więcej takich durni nie płodzili.
Obserwator / 217.153.99.* / 2006-04-12 15:43
Na Lepera nie głosowałem ale nie czuję się sponiewierany jego awansem. Nie jestem zwolenikiem walenia po mordzie ale za wypisywanie takich bzdur jakie zaprezentowała nam autorka w swoim tekście rzeczywiście należało by przyłożyć.Ponieważ jednak chodzi o damę a nie jakąś kanalię sterczącą pod budką z piwem - myślę, że wystarczy podwójna lewatywa.
szwagier / 80.55.81.* / 2006-04-12 15:28
Co się pani tak emocjonuje?
Takim ciosem w pysk nie był dla pani kłamca i pijak Kwaśniewski? Albo komunistyczny aparatczyk Miller?
że o takim osobniku jak Jaskiernia nie wspomnę?

Lepper to tylko cham wykreowany przez Millera jako straszak na Ordynacką. W kreowaniu Leppera na "poważnego polityka" brała udział np. mgr zootechnik Olejnik, najlepsza dziennikarka RP Paradowska, żakowski, Najsztub, Durczok & consortes.
Wszędzie Lepper był zapraszany i traktowany z należytym szacunkiem. Jeszcze wtedy, kiedy był tylko zwykłym watażką i złodziejaszkiem nie spłacającym kredytów.
Wtedy hienom dziennikarskim jakoś Lepper nie przeszkadzał.
leper lepszy od rokity / 81.186.232.* / 2006-04-12 21:46
gdzie ty szwagier pamiec postradal. olejnikowa powiedziala ze NIGDY lepera nie zaprosi do programu. bylo to jeszcze kiedy rodzzina walterow jej nie wyrzucila z TVNu
Deresz2 / 86.63.79.* / 2006-04-12 15:25
Czy tylko od Lepera i czy dostaliśmy wbrew naszej woli?. Otóż nie widzę wiekszej różnicy pomiędzy Leperem a Kaczyńskim. Pewna różnica w wykształceniu to jeszcze mało. Ignorancja ekonomiczna jednego i drugiego. Wyborcy wybrali tych co więcej i wyraziściej obiecywali. W tym obaj sa dobrzy. Z rzetelną prawdą i racjonalnymi pomysłami na rozwój gospodarki każdy polityk przegra z kretesem bo dla nas wyborców wystarczą obietnice polityków sa najwazniejsze. Wyborcy na analizę programów nie maja czasu albo i umiejetności zanalizowania jesli w ogóle jest co. W efekcie wyborca najpierw za Lepera i podobnych oddał zaciągnięte przez niego (nich ) długi wraz z odsetkami bo przecież banki musiały wyjść na swoje i przerzuciły te koszty na innych kredytobiorców a ci jesli byli producentami na konsumentów. W nagrodę Lepera od kilku lat wybiera sie do sejmu. Zatem to wy jesteśmy winni a dziennikarze w szczególności bo oni aplikują sensacje a na demaskowania cynicznych polityków nie bardzo juz mają czas albo to im sie nie opłaca. Zatem mamy co chcieliśmy. To, że nie wszyscy tak chcieli to mniej ważne. Chciała większość umyślnie lub nieumyślnie .
szuwarek / 80.72.37.* / 2006-04-12 15:10
Przecież państwem może rządzić kucharka, nie pamiętacie?
A tu mamy faceta, który sam wylazł z dołów, nawet dosłownie, a że jest jaki jest? No cóż, może i brakuje mu tej tzw. kindersztuby, ale mimo wszystko lepiej jeśli walnie na odlew w pysk, niż jak pijawka, cichaczem krew spija.
Elegancko, nie boli, za to kwatera z nagrobkiem bliziutko, ani sie obejrzeć.

I co ważne, o czym było w komentarzach poniżej, facet się UCZY. w przeciwieństwie do wielu "światowców", którzy już powinni siedzieć z powrotem na drzewach.
dusty / 212.160.172.* / 2006-04-12 17:28
Szkoda tylko, że jego nauka odbywa się naszym kosztem.
szwagier / 80.55.81.* / 2006-04-12 16:30
Nie doczytałeś klasyka.
Kucharka może rządzić państwem tylko w kraju dojrzałego komunizmu.
Falkonetti / 83.17.51.* / 2006-04-12 14:54
Mili rodacy! 15 lat mieszkałem za granicą, za Lepperem nie przepadam ale...
Wystarczy znać troche lepiej angielski czy niemiecki by zrozumieć, że w polityce setki Lepperów (może często o milszych buziach ale nie tęższych rozumach) odgrywają pierwszoplanowe role. Na Boga posłuchajcie prosze Buscha (a to już najwyższa półka) jak i co mówi. W USA książki sie pisze o jego kompletnej ignorancji w zasadniczych kwestiach gospodarczych czy politycznych.
Wstydliwi Polacy! Przestńcie sie wreszcie tak ciagle zastanawiać co wypada a co nie.
Wesołych Swiąt !
Alex Jones / 81.186.232.* / 2006-04-12 22:32
nieporownoj kryminalisty ktory ma krew na rekach, nie tylko jakis smiesznych iraksów ale wlasnych obywateli usmazonych w WTC, do ofiary balcerowicza, ktora okazala sie najzdolniejszym politykiem i z niczego w 1991, w ciagu 16 l doszedl do spektakularnych osiagniec i siega po wladze podczas kiedy inni: tejkowski, ikonowicz, krzaklewski, ten od KPN, czy salonowiec - kabotyn Korwin Fiki-Mikki - umarli smiercia naturalna, ze nie wspomne o tym zalosnym frasunku - co na niego dobry trunek.
Wies / 12.2.154.* / 2006-04-12 16:16
Powinienes jeszcze dopisac. Jak wam sie nie podoba mozecie wyjechac z tego kraju, nikt nikogo w polsce nie trzyma na sile. Mnie osobiscie nie podobala sie korubcja w polsce, polityko zaczeli sie zajmowac najglopsi ci co kiedys szli do Milicji wiec tez wyjechalem.
AndyAndy / 83.31.216.* / 2006-04-12 19:33
Ciekawe, coraz częściej na forum pojawiają się \
DA / 195.225.68.* / 2006-04-12 14:53
Mnie nie, ale sądząc po pani tzrech poprzednich artukulikach i wywiadze zamieszczonych na łamach money to mogę z całkowitą pewnością stwierdzić, że Pani ma całą buzię spuchniętą od tego uderzenia...

APorównując Pana Leppera, z którym nie przepadam, i Panów Tuska i Rokitę, nie mam pewności, który z nichj tak naprawdezaszkodzić może bardziej Polsce. A skoro nie widać różnicy to po co przepłacać....
marzyciel / 83.23.103.* / 2006-04-12 14:42
W Polsce niech siedzi i gada co zeche.
Byle nie mial decyzyjnosci i co rownie wazne, byle go na eksport nie wysylac !
Za granica Dyzmy nie zrozumia.
Nie zrozumieja ;)
lopez / 193.201.167.* / 2006-04-12 14:36
nie lubię Leppera, ale mam dla niego większy szacunek niż dla innych polityków, przynajmniej wiadomo czego facet chce i sie uczy w odróżnieniu od innych, a to nie występuje często w przyrodzie. Dla mnie cały obóz PO i PiS i media są skompromitowane, media goniąza sensacją, politykowie za dietami a na Polsce nikomu nie zależy poza garstką oszołomów

----------Regulamin forum----------
menda / 83.22.243.* / 2006-04-12 17:05
W zasadzie jest tak jak napisałeś. Chcę jednak zwrócić uwagę ,że uczyć się wcale nie oznacza ,że się cokolwiek nauczy. Ponadto ,myślę ,że Lepper chce władzy; tylko tyle i aż tyle.
Rozbawiony / 83.15.162.* / 2006-04-13 14:12
Musimy ukrzyżować Leppera bo chce właddzy. Reszta tej hołoty chce tylko dobra Polski...
Marta2 / 81.190.142.* / 2006-04-12 14:27
Może nie będzie lepiej , ale za to będzie śmieszniej.
anonim1218 / 212.182.39.* / 2006-04-12 14:38
No tak ... wielka tragedia :) Tylko proszę nie skakać z mostu pani Joanno! Spokojnie! Wdech, wydech, wdech ... tak trzymaj
Wapniak / 83.28.130.* / 2006-04-12 14:07
Szanowna Pani Joanno! Ile razy już dostaliśmy "w pysk" tylko w bardziej wyrafinowany sposób? Elegancko, mniej boli?
A propos słuchania premiera Leppera...Nie raz mówił dość krótko i mądrzej od wielu innych krętaczy z eleganckim pustosłowiem... Więc poczekajmy. Czy nie należy zaczekać z tą polską manią wyższości? Klon i tak będzie swoje robił...
rewer / 217.8.161.* / 2006-04-12 13:54
Po co wylewać łzy nad rozlanym mlekiem. Zgodnie z wolą ludu (demokracja ) obrzućmy go kamieniami, albo nie wiem co? Tak większość zadecydowała a płaczą ci co przegrali. Dostał mandat ?dostał .Lepszy w gadce od Rokity lepszy. Rokicie został gabinet cieni Leppera.

Najnowsze wpisy