Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Dostało się wszystkim po równo

Dostało się wszystkim po równo

Money.pl / 2007-05-10 17:38
Komentarze do wiadomości: Dostało się wszystkim po równo.
Wyświetlaj:
red_baron / 2007-05-10 18:36 / Bywalec forum
Ameryka jako calosc jest bardzo brzydka i na razie nie ma zamiaru hamowac.Jesli tak bedzie rano,to rzeczywiscie bedzie marnie.
na razie jestesmy na wig20 3,30 % pod szczytem i tyle na dzis
Kai / 2007-05-10 18:33 / Tysiącznik na forum
Warrenie. pomoz mi rozwiklac ta lamiglowke... Czy rezygnacja Swarzedza z przejecia czesci
Pagemu przynoszacej straty, to info pozytywne, czy negatywne dla Swarzedza? I odwrotnie,
Paged nie pozbedzie sie smiecia, to info pozytywne, czy negatywne dla Pagedu? Czy
popelniam jakis blad, bo rynek ocenil to inaczej? Dodatkowo na bankierze wyjatkowe naganianie na spadki. I co tu chodzi?
warren buffet / 2007-05-10 18:35 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
chodzi o to, ze pod to rósł kurs. miała byc fuzja. juz dawno A2 wklejała czy sugerowała, ze oni tam to robią pod publike.... no a dzis oficjal info.. mysle ze jutro zobaczymy grosze w arkuszu
Kai / 2007-05-10 18:43 / Tysiącznik na forum
Hirsz z rynkow wtedy nie kupil Swarzedza tylko dlatego, ze planuje zakup smiecia od Pagedu. Sugerowal wrecz zakup Pagedu twierdzac ze pozbycie sie tej czesci firmy ozdrowi Paged.
warren buffet / 2007-05-10 18:31 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
2007-05-10 18:26:58 | *.*.*.* | dsz12 [ Bywalec forum ]
jeszcze wczoraj zach to byla spółka co trzymala mój
portfel w stanie satysfakcjonujacym, dzisiaj po tej
masakrze nic nie zostalo ....;(

==
jeszcze wczoraj zach to była moja jedyna fundamentalna spółka w portfelu, dziś tą fundamentalność sprzedali..... tyle
Katon / 2007-05-10 18:22 / "Walczący z wiatrakami"
Ide po pifffko i chyba nawet zapale sobie papieroska... wszystko jest dla ludzi tylko w odpowiednich ilosciach...
warren buffet / 2007-05-10 18:27 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
ja juz sącze
warren buffet / 2007-05-10 18:09 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
dziś udowodniłem sobie jak bardzo nie potrafie sprzedawać akcji.... bo wciąż sie liczy na większy zysk... a midas mi juz wysyłał świetlne sygnały.... doświadczenie rośnie. nie ma źle.
aszulski57. / 83.24.238.* / 2007-05-10 18:50
Witaj w klubie.
A2 / 2007-05-10 18:27 / Spekulantka
warren jesli tak przezywasz spadki to dlaczego nie ustawiasz stopow ?Wiesz kiedy chcesz skracac pozycje, wiec stop to zalatwi. Ja mam akcje i gotowke , wiec trace na akcjach i zachowuje spokoj.Nerwy niczego nie zmienia. Przypominam , ze to gielda , a nie piaskownica i ryzyko zaglada z kazdego konca.
A2 / 2007-05-10 18:30 / Spekulantka
Zapomnialam dopisac , ze na dogrywce dokupowalam bo nie lubie jak ktos po zbojnicku doluje bardzo dobra spolke .No chyba , ze zna fakty , o ktorych ja sie dowiem za 3 dni))))
warren buffet / 2007-05-10 18:29 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
ale ja nie przezywam spadku. ja miałem gorsze wtopy na giełdzie, uwierz... ja przezywam to, ze nie potrafie sprzedawac.... to samo na bytomiu... oddać po 55 a móc oddać po 66 zł.... z tym musze zrobić porządek. nie wiem czy to chciwość czy nadzieja... ale cos jest nie tak
nefrees / 2007-05-10 18:46 / Uznany Gracz Giełdowy (II miejsce w konkursie giełdowym)
Jakieś póltora miesiąca temu sprzedałam Lentex po 45 zł, posiadałam jeszcze sprzed pp - dość nieciekawie się czułam jak zaraz po sprzedaży piął się z lekkością do 90 kilku złotych.
najcz / 2007-05-10 18:42 / Tysiącznik na forum
psychika zysku,u każdego tak jest ,dobre lekarstwo na to jednak stopy.
A2 / 2007-05-10 18:33 / Spekulantka
a skad wiesz , ze to 66 zl to nie dolek? Za rok moze tak byc. Wiesz w styczniu zeszlego roku zakupilam nafte , zdaje sie , ze za 7-8zl .Sprzedalam z jakims godziwym zyskiem. Wiesz ile nafta teraz kosztuje?--------51zl!!!!!!!.
marlowe / 2007-05-10 18:32 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
bez sensu Warren. Popatrz na wykresy. Majowa korekta to pikuś. Jak nie będzie bessy to nawet jakby bytom spadł do 30zł, to za rok może kosztować 90zł. Kasa płynie od aktywnych do cierpliwych. Skąd masz nick? Ja mam Ci przypominać?
lojka / 2007-05-10 18:37 / Tysiącznik na forum
cześć Marlowe :)

Warreno - Ty masz dwie spółki (oprócz pp) - i się przejmujesz ? ciesz się :))
ja mam 25 spółek i w tym jedna na zielono :) reszta poszła się ... czekam na lepsze czasy - nie przejmuję się - co spadło to i wzrośnie - a na łapanie dołków i górek też nie ma czasu

pozdrawiam wszystkich zawiedzionych i zadowolonych

p.s. zawsze jest powód do piwka :)
warren buffet / 2007-05-10 18:41 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
oo. i z Ciebie chyba przyklad musze wziac )
warren buffet / 2007-05-10 18:36 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
ważne słowa wypowiedziałeś.... jak nie bedzie bessy...
lojka / 2007-05-10 18:21 / Tysiącznik na forum
witajcie, to mnie trochę pocieszyłeś :) ja też miłam kilka okazji do sprzedaży - ale chciwość widać nie popłaca ;( człowiek uczy się do śmierci i głupi umiera
Katon / 2007-05-10 18:18 / "Walczący z wiatrakami"
ja to samo, dokladnie to samo, nie nazwalbym to pazernoscia tylko checia wiekszego zysku:) tylko ze sygnaly byly jasne, a my swoje....
ale nieraz musi byc zle zeby potem bylo lepiej.... no coz, teraz nazelzaloby sobie zadac pytanie, czy jutro wyjsc ze wszystkiego?? czy dam rade i to zrobie? stanac z boku i troszke poobserwowac? od poltora roku ani raz nie mialem pustego portfela akcyjnego...
orzeł / 2007-05-10 18:17 / Uznany Gracz Giełdowy (2474 postów)
no widzisz jak daje sygnały to jeszcze koleś całkiem good z niego :)
problemos jest taki że u nas albo rośnie albo n********* w dół i wybór jest prosty albo decydować się rosnąć i jak co to p********* albo nie wiedzieć co to giełda
ps oczywiście pozdrawiam całą masę nielogo która zaraz napisze że wyszła przecie całkowicie przed spadkami i osoby dwie logo które akcji też nie posiadały już przedwczoraj bo nie lubią spadać :)
warren buffet / 2007-05-10 18:18 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
albo sprzedały po 9 złoty dzis :)))))) ciekawe jak sie mialo wychodzic, jak na rozpoczęcie sesji było 240 000 szt PKC na K... żałuje tylko ze po 7,50 nie oddałem, bo juz widziałem ze to nie przelewki... ale jest ok
odlewniczy / 2007-05-10 18:14 / Uznany Gracz Giełdowy (I miejsce w konkursie giełdowym!)
witaj Warren? trzymasz Zdzicha? ja mam po 7 i nie wiem co dalej...
chyba zlapalem spadajaca brzytwe:(
a doswiadczenie mi mowi ze to moze byc poczatek gorszych czasow...
pozdro
dsz12 / 2007-05-10 18:26 / Bywalec forum
jeszcze wczoraj zach to byla spółka co trzymala mój portfel w stanie satysfakcjonujacym, dzisiaj po tej masakrze nic nie zostalo ....;(
warren buffet / 2007-05-10 18:17 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
ja na reszte chyba stopa wystawie i p*********... bo jutro nie wierze ze bedzie lepiej, nie wiem czemu wszystkiego nie wysypałem.
Karlos / 2007-05-10 17:52 / Tysiącznik na forum
a mnie się dzisiaj dostało -4,8% miałem sprzedać połowę portwela na zakup erbudu ale się łudziłęm że odbije dzisiaj w górę teraz jestem już poniżej stopow których nie ustawiłem i stałęm się long... wobec tego jutro nici z zakupów:)

Ale co nas nie zabije to nas wzmocni mawiali mądrzy ludzie...
serhio / 2007-05-10 17:52 / Bywalec forum
To się nazywa objęcie bessy na zachu, co?? Kupując za 7,35 myślałem, że złapałem p. Boga z a nogi. Jak wróciłem ze sklepu okazało się, że to inny jegomość...
flavio25 / 2007-05-10 18:31 / portfel / Tysiącznik na forum
nie znamy sie
jednak musze skomentowac twoj post, bardzo mnie rozbawil tekst "inny jegomosc" i "wrocilem ze sklepu"
nic sie nie martw, wszyscy dzisiaj tracili
chlopaki nie placza
marlowe / 2007-05-10 18:24 / portfel / "One for My Baby (and One More for the Road)"
albo za co innego złapałeś...
poul555 / 2007-05-10 17:50 / portfel
Zapakowany w PCGUARDA zwały się nie boję, dzisiejsza sesja to perełka, jak tak dalej pójdzie to ktoś skupi wszystkie akcje PCG z rynku, byle utrzymać kurs. Jutro walne i być może info o przejęciu MTS.
warren buffet / 2007-05-10 17:38 / 10-sięciotysiącznik na forum - LIDER rankingu
Cóż za sesyja :) nie piłem od 3 dni ale widze, że musze dziś łyka zrobić trunku =)

dzisiejsze ruchy:

sprzedaż swarzędza - kurs sie kreci nie w tą strone co powinien. wiem, że niżej raczej nie może spaść, lecz lepiej mi na duchu ( patrze teraz na komunikat i mi lepiej dziś na duchu.... choć jeden dobry ruch )
sprzedaż midasa - jak sie coś zacznie konkretnego wokół spółki dziać, pomyśle
DT na zachu
Sprzedaż 30% zacha powyżej ceny zakupu ( okolice 6,70 )

reszte zacha trzymam, bo nie śmierdzi tu jakims przekrętem na odległość...jestem zły, bo prawie cały zarobek z zacha poszedł sie walić... całą sesje sie człowiek łudzi ze odbije... chyba palma :)

moj bajtlik

PP energopol
PP elkop
PP octava

Bytom
Nfi zach

czekałem na maj od stycznia.... i znowu mnie wyruchali... tym razem nie na całej linii, ale na jednej spółce... zaczynam przygotowania na maj 2008 kochani... do 3x sztuka :)
bos / 2007-05-10 19:10 / Bywalec forum
Warren
a pamietasz jak mowiłes ile maj 2006 Cie nauczył?
tez starałem sie wyciagnąć jakeis nauki z wtedy.
nie martw sie, ja tez jestem do tyłu , ale dzis kupowałem nie wiem czy nie za wczesnie.
P.S. swietny tekst dzis z gnojem w mozgu!!!!:-)))
y / 83.11.64.* / 2007-05-10 17:51
jeszcze nie wszystko stracone, licze na nowe maxy w usa.
czytelnik forum / 217.113.228.* / 2007-05-10 18:23
witam ja tu pisze pierwszy raz w tamtym roku w maju popłunołem na peawie 100. 000 tys zł w związku ztym w tamtym tygodniu wszystko sprzedałem i zaczołem pakowac się w krótkie w piatek mnie pojechali strasznie moja srednia była 3577 i przez sobote siedziałem i myslałem czy w tym roku będzie inaczej i wydumałem ze 40 krótkich ze srednią jak wyzej zamknołem przy 3570 i to był zły ruch ale nie trzeba się martwic chyba ze ktos przestanie grac na giełdzie to kiedys zarobi i odrobi straty. powodzenia a jeszcze jedno moim zdaniem jutro rano dół a około 14.30 zaczynamy isc do góry i pare dni będziemy isc
samuraj jack / 2007-05-10 17:45 / portfel / Uznany Gracz Giełdowy/ Bloguje na bblog.pl!
To się dobrze przygotuj - wtedy będzie czas na zakup opcji serii... F:)
2 3 4 5 6 7
na koniec starsze
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy