Forum Forum dla firmDotacje

Dotacja dla członków rodziny

Dotacja dla członków rodziny

ziombel / 2016-06-10 15:30
Witam.
Razem z rodziną, która składa się z trzech członków postanowiliśmy otworzyć własny biznes. Mamy bardzo ciekawy pomysł. Wszystko mamy mniej więcej rozrysowane, ułożone jak to będzie funkcjonowało. Nawet własny 'mały' wkład posiadamy, ale żeby na wszystko starczyło potrzebna jest dotacja. Otóż, chciałbym się dowiedzieć jakie warunki musimy mniej więcej spełnić aby dostać dotacje z Unii Europejskiej. Znajomy powiedział mi, że w tym roku dotacja na róże zapotrzebowania będzie wynosiła 80 tysięcy złotych. Dodam, ze jesteśmy z województwa lubelskiego. Cały biznes miałby być usytuowany poza miastem (na wsi). Składałby się z trzech budynków lecz położony na jednym terenie (w jednym miejscu) . Również chciałbym się dowiedzieć czy istnieje jakakolwiek możliwość abyśmy dotacje dostali każdy z poszczególna tzn. Jak wspominałem (spółka rodzinna) czyli np. dotacje na jeden budynek wziąłbym ja, a na drugi np mój brat, a na trzeci budynek - trzeci brat. Oczywiście każdy budynek miałby w sobie coś innego. W jednym byłoby co innego, a w drugim i trzecim co innego. Czy wzięcie udziału w dotacji działa również w taki sposób ? Niedługo będę wybierał się do jakiegoś doradcy, który zajmuje się środkami unijnymi itp. Dodam, że w okolicach jak i w samym mieście czegoś takiego nie ma.

Pozdrawiam.

Najnowsze wpisy