Forum Forum dla firmDotacje

Dotacje dla istniejących firm budowlanych

Dotacje dla istniejących firm budowlanych

ktosik1 / 2014-08-07 20:52
Od 2 lat prowadzę jednoosobową firmę budowlaną. Nigdy wcześniej nie ubiegałem się o dofinansowanie, nawet przy zakładaniu działalności gospodarczej - nie było czasu i nawet o tym nie myślałem.
A dziś chciałbym dowiedzieć się, czy teraz nie jest już za późno, czy mam szanse na dofinansowanie mojej firmy - zakup większej ilości maszyn, narzędzi, samochodu.
Gdzie mam się udać w tej sprawie? Jak się za to w ogóle zabrać?
Wyświetlaj:
Adaamieec / 89.76.28.* / 2015-03-26 10:49
Na stronie parp.gov.pl jest wyszukiwarka dotacji i tam znajdziesz aktualne możliwości dofinansowania.
Bieliq / 164.127.3.* / 2015-03-25 22:46
Jeśli już prowadzisz działalność gospodarczą, to pozostały Ci dotacje dla istniejących firm. Sprawdź programy na zatrudnienie nowych osób, bo do stworzenia miejsca pracy możesz dostać dofinansowanie na przygotowanie stanowiska pracy. Zobacz na stronie http://zielonalinia.gov.pl/Refundacja-kosztow-wyposazenia-lub-doposazenia-stanowiska-pracy-32215 Nowym rozwiązaniem są dotacje z zus, bo możesz dostać bezzwrotne dofinansowanie, a nie pożyczkę do prowadzenia firmy. Tutaj możesz dostać coś na poprawę bezpieczeństwa na budowie np. urządzeń służących poprawie bezpieczeństwa pracy na wysokości, zobacz costcare.pl/dofinansowanie-zus-dotacje-na-bhp, do firmy budowlanej pasuje dofinansowanie maszyn służących ograniczeniu obciążenia układu mięśniowo - szkieletowego przy pracach ręcznych związanych z przemieszczaniem ciężkich ładunków, bo możesz dostać dotacje na różne podnośniki potrzebne na budowie. No i sfinansujesz tam środki ochrony indywidualnej, czyli wszystkie obowiązkowe kaski, buty czy nawet kombinezon roboczy.

Najnowsze wpisy