Forum Forum prawnePracy

dotacje na studia podyplomowe

dotacje na studia podyplomowe

PanPan / 2012-04-24 15:04
Chciałbym podnieść kwalifikacje zawodowe swojego pracownika i myślę nad wysłaniem go na studia podyplomowe, czy mogę liczyć na jakieś dodatcję unijne albo jakieś inne, które mógłbym wykorzystać na ten cel?
Wyświetlaj:
merrynoweery / 83.21.181.* / 2012-07-20 15:48
Przykładowo w UK to standard, że firma/ pracodawca finansuje edukację na poziomie podyplomowym lub ogólnie proces dokształcania. Obecnie projekty unijne i w Polsce są coraz częściej praktykowane, tylko wydaje mi się, że obejmują one stopnie studiów zgodne z systemem bolońskim. Bardziej chyba można liczyć na promocje, opcjonalnie http://ckp.ahe.lodz.pl/?q=node/30 Zawsze to jakaś okazja, a i tak ceny między publicznymi i prywatnymi uczelniami są porównywalne, tylko te pierwsze z reguły nie mają tak dobrze skondensowanego zaplecza edukacyjnego z uwagi na ciągły brak kasy w naszym systemie edukacji.
ludwik11 / 2012-04-25 10:20
a pracodawca nie może z jakiegoś funduszu pracy albo z czegoś takiego dofinansować studiów? musi starać się o unijne pieniądze>?
Adam Ryś / 2012-04-24 15:12 / Bywalec forum
Proszę się zorientować czy czasem nie ejst to możliwe w ramach Europejskiego Funduszu Spolecznego. Kilka lat temu korzystałem z tego jako pracodawca, może jeszcze cos takiego prowadzą

Najnowsze wpisy