Forum Polityka, aktualnościKraj

Dotacje unijne dla firm. Tu czeka 10 milionów

Dotacje unijne dla firm. Tu czeka 10 milionów

Money.pl / 2012-02-27 18:19
Wyświetlaj:
majsterd1 / 2012-04-07 23:23
Witam. Jestem właścicielem firmy działającej na rynku od 15 lat i zatrudniającej dwie osoby. Lokalizacja mojej firmy jest tak niefortunna, że obroty zależą od stanu drogi dojazdowej, a że jej stan z roku na rok się pogarsza popadam w coraz większy kryzys. Z tego powodu znalazłem nową lokalizację w bardzo dogodnym miejscu i tam zamierzam się przenieść. Zastanawiam się jednak, czy mam szansę na pożyczkę o preferencyjnych warunkach, gdy mój aktualny wynik finansowy od dwu lat jest kiepski, a z wyżej wymienionych powodów aktualnie wychodzi na stracie.
Vobel / 212.51.199.* / 2012-02-27 20:35
Na to co się dzieje na rynkach finansowych i rynku międzybankowym nie mamy wpływu. Pozostaje jedynie szukać alternatywnych rozwiązań gdyż nie opłaca się kupować i sprzedawać walut w bankach i tradycyjnych kantorach. Ostatnimi czasy bardzo popularne serwisy wymiany walut online podlegające Komisji Nadzoru Finansowego, oferują korzystniejsze kursy nawet o 6-8 gr. na każdym EUR czy USD.

Polecam prawdziwych profesjonalistów: http://www.ictw.pl - Internetowe Centrum Transakcji Walutowych.
2+2 = 4 / 95.58.11.* / 2012-02-27 18:19
Złodzieje rozdają kradzione pieniądze! (po potrąceniu swojej działki).Cieszmy się i ustawmy w kolejce do dobroczyńców!
Podziękujmy im pięknie, mogli się przecież z nami nie dzielić, prawda?
Kiedyś pieniądze dzielił rynek. Dziś dzieli je gość, którego gębę widzicie na zdjęciu. Co, podoba się? O to chodziło?
To jest właśnie prawdziwa korupcja. Psucie nie tylko gospodarki, ale i moralności.

Najnowsze wpisy