Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Dowiedzieliśmy się jak wyjść z kryzysu

Dowiedzieliśmy się jak wyjść z kryzysu

Money.pl / 2013-05-10 22:07
Komentarze do wiadomości: Dowiedzieliśmy się jak wyjść z kryzysu.
Wyświetlaj:
ACdeusz / 79.189.218.* / 2013-05-10 22:07
"... błędem było sprowadzenie Europy tylko do gospodarki.Zapomnieliśmy - przyznał - że Europa to coś znacznie większego - model cywilizacyjny, obejmujący wolność słowa, mediów, niezależność sądów, prawa człowieka i model socjalny."
Okazało się że można nie tylko zyskać nowe rynki zbytu pod pojęciem współpracy gospodarczej. Można przejmować całe gałęzie gospodarek państw wschodzących jak np. w Polsce przemysł stoczniowy, rybołówstwo, cukrownictwo, ciepłownictwo itd. Apetyt rośnie w miarę jedzenia. Przecież mając mając takie narzędzie jak premier Tusk można by z polaków zrobić wasalny roboczy land. Ktoś musi im sprzątać, zmywać, jakieś podwykonawstwo itd.
Model cywilizacyjny?! Daleko nie szukając ustawy niemieckie nie pozwalają dokonywać doświadczeń na embrionach obywateli Niemiec Ale na embrionach innych nacji ... to i owszem!!! Skąd my to znamy? Anteny bazowe telefonii komórkowej nie można instalować na budynkach uzdrowiskowych. Bo tam mogą przebywać obywatele niemieccy. Ale na polskich żłobkach, szkołach, uczelniach, ... szpitalach, budynkach mieszkalnych to i owszem. I niech ktoś zgadnie jakie państwo jest liderem w tym procederze?
Wolność słowa?! Skandaliczne, dyskryminujące zachowanie KRRiT wobec telewizji "TRWAM" w Brukseli nie budzi większych emocji. Macie przecież sady powiadają. Niech by się jakaś krzywda stała seksualnym-inaczej )). Chciałbym widzieć europejskiego polityka w ten sposób kwitującego taki problem. Prawa człowieka? Ze niby dzieci można odbierać rodzicom pod byle pretekstem i uczyć eurobełkotu etyki inaczej itd. w brew rodzicom. Sądy? Szkoda gadać nie masz pieniędzy nie masz sądów w całej Europie.
Niech ktoś spróbuje wygrać sprawę przeciwko obywatelowi Niemiec np. o dziecko.
Model socjalny? A to ciekawe? Baraki robotnicze z ogrzewaniem?
Rzeczywiście zrobili błąd. wcześniej powinni wyrzucić z szkól historię, religię, język polski wprowadzić to gender itd. Nie zdążyli całkiem ogłupić narodu to możne się zdarzyć że obalą i Tuska. Taaaaaaka okazja.
Przyjechali i osobiście pracują nad tą swoją szansą nie odpuszczają!
Kiedy Polacy się obudza?!!
kokochanel / 89.76.12.* / 2013-05-10 23:22
Masz świętą rację, wirtualny pieniądz, pieniądz bez pokrycia, drukowanie przez banki pieniędzy bez pokrycia, polityka rządu tzw. polskiego przeciwko sprawom POLAKÓW, zadłużanie obywateli Polskich, by siedzieli Cicho i się nie wychylali, ale zauważyłem wreszcie coraz więcej osób, którzy się budzą, którzy zaczynają widzieć to co ja widziałem już 12 lat temu, a mam dopiero 29 lat, tak mając 17 lat czytałem dużo artykułów prawdziwych patriotów, ludzi, którzy znali prawdę, Prawdę, która wychodzi na jaw, że UE to organizacja, mająca na celu zniszczyć kraje słabe, zostaną najsilniejsi, nowy porządek świata, który zbliża się nieubłaganie, TV jest to jedna wielka manipulacja, a nagonka że TV Trwam i Radio Maryja jest tylko dla moherów to też manipulacja, mam 29 lat i mam wiedzę, gdzie ludzie po studiach zmanipulowani nic nie wiedzą, myślą, że tak musi być, że żeby mieć dom, trzeba wziąsc kredyt na 30 lat, że trzeba wziązc kredyt by cokolwiek sobie kupić, ale mam nadzięję, że POLACY się obudzą i odzyskają RADOŚĆ ŻYCIA i zaczną działać, by nasze dzieci niebyli upadlani przez władców tego świata (banki,korporacje).
Mucio / 83.238.246.* / 2013-05-11 02:00
Skoro już mowa o języku polskim to pisze się wziąć, a nie wziąść czy wziazc jak napisał kolega wyżej, ale zgadzam się, że naród staje się coraz bardziej ogłupiony mediami. TVN i reszta kolesiostwa zajmują się fryzurą mamy Madzi, a nie prawdziwymi i istotnymi faktami czyli np. upadającą siłą nabywczą motoru gospodarki tj. klasy tzw. średniej.
--
Komentarz wysłany ze strony mobilnej
http://m.money.pl/

Najnowsze wpisy