Forum Forum inwestycyjneForex

Draghi i Belka w centrum uwagi. Złoty mocniejszy i słabszy

Draghi i Belka w centrum uwagi. Złoty mocniejszy i słabszy

Wyświetlaj:
Frank Dolarski / 89.76.13.* / 2013-02-09 11:04
Heniu to jak to będzie?Mamy w szafie 100 tys franków-sam mówiłeś że tak trzeba bo sołtys Marian z z za miedzy tak zrobił-to ile to będzie warte za tydzień???Halinko myślę że jeszcze potrzymamy ale tygodniowo to jakieś 5 tys pln będzie w plecy.......Heniu wykluczone w poniedziałek szybko do kantoru sprzedać.......
SatanicWarmaster / 83.11.48.* / 2013-02-08 20:57
po zdjęciu,wydaje mi się,że gość jest bardziej cofnięty w rozwoju,niż tylko o miesiąc :))) (dziś 8.stycznia)
yuppies Warsaw rulezz!
uacha-uacha / 194.187.74.* / 2013-02-08 18:13
wynika z tego, że nikt nie liczy się z tym co się dzieje w Polsce tylko inwestorzy biorą pod uwagę relacje euro/dolar i belka może sobie gadać a i tak robi za wioskową atrakcję, a nuż z jego strony bonus wpadnie i dil będzie większy, żena w ch, to już lepiej przejdźmy na to euro, bo w razie czego nasza złotówka będzie tyle samo warta co problem niemiec i francji, a mój kredyt w euro nie będzie miał szansy doprowadzenia mnie do bankructwa, gdyby euro miało kosztować 10 PLN lub wiecej...
Frank Dolarski / 194.156.44.* / 2013-02-08 17:33
No to budżet załatwiony miliardy jadą do polski-sprzedawać walutę panowie i to szybciutko bo stacicie...............
kuleczkazroweczka / 85.221.144.* / 2013-02-08 21:09
pieniazki moze przyjda a moze nie przyjda, ale dopiero w 2014 i pula ta ma zostac rozdysponowana do 2020 o ile sie nie myle co daje 400mld pln / 7 lat i wychodzi po okolo 60mld pln rocznie, sporo. Tyle, ze to mzonki, beda afery UE cofnie dotacje albo polski rzad nie bedzie mial na wylozenie, bo to dotacja a nie darowizna. Sprzedajcie Panowie jezeli wierzycie temu Panu co to pisal wczesniej :)
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy