Forum Polityka, aktualnościŚwiat

dreamlinery znow poleca!

dreamlinery znow poleca!

lovelasek / 2013-03-15 09:21
po wczorajszej konferencji przedstawicieli Boeinga w Tokio, zapewniono ze samoloty sa w pelni bezpieczne i niema zagrozenia zapalenia sie akumulatorow na pokladzie dreamlinerow. Zapewnili rowniez ze uziemione dreamlinery za kilka tygodni znow wystartuja i beda latac
Wyświetlaj:
olaasek / 2013-03-26 09:27
Jesli dobrze widzialem wczoraj to na flihtradar pojawil sie w USA nasz kolejny dreamliner w malowaniu flotowym LOTu :) byl testowany pod wzgledem poprawnosci systemow ladowania nowej technologi akumulatorow :) oby szybciutko wzbily sie w powietrze!
ciapata / 2013-03-27 10:49
tak :) proba odbyla sie pozytywnie i wszystko wskazuje na to ze juz niedlugo beda latac po niebie nasze orzelki zwane dreamlinerami :) trzymamy kciuki ze szybko to nastapi!
Arek09 / 2013-03-27 15:27
No i zareaz się okaże że snwou beda musiałby być serwisowane... super sprawa... kolejna sprawa , na pewno teraz spadnei zainteresowanie nimi... bo kto by chciał latać wadliwymi samolotami?
adam85 / 2013-06-25 11:07
Leciałem tym badziewiem 16 stycznia do Chicago. Ani tam wygody, ani tam czegokolwiek dobrego dla pasażera. Ciasno jak skurczybyk, nie ma co z kolanami zrobić, a te ekraniki w oparciach foteli niech se wsadzą w buty, nie będą oślepiać przynajmniej. Chłam, nad chłamy. Ostatnio leciałem 747 "Gdańsk". Zupełnie inny komfort. Normalna ludzka skala. Trochę sięsypią już te stoliki odchylane, ale ma to już chyba ponad 2o lat. Nigdy więcej 787 nie polecę! Aha w styczniu dali mi certyfikat, że byłem kamikadze i leciałem tym badziewiem.
balwansniegowy / 2013-03-25 10:01
czy ktos sie juz konkretnie orientuje na temat naszych perelek we flocie PLLOT? Wiadomo kiedy rozwina skrzydla i beda latac juz rejsowo? Wazne jest aby bylo to jak najszybciej i zeby LOT wyszedl ze swoich problemow finansowych
spidi_gonzales / 2013-03-18 12:16
trzeba byc dobrej mysli :) LOT juz przedstawil informacje dotyczace planow ponownego wprowadzenia dreamlinerow do floty powietrznej LOTU, juz prawdopowodnie w lecie beda lataly na regularnych kursach i wozily pasazerow :)
baciorka93 / 2013-03-15 11:13 / -
Przyklad z Dreamlainerami pokazuje ze najwyzsze technologie moga zawsze zawiesc. Zadna tchnologia produkcji nie daje 100 % gwarancji ze nie wystapi awaria systemu
andzia23 / 2013-03-15 14:07
dokladnie, szkoda tylko ze wyszlo tak ze LOT akurat mial problemy finansowe i te dreamlinery wcale nie pomogly im wyjsc z tego problemu z powodu wlasnie tych usterek. trzeba trzymac kciuki ze teraz moze byc juz tylko lepiej i wreszcie flota ruszy do lotu

Najnowsze wpisy