Droga

walczakidroga / 2013-04-20 08:21
W 1999 roku wykonano odcinek drogi ul Kopernika 94 do 12050% miasto dopłaciło 50@ mieszkańcy.Odcinek ten wykonano niezgodnie z projektem
Zmniejszono szerokość drogi o około 1.50 Metra na korzyść mieszkańców właścicieli tych budynków poprzez zajęcie pasa drogowego.
Zaniżono około 0, 5 m. wysokości na wysokości budynków co utrudnia podjazd pojazdów oraz wjazdu do garażu szczególnie w okresie zimowym.
Mimo zmniejszonej szerokości właściciele budynków wykonali pas zieleni ok. 0,50 m. oraz chodnik na którym stawiają swoje pojazdy.
Wyżej wymienione sprawy bardzo mi utrudniają dojazd do mojej posesji oraz stwarzają:
Niebespieczęstwo dla pozostałych użytkowników szczególnie osób pieszych, ponieważ czesto pojazdy właścicieli przy posesjach blokują przejście chodnikiem przez swoje pojazdy ustawiane na chodniku w tym momencie droga jest zawężona i pieszy zmuszony idąc ulicą może zostać potracony przez pojazd.
Chciałbym dodać ze wysłałem trzy pisma w tej sprawie do zarządu Dróg i Zieleni w Gdyni nieotrzymałem odpowiedzi w sprawie.

Najnowsze wpisy