Droga życiowa

Neptun90 / 2010-11-21 17:29
Witam jestem nowym użytkownikiem tego forum. Od dłuższego czasu nurtuje mnie myśl, co tak na prawdę chcę w życiu robić. Jedno wiem na pewno, chcę być milionerem... Wiem, śmiesznie to zabrzmiało, w końcu przecież każdy tego chce. Ale w moim przypadku sprawa się ma inaczej. Ja po prostu tego pragnę, nie są puste słowa często wymawiane przez ludzi. Ostatnio po raz któryś z kolei oglądałem film Wall Street, dla nieobeznanych powiem że jest to film o giełdzie i młodym maklerze, który bardzo pragnie stać się bogatym, i mu się udaje. Mam 20 lat jedyną drogą do bogactwa wydaje mi się być giełda, po studiach chciałbym pójść w tym kierunku, chociaż moje studia są w ogóle nie związane z ekonomią, sam mam nikłe pojęcie w tym kierunku. Ale taka droga życiowa bardzo by mi odpowiadała. Co Wy o tym sądzicie? Nic do stracenia nie mam. Nie jestem za bardzo zżyty z rodziną, nie rozumieją mnie. Co nie zmienia faktu że zrobiłbym i oddał za nich wszystko. Jestem indywidualistą, choć nie mam problemów z nawiązywaniem kontaktów z innymi. Nie za specjalnie widzę się jako mąż i ojciec. Czuję że moim powołaniem jest samotność, a bogactwo to moje odwieczne marzenie, które doskonale by wypełniło pustkę w moim przyszłym życiu.

Mój post może się Wam wydawać szczeniacki, za pewne taki jest. Nie przemyślałem go za bardzo pisałem odruchowo. Studiuję dopiero na I roku, do końca studiów mam dużo czasu na przemyślenia, ale jeśli bym na prawdę widział czego chcę mógłbym zacząć podejmować odpowiednie kroki(uczyć się ekonomii).

Za wszystkie Wasze odpowiedzi będę serdecznie wdzięczny i na pewno wszystkie przemyślę. Jeśli macie jakieś pytania, pytajcie...
Pozdrawiam Neptun90
Wyświetlaj:
djastra / 2010-11-24 12:22 / portfel / Tysiącznik na forum
Nie jestem "rekinem giełdowym",ale mam 2 rady:
Po pierwsze:Giełda nie jest drogą do bogactwa ,z takim podejściem stracisz dużo kasy zanim to zrozumiesz.Giełda jest instytucją do inwestowania wolnych,niepotrzebnych pieniędzy w celu rozmnożenia.Wolnych i niepotrzebnych ,bo można ich stracić i nie odzyskać.
Po drugie : Zarabianie na giełdzie ma najmniejszy związek właśnie z ekonomia.Weź się raczej za edukacje:zwykłej matematyki, prawa gospodarczego,prawa finansowego,psychologii tłumu i analizy danych - to o wiele bardziej przydaje się przy zarabianiu na giełdzie.
Pozdrawiam i życzę sukcesów.
xxxxxl / 178.36.167.* / 2010-11-23 20:15
jak masz grac na giełdzie
to lepiej pij
bedzie taniej

pewnie gram dłużej niz Ty masz lat
rada jest na serio
bartek2000 / 85.28.130.* / 2010-11-21 17:41
Witam,
Co do gry na giełdzie i inwestowania to najwazniejsze jest to aby dobrze poznac sprawe z
którą bedziemy mieli do czynienia GIEŁDĘ. Ja tez miałem ambicje i wole ale i na poczatku
dobrze mi szło ale na dłuższą metę jestem w plecy... Najważniejsze to wiedza dlatego
polecam publikacje które zblizyły mi temat, jest to naprawde nie wielki wydatek, który
moze zwrócic sie tysiąckrotnie w ciagu niedługiego czasu. Wystarczy skopiowac linki i
wkleić do swojej przegladarki. Miłej lektury:

http://czas-na-gielde.zlotemysli.pl/sukcesinternet,1/

http://skuteczne-inwestowanie.zlotemysli.pl/sukcesinternet,1/

Pozdrawiam
bielu
renn / 79.184.179.* / 2010-11-24 21:05
www.marketbase.pl
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy