Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Drogie jedzenie to wina Azjatów

Drogie jedzenie to wina Azjatów

Money.pl / 2008-02-01 08:30
Komentarze do wiadomości: Drogie jedzenie to wina Azjatów.
Wyświetlaj:
obserwator / 2008-02-01 09:08 / Tysiącznik na forum
Drogie jedzenie to zaczyna być problem, zaczyna sie o nim mówic z niepokojem, ale instytucje opłacane z podatków obywateli dla samych obywateli niewiele robią. Politycy nie są zainteresowani dluższym horyzontem działań, partie nie sa zainteresowane bo ich finansowanie jest uzaleznione od wskaźnika popularności. To determinuje działania polityków nakierowane na czas wyborow ktore odbywają się w krótkookresowych cyklach, bo to wymusza ordynacja wyborcza. W związku z tym politycy zrobią wszystko aby sprzedać duszę diabłu, aby być wybranym stąd dyscyplina glosowań i groźba wykreślenia z listy powoduje że zachowania posłów i senatorow nie sa akceptowane przez wyborców i ich samych. Ale prawdą jest że starzy wyrafinowani posłowie lub senatorowie wiedzą jak sie poruszać na ścieżkach aby być stale wybieranym, bo z tego jest kasa, nieważne jest co robią i jak głosuja, najważniejsze jest żeby ich wyborcy wybrali w dniu wyborow, później można porzucić, zapomnieć o obietnicach, nie ma przepisów nakazujących klamcom rezygnację z mandatu posla czy też senatora. System korporacyjny chroni swoich członków mimo że tyle złego robią dla swoich wyborców poprzez zaniechanie przyszlości. Młodzi posłowie, impulsywni, jak się wyłamia to juz na listach sie nie znajdą, zreszta młode twarze juz nie sa potrzebne, komputer zrobi swoje, nawet z starca można zrobić odmłodzonego posła czy też działacza samorzadowego > zdziwienie nadchodzi jak się porowna to co pokazywały plakaty a to co widać później w okienku telewizyjnym czy zdjęciu w prasie. Socjotechnika poszla w zym kierunku i straciła etyczna stronę zawodu, dla kasy zrobi sie wszystko. W unii ustalono limity na mleko, co powoduje że nie są wykorzystane rezerwy produkcyjne, produkty mleczne drożeją, nie odblokowuje się limitów bo Unia to pociag pancerny długo tworzy przepisy ale jak je stworzy to ludzie wymra zanim coś ulegnie zmianie. Chciałbym się mylić, ale wydaje mi się że dla emerytów i rencistow , mam na myśli zwyczajnych kowalskich na emeryturze a nie ludzi sporawiedliwości od okresu powojennego gdzie publikatory podaja że ich emerytury są kosmiczne. Oni się wyrzywia, oni się wylecza , natomist zwykly kowalski, zazwyczaj ofiara, będzie głodowal bo ceny wszystkiego rosna jak kula śniezna, żywność także, szczury naszych finansów będą żyli wygodnie i bezpiecznie, syci nie głodni w swoich twierdzach a emerytom zostaje tylko kupon LOTTO. Nie mam dobrych myśli i nie wierzę że PO coś zrobi , bo minęło już 100 dni a tu nic, za to obietnice wyborcze znikaja ze strony internetowej PO jak zauważaja publikatory.
tak tylko / 88.199.105.* / 2008-02-07 20:35
ale banialuki. Co one mają wspólnego z tematem?
badyl L-2 / 87.96.62.* / 2008-02-01 18:45
Jeżeli będziemy w dalszym ciągu głosować na PiS, Po, PSL , i.t.p partie i partyjki, to wiadomo, że one nic dla obywateli dobrego nie zrobiły i nie zrobią. Do Sejmu i Senatu /niekoniecznie/ należy wybierać ludzi, A żeby wybierać ludzi musi być zmieniona ordynacja wyborcza i muszą być wybory w okręgach jednomandatowych. Tylko, kto do tego doprowadzi? Czy musi pojawić się nowy Wałęsa-bis, bo obecny nawet o tym nie myśli, a dlaczego. - przecież to mędrzec Europy?
pis22 / 83.15.89.* / 2008-02-01 08:30
Ciekawe, czy nasz premier wie ile zdrożał chleb i mleko?
Cogito / 2008-02-01 10:23 / Bywalec forum
Twój premier nazywa się Jarosław Kaczyński i nie może wiedzieć co ile zdrożało, bo nie wiedział co ile kosztowało.
On jest ponad to i takimi bzdetami nie będzie sobie zaprzątał głowy.
lusterko / 80.55.154.* / 2008-02-01 16:08
A to ciekawe stwierdzenie.Myślałem,że Tusk jest premierem wszystkich .Okazuje się,że wg.POpaprańców tak nie jest.Nawet premiera chcą zawłaszczyć.Faktycznie ta partia POmyleńców to unikat na skalę galaktyczną.
zdenek... / 79.188.45.* / 2008-02-01 09:35
nie on jada tylko bezy
astrolog / 2008-04-14 15:40 / Bywalec forum
To przez biopaliwa - ten sztańsko-kretyński pomysł, który przyspieszy ocieplanie się planety
2x.
Biopaliwa:
1) Oddają 3x więcej CO2, metanu przy produkcji niż spalanie benzyny!! To nie jest walka z
globalnym ociepleniem - to sabotaż polityczny przyśpieszający zmiany klimatu!!!!!!
2) Powodują dramatyczne wyniszczenie, zubożenie gleby z najcenniejszych składników, po 3
latach uprawy potrzeba 7-10 lat na przywrócenie pola do poprzedniego stanu (wiem - widziałem,
gadałem)
3) 10% dodatek do paliwa jest 100x bardziej szkodliwy niż reszta - zwykła benzyna - zobaczycie
jak zaczniemy chorować za kilka lat
4) właściwie 1) Głód!!! G Ł Ó D - nie wiecie o co mi chodzi bóbki? To jedzcie poza
Europę! Gdziekolwiek. Durni politycy - tylko patrzą gdzie tu zhandlować krajową produkcję
broni....
5) Monokultura wysokoenergetyczna - czyli rozwój grzybów, szkodników, patogenów i całego
świństwa które sprawia że okolica wygląda jak z jakiegoś taniego filmu SF.
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy