Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Droździel: Media wygrały na katastrofie w "Halembie"

Droździel: Media wygrały na katastrofie w "Halembie"

Wyświetlaj:
att / 83.25.204.* / 2007-01-01 16:18
a mie sie tam nie podoba jedno: dlaczego ci ludzie dostali pieniądze? mi zmarła babcia i nie dostałem pieniędzy. obie telewizje dały po 1mln pln, 23 zabitych, circa 100 kPLN na rodzine. fajnie. bo napewno dostana wiecej, a ja sie pytam dlaczego płacic i motywowac ludzi do pracy w takich warunkach a nie dac te pieniadze mi?
LadyGold / 87.206.133.* / 2006-12-03 18:22
Zgadzam się. Mnie jednak najbardziej poruszyło to, że nawet wpychali sie do ratowników przed ich zejściem pod ziemię nie pozwalając im się skupić.
Pytanie jest tylko takie.
Jaki wpływ mamy na to żeby było inaczej
Morsik / 212.2.100.* / 2006-12-03 10:36
Gdyby nie wynaleziono telewizji trzeba by było budować kolejne Kolossea... Jest zapotrzebowanie na śmierć na żywo, ale... kolejne pytanie: skąd to zapotrzebowanie się bierze - odpowiedź: z telewizji. I kółko się zamyka... A w tle money, money, money...
Wiem od swiadków, że z sali, na której zgromadzili się bliscy Ofiar trzeba było siłą wyrzucać reporterów, ktorzy nie umieli się nawet zachować.
A poza tym, czy trudno sie dziwić? Przecież najmodniejszy obecnie strój to ten z logo "Reporter". Jak się TV znudzi zbudujemy sobie Kolosseum!!!
Kilka dni przed Halembą telewizyjne hieny usiłowały na siłę znaleźć trupa pod bramą Jelfy... Trup potrzebny od zaraz!
ipupecka / 85.221.189.* / 2006-11-28 19:50
Mam identyczne zdanie jak autor.W dodatku prowadząca w tym dniu w TVN J.Pochanke była usmiechnięta rozradowana. Ubrana w czarny strój ale w błyszczących długich kolczykach , które przy jej ciągłym szczebiotaniu trzepotały i mieniły sie jak na festynie. Brakowało jej skupienia i wyciszenia. Wzorem zachowania w tym dniu była prowadząca Polsatu Smoktunowicz. Powaga i troska. o losy górników były jej celem relacji a nie sprzedawanie własnej osoby.
ipupecka / 85.221.189.* / 2006-11-28 19:50
Mam identyczne zdanie jak autor.W dodatku prowadząca w tym dniu w TVN J.Pochanke była usmiechnięta rozradowana. Ubrana w czarny strój ale w błyszczących długich kolczykach , które przy jej ciągłym szczebiotaniu trzepotały i mieniły sie jak na festynie. Brakowało jej skupienia i wyciszenia. Wzorem zachowania w tym dniu była prowadząca Polsatu Smoktunowicz. Powaga i troska. o losy górników były jej celem relacji a nie sprzedawanie własnej osoby.
autor / 83.17.92.* / 2006-11-28 12:34
to prawda, że media żywią się wyłącznie naszymi tragediami. Moim zdaniem z pogardą patrzyłem na sztuczne zaangażowanie TVN-u, pamietam jak z platforma krytkowali ustawę górniczą, jak niedoceniali ich pracy, jak swoje studio wypełniali gronem tzw znawców tematu; wszystko po to aby zdeprecjonować zapisy ustawy. A teraz pochylają sie nad tragedią udając zatroskanie. Wstyd. Róbcie te swoje tańce z gwaizdami, pakujcie w głowy młodzieży Wojewódzkiego, i wyszydzajcie wszystko jak Majewski. Bawcie się naszym kosztem. Pozdrowienia dla M i l a n a !
DA-old / 195.225.71.* / 2006-11-27 22:18
Trzeba było chłopie pooglądać sobie TVN i próby znalezienia za wszelką cenę wątku do rozmowy lub sktrawka przekazu. ŻEMADA!!!
epoka / 83.17.92.* / 2006-11-28 12:42
TVN to ponura stacja, Milan, Majewski, Wojewódzki, Durczok, Sekielski pasibrzuch z Morozowskim oraz Miecugow - to ludzie wprowadzający nowe stndardy medialne, w ich mniemaniu własciwe, w moim tragiczne! Mozę by zrobili program o WSI ?
pozdrowienia dla Milana .
epoka / 83.17.92.* / 2006-11-28 12:41
TVN to ponura stacja, Milan, Majewski, Wojewódzki, Durczok, Sekielski pasibrzuch z Morozowskim oraz Miecugow - to ludzie wprowadzający nowe stndardy medialne, w ich mniemaniu własciwe, w moim tragiczne! Mozę by zrobili program o WSI ?
pozdrowienia dla Milana .
Krzysztof15 / 83.20.142.* / 2006-11-27 20:04
Autor ma 100 % racji. Najleprzym dowodem jest fakt, że średnio umiera dziennie na drogach ok. 15 osób, a setki są ranne - niestety nie jest to medialne.Rocznie ok 15 000.
Czy ich codzienna śmierć jest może mniej tragiczna ? , a może sieroty mniej smutne ? itd. itd.
Żałosne dziennikarswo...
Marcin25 / 83.21.5.* / 2006-11-27 18:52
F16 jest z 1974 roku i wtedy jeszcze technika pionowego staru nie byla znana. Ale jak sie okazuje potrafi pionowa wyładowac hihihihih
F16 ma jeden silnik - jest taniutka i ekonomiczna ale niebezpieczna jak diabli.
Po awari silnika pilot ma 7 sekund na katapultowanie sie bo samolot traci stabilnosc.
Rosjanie przerwali w latach 60-tych produkcje takiego nielota bowiem nie sprawdzaja sei one w warunkach bojowych i bardzo sa wrazliwe na pogode
W Iraku wystarczy mocny wiatr i piasek aby F16 w ogole nie mogły latac.
Tomekfzr / 80.55.17.* / 2006-11-27 18:44
Dziennikarze mają przydomek "hieny". Właśnie dlatego. Poza tym teks można też przykleić do polityków, którzy zamiast przegonić stado wygłodniałych sensacji dziennikarskich hien sami puszyli swe ryje w kamerach, okazując głębokie współczucie i poruszenie. Jeżeli ja chcę komuś okazać współczucie, to szukam odpowiedniego momentu i okazuję to współczucie samemu zainteresowanemu. W przecinym razie jest to hipokryzja i żerowanie na cudzym nieszczęściu po to, aby zyskać punkty wyborcze. Ale tak to już jest, że skoro ludzie są spragnieni emocji, towarzyszących tragediom innych ludzi, to zawsze znajdzie się ktoś, kto na przekazywaniu tych emocji zechce zarobić.
robol / 213.238.65.* / 2006-11-27 18:37
Po pierwsze - Pan Prezydent ogłosił Żałobę Narodową.
Po drugie - cudownie jeździć po dziennikarzach, jeśli samemu się nim nie jest.
Po trzecie - nikt nikomu nie kazał tego oglądać, nie wszystkie stacje epatowały Halembą
Po czwarte - gdyby media się zachowały inaczej, narzekano by, że źle, że tragedia, a media nic...
pilot do telewizora to prawdziwa demokracja ;-) Zawsze można po prostu przełączyć. Chyba, że bierze się kasę za publiczne narzekanie na wszystko ;-)
robol / 213.238.65.* / 2006-11-27 18:37
Po pierwsze - Pan Prezydent ogłosił Żałobę Narodową.
Po drugie - cudownie jeździć po dziennikarzach, jeśli samemu się nim nie jest.
Po trzecie - nikt nikomu nie kazał tego oglądać, nie wszystkie stacje epatowały Halembą
Po czwarte - gdyby media się zachowały inaczej, narzekano by, że źle, że tragedia, a media nic...
pilot do telewizora to prawdziwa demokracja ;-) Zawsze można po prostu przełączyć. Chyba, że bierze się kasę za publiczne narzekanie na wszystko ;-)
jliber / 212.180.147.* / 2006-11-27 14:24
Klasyczne ubolewanie pseudointeligenckiego frustrata. Dręczy go zazdrość bo ani to on tych reportaży nie robił, ani nie były o nim, więc pozostało mu stękać. Jakoś nie widzi tego że rodziny ofiar dzięki nagłośnieniu sprawy otrzymały miliony złotych pomocy. No bo też nic z tego nie dostanie. Co pozostało? Stękać.
Mirand / 83.142.108.* / 2006-12-04 00:47
"Jakoś nie widzi tego że rodziny
ofiar dzięki nagłośnieniu sprawy otrzymały miliony złotych
pomocy."--niestety jeszcze nic nie dostały oprócz obietnic.Zresztą najlepszy przykład to rodziny po tragedii w hali targowej, ileż to im naobiecywano?A ile otrzymali?
Mirand / 83.142.108.* / 2006-12-04 00:46
"Jakoś nie widzi tego że rodziny
ofiar dzięki nagłośnieniu sprawy otrzymały miliony złotych
pomocy."--niestety jeszcze nic nie dostały oprócz obietnic.Zresztą najlepszy przykład to rodziny po tragedii w hali targowej, ileż to im naobiecywano?A ile otrzymali?
tyta / 80.53.15.* / 2006-11-27 17:42
ale niestety dla ciebie ma rację
Chochoł / 193.111.166.* / 2006-11-27 13:44
Mamy kapitalizm - wszystko jest towarem... Wszystko jest na sprzedaż... Wszystkim rządzi pieniądz... Cieszę się, że w końcu umrę i nie będę musiał uczestniczyć w tym "dance macabre" przez cały ciąg trwania egzystencji mej duszy.
jliber / 212.180.147.* / 2006-11-27 14:22
Kapitalizm to nie jest system gdzie wszystko jest na sprzedaż, a jedynie rzeczy wymienialne. Kapitalizm, zaspokajając potrzeby ludzi w zakresie dobr wymienialnych, sprawia właśnie że rzeczy niewymienialne stają się dla ludzi często ważniejsze niż wymienialne. To właśnie dzięki niemu możesz teraz spędzać czas nad pytaniami egzystencjalnymi zamiast stać w mrozie w kilometrowej kolejce po papier toaletowy.
jliber / 212.180.147.* / 2006-11-27 11:05
Nie zapominaj że dzięki mediom rodziny ofiar tej katastrofy otrzymały miliony złotych pomocy. Codziennie ginie podobna liczba osób, a nikt nie dostaje nawet złamanej złotówki. Moim zdaniem to niesprawiedliwe, ale akurat dla rodzin ofiar zainteresowanie mediów to wygrana w totolotka.
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy