Forum Polityka, aktualnościKraj

Drożeją prawa jazdy i dowody rejestracyjne

Drożeją prawa jazdy i dowody rejestracyjne

Money.pl / 2010-02-16 14:03
Komentarze do wiadomości: Drożeją prawa jazdy i dowody rejestracyjne.
Wyświetlaj:
a86 / 78.131.218.* / 2010-02-16 20:55
ale tłumaczyć i tak trzeba, można pominąć tylko ten fragment z nowego dowodu gdzie są kodowane zapisy, a reszte i tak trzeba przetłumaczyć. Przepisy jak zwykle niedoprecyzowane.
Tłumacz przysięgły / 89.76.76.* / 2010-02-16 19:14
Wielka mi oszczędność, 30 zł mniej zaoszczędzicie nie tłumacząc dowodu rejestracyjnego. Rzeczywiście wielkie ułatwienie ...
Punch / 85.222.86.* / 2010-02-16 16:29
Monopolista ma zawsze rację więc chwalny nasz wspaniały rząd. A po co zresztą Polacken jakieś prawa jazdy, dowody, - rowerkiem do ogłupiającej do pracy za głodową pensyjkę i problem sie sam rozwiąże. Keine Polacken.
inwe / 195.117.22.* / 2010-02-16 16:03
Dziękujemy Ci Donaldzie za tanie państwo.
Oszolom / 212.14.45.* / 2010-02-16 14:03
Pewnie wszystko to w zwiazku z "wymganiami unijnymi"? A podwyżki pensji też 0 10=14% będą? Łupienia skóry przez PO ciąg dalszy. Atutaj dziłalnośc przedsiębiorcza, przyczyniajaca sie do wzrostu gospodarczego i zamozności Polaków:
"...
22 września 2008 r. – rozmowa Ryszarda Sobiesiaka z Mirosławem Drzewieckim

M.D.: Tak?
R.S.: Dzień dobry, dalej zajęci? Sobiesiak się kłania.
M.D.: Cześć Rysia.
R.S.: A cześć, panie ministrze. No to kurdemol ja już myślałem, że ty już kurna nie chcesz… to nie chcesz mi tu pomóc… nie zrobię tego wyciągu na zimę, no…
M.D.: Proszę?
R.S.: No nie zrobię tego wyciągu na zimę jak k...!
M.D.: Słuchaj, już będę dzwonił, zaraz się dowiem, bo teraz przejeżdżam z jednego miejsca do drugiego.
R.S.: Bo ja chciałem tam już, wiesz…
M.D.: Zaraz zadzwonię i oddzwonię do ciebie.
R.S.: Proszę cię bardzo, bo ja już tu chciałem panu Reinertowi dać, żeby dzwonił, żeby dzwonił do ciebie, bo ty ode mnie nie odbierasz. Nic nie potrzebujesz od pana Alojzego?
M.D.: Na razie nie, ale będę potrzebował okna jeszcze.
R.S.: Będziesz potrzebował jeszcze okna jeszcze…
M.D.: Duże takie jedno przesuwane, pięć metrów ponad.
R.S.: Pięć metrów ponad będziesz potrzebował. Dobra, powiem mu. A powiedz mi, czy był z tobą jakiś gościu na olimpiadzie – pan Magiera?
M.D.: Był.
R.S.: Leśniczy taki, co z urz… myśliwy, gdzieś tam razem polowali z panem…
M.D.: Tak, tak.
R.S.: To dobra, to nie przeszkadzam, Mirek weź proszę cię dopilnuj to.
M.D.: Dobrze, dobrze.
R.S.: Faksem potrzebuję to chociaż, no.
M.D.: Dobra, dobra.
R.S.: Dziękuję ci serdecznie, no ciao.

17 listopada 2008 r. – rozmowa Ryszarda Sobiesiaka ze Zbigniewem Chlebowskim
R.S.: Powiedz mi tylko jeszcze jedno. Ty masz gdzieś tam w tych…, w tych… Lasy to nie są wasze rejony? Szefostwo lasów?
Z.Ch.: Bardzo dobrze znam te Generalne Lasy. Przecież to wtedy, co tam chciałeś… Chłopaki ci obiecują, a ja później muszę szybko załatwiać…
R.S..: Ha ha ha! [...] Rozumiem, że ty jak tu byś był i mógłbyś [niezrozumiale] pogadać dwa słowa z tym naszym we Wrocławiu, to nie byłoby problemu?
Z.Ch..: Nie, żadnego

24 listopada – rozmowa Ryszarda Sobiesiaka ze Zbigniewem Chlebowskim
Z.Ch.: Halo?
R.S.: Tak?
Z.Ch.: Cześć Rysiu, Zbyszek się kłania.
R.S.: Cześć Zbyszku.
Z.Ch.: No byłeś tam we Wrocławiu wiem, jutro masz być… Macie spisać wszystko, czyli pod kontrolą wszystko?
R.S.: Tak, tak dziękuję, wszystko, no, byłem zaraz… Wszystko jest OK.
Z.Ch.: Melduje mi tu dyrektor na bieżąco wiesz…[…]
R.S.: No tutaj musimy ponieść jakąś karę, ale wszystko jest OK, no…
Z.Ch.: A ty, nie masz pojęcia, że gdyby nie ten, to w ogóle by nie chciał gadać z wami.
R.S.: No nie gadaj mi. Dziękuję ci serdecznie!
Z.Ch.: Pogadamy jak się spotkamy.
R.S.: Cześć, dziękuję, pozdrawiam. Ciao, pa!

Obraz POelit ... może czas do PRL-u wrócic, przynajmniej równiej było - każdy mógł kraść
?????? / 195.35.80.* / 2010-02-16 16:40
A co to ma do tematu?
Punch / 85.222.86.* / 2010-02-16 16:33
Uważaj chłopie bo z gangsterami nie ma żartów, zapłacą, namierzą i czapa! Tak to bywa w swiecie rycha, mirusia, zdzicha, donusia, etc,....etc.
lk;sja;lkj;ldksj / 79.175.201.* / 2010-02-16 15:15
parapodatki w górę. No i przy okazji coś dla swoich się skapnie.

Najnowsze wpisy