Forum Forum ubezpieczeńNa życie

Drugie,dodatkowe grupowe ubezpieczenie na wypadek ciężkiej choroby w PZU.

Drugie,dodatkowe grupowe ubezpieczenie na wypadek ciężkiej choroby w PZU.

irciat / 2013-08-21 12:18
Mam pytanie,czy PZU słusznie nie wypłaciło mi 3tyś.zł.za ciężką chorobę z polisy u męża w zakładzie- gdzie mnie tam ujął -twierdząc ,że brak jest podstaw do pozytywnego rozpatrzenia ww. sprawy dotyczącej zdarzenia ,za które już taką kwotę dostałam z polisy z mojego zakładu pracy?Wypłacili mi za pobyt w szpitalu 5dni-125.00pln chociaż mój zakład też mi za pobyt wypłacił.Mąż składki opłaca i ja nie chcę PZU okraść-jestem w trakcie leczenia(rak piersi-amputacja)i pieniądze są mi potrzebne.PZU proponuje sąd -nie mam na to sił!Proszę o opinię:)
Wyświetlaj:
AngPio / 31.174.31.* / 2013-09-22 10:44
W PZU jest to nagminny proceder niewywiązywania się z umów, wymigiwanie się od wypłacenia świadczenia. Wykorzystują niewiedzę i nieznajomość prawa swoich klientów.
http://finanse.wp.pl/kat,1033763,title,Na-co-skarza-sie-ubezpieczeni,wid,15056498,wiadomosc.html?ticaid=1115a2
AngPio / 164.127.218.* / 2013-08-21 21:16
Jeżeli Pani była współubezpieczona u męża w pracy i miała Pani w tej polisie umowę "poważne zachorowania", w składzie, której jest wymieniona choroba, która Panią dosięgła, to muszą wypłacić!!! Nie ważne jest, że Pani otrzymała świadczenie, za to zachorowanie, z innej polisy. Za każdą płaci Pani z osobna. Ubezpieczenia (poza OC)są dobrowolne i jeżeli nas stać to możemy ubezpieczyć się w 10-ciu firmach i z wszystkich 10-ciu musimy otrzymać świadczenie. Z każdą z firm zawieramy oddzielne umowy, z których to każda z firm musi się wywiązać.
irciat / 2013-08-27 09:43
Zaraz po komentarzu AngPio napisałam odwołanie do PZU i właśnie przelew świadczenia dostałam. Dziękuję za pomoc :)

Najnowsze wpisy