Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Drugie expose Tuska. Oleksy: Rząd wygra wotum zaufania

Drugie expose Tuska. Oleksy: Rząd wygra wotum zaufania

Wyświetlaj:
tomcio_paluch / 2012-10-12 11:47 / Bywalec forum
Ten strach przed PiS - em jest wciąż ogromny. Oleksy wraz z kolegami wciąż liczą głosy. SLD będzie opozycją w głosowaniu tylko wtedy, gdy to nie zagrozi władzy PO. Waldek już dawno pokazał, że umie liczyć głosy. Jak trzeba wprowadzi dyscyplinę. W "nocnej zmianie", wiemy, chodziło o teczkę "Bolka". Ale przed czym ten strach jest dziś?
KOBA / 83.14.54.* / 2012-10-12 11:23
Jezeli jest chocby pył racjonalizmu w umysłach posłów PO 6to Tusk przegra !!!
polski patriota / 194.63.135.* / 2012-10-12 10:39
Ja czekam na wotum nieufności dla pana Donalda i rządu koalicji POPSuLi . Wtedy , gdy ten rząd upadnie ostatecznie , ja kupię szampana i będę świętować upadek procudzoziemskiej polityki POPSuLi .
głodny / 77.254.188.* / 2012-10-12 09:23
No no no ... Don Donio Pinokio !!! Miałam rację, taki przydomek dając wystruganej Z DREWNA PACYNCE Dżepetta !!! Ale sobie Naród Polski zafundował DREWNIANEGO SYNUSIA - KŁAM-CZUSIA, co to mu tylko nos drewniany rośnie i rosnie i ... nic więcej !!! Dziś wieko(trumny)POmny dzień - na mównicy sejmowej zdarzy się cud ... urośnie nos NASZEGO Pinokia w tempie dotychczas niesPOtykanym, a to wszystko za sprawą "czwartego ??? ex-PO-see ??? (wodolejstwa PO Polsku)" POna Don Donia ... będzie wiele wypadków i koniecznych interwencji lekarskich, jak ludzie POspadają z kanap i krzeseł W TRAKCIE tego "SHOW" w TVP. Apeluję: przywiążcie się POlki i POlscy do mebli, bo trzęsionka będzie niemożebna, a POlska służba zdrowia z Tuskolandu nie wytrzyma finansowo natłoku dzisiejszych nagłych wyPOdków !!! Trzymaj się dziś (czegokolwiek stabilnego) POLSKO !!!

Najnowsze wpisy